62 postów w tym temacie

Czym pielegnujecie wlosy z lupiezem? Pytam szczegolnie dziewczyny z dlugimi wlosami, aby dalej utrzymac ich dobra kondycje mimo uzywania szamponow przeciwlupiezowych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na łupież bardzo dobry jest Nizoral - polecam. Jeśli nie pomoże warto wybrać się do dermatologa, by przepisał szampon przeciwgrzybiczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zalezy, jak nasilony jest lupiez. Wybieraj te szampony, ktore maja w swoim skladzie jakis srodek przeciwgrzybiczy, ale rownie dobrze lupiez nie musi byc wywolany przez drozdzaki a byc reakcja alergiczna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak szaloonaa. Nizoral jest super. Sam go nie używam ale mam kuzyna i kilku znajomych którzy się z łupieżem męczą i Nizoral pomaga. Drogi bo drogi ale jakie efekty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moj lupiez nie jest duzy, zwykle szampony pomagaja, ale chodzi mi o moje wlosy glownie:] sa brzydkie i suche po tych szamponach na lupiez, a mam dlugie, suche, placza sie. chyba uzywanie podczas leczenia lupiezu jakis odzywek jest niewskazane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzieki:)

tylko moj lupiez jest typowo suchy, a ten srodek ma zwalczac lojotok, ale to chyba nic nie szkodzi?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trufla, to jest najwiekszy problem przynajmniej dla mnie- lupiez przy glowie, wlosy suche na calej dlugosci (mam dlugie). nizoralu przobowalam, jak rowniez jego odpowiednikow (jakis nizax, cos w ten desen) na lupiez pomaga podobnie jak wiele innych szamponow, ale dalej strasznie niszczy wlosy. Po umyciu sa skoltunione, nie daje rady rozczesac, a chyba chodzi o to zeby kondycja wlosow sie poprawiala, nie?

Dodano 19 Wrz 2010, 23:28:39:

Przeciwłupieżowe szampony lecznice - takie jak Catzy albo Polytar.

Przy malym lupiezu lepiej zaczac od jakis "nieaptecznych" szamponow, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze na maly lupiez powinno wystarczyc cos z drogerii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

używałam odżywkę na włosy bez spłukiwania.od niej dostałam łupieżu.

zaczęlam używać szamponu l'oreala.też raz w tygodniu dodatkowo robie płukankę z tataraku.

powoli pozbywam się łupieżu :) a włosy mam coraz ładniejsze :)

o konkursie nie słyszałam.długo jeszcze będzie trwać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tu na dole forum kliknelam w baner z szamponem loreala, w sumie lubie ich kosmetyki: http://www.lorealparis.pl/konkurs/elsev ... ezowy.aspx

wygralam szampon:P

do tego zamowilam ta odzywke proponowana przez kolezanke wyzej i mam nadzieje, ze lupiez pozegnam;)

jak wygralas szampon? przyslali ci tak szybko? zaczelas juz uzywac? wlasnie tak sobie czytam w necie opinie o roznych kosmetykach i sie zastanawiam czy sobie nie kupic tego szamponu, chyba jest nowy bo wczesniej nie widzialam go w sklepie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie no dostalam wiadomosc, ze wygralam, ale ani zdjecia, ani szamponu jeszcze nie mam, znajac nasza poczte to bedzie trzeba poczekac tak z tydzien;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wam idzie,, przeganianie" łupieżu?

Mnie coraz lepiej :D

Też wysłałam zdjęcie,ale takie trochę z rozwichrzonymi włosami.

Zobaczymy co z niego ,,zrobią"?Czy czasem nie wyjdzie im Baba Jaga bez łupieżu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja na razie moj kupiez mam bo czekam na moje srodki caly czas;p

Dodano 22 Wrz 2010, 09:32:49:

a co do zdjecia to ja wyslalam taki bardziej klasyczne portretowe, mam nadzieje, ze fajnie wyjdzie w wersji retro:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyslalam, ze nie ma na co czekac, i kupilam szampon. Nie wiem czy dopiero co byla dostawa, czy tak szybko go wykupili (laska przede mna tez go brala), bo nie bylo duzo butelek na polkach :D A w konkursie wezme udzial, nawet dla samego zdjecia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zppczatku mialam nadzieje raczej na ten szampon, ale zdjecie faktycznie tez bedzie fajne:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nadal czekam na odesłanie zdjęcia.Pewnie mają dużo takich jak ja :D

Jak na razie myję i przeganiam te białe płatki z coraz lepszym rezultatem.

A chciałabym ,by już tego łupieżu nie było. :cry:

Dobrze,że choć włosy ładnie się rozczesują i ładnie pachną. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wyslalam a w miedzyczasie zaczelam stosowac szampon. Juz pierwsze mycie mam za soba, wlosy sie ladnie rozczesuja. Nie wiem ile czasu zajmie zeby wygladaly jak z reklamy, ale bede cierpliwie je pielegnowac :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja dostalam juz odyzwke, ktora kupilam, a na wygrany szampon jeszcze czekam, a wiec na razie kupilam go w drogerii bo nie jest drogi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odesłali zdjęcie :D bardzo ładnie wyglądam na tej ,,przeróbce":)

szamponu nie udało się wygrać ...no cóż ....nie można mieć wszystkiego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja mam jedno i drugie :) myslalam ze wiecej czasu zajmie wyslanie szamponu, ale dzis jak wrocilam to czekal na mnie prezent :) dalej myje wlosy tym kupionym, i powiem ze wygladaja naprawde ladnie, a nie minelo przeciez duzo czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja słyszałam, że dość dobry jest szampon Pirolam na łupież. Stosuje się go 2-3 razy w tygodniu przez 4 tygodnie. Zna ktoś z was?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja siostra go używała, w sumie jest dobry, moim zdaniem mógłby być trochę tańszy, no ale co by nie było to lek, a nie zwykły szampon, więc skuteczny i chyba warto zainwestować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz