sshheenn

Jakie macie wymiary? Jesteście z nich zadowolone?

17 postów w tym temacie

może na początek podam swoje!

biodra 82 cm

talia 63 cm

biust 88 cm

szyja 31 cm

udo 46 cm

kolano 35 cm

łydka 33 cm

kostka 22 cm

ramie 24 cm

przegub 15 cm

wzrost 155 cm

waga 45 kg

długość nóg 71 cm

według tabeli (która macie tu: http://www.crossdressing.pl/main.php?lv ... 04〈=pl zjedzcie troszkę na dół jak już otworzycie i chodzi mi o ta druga tabelkę ;)) no to wg tej tabeli nie mam idealnej figury. Hmmm naprawde strasznę ;d

a jak tam u Was?? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam 161 wzrostu

waga 44

talia 57 cm

biodra 75 cm

biust 76 cm

ramię 22,5 cm

udo 44 cm

łydka 31 cm

wg tabeli jestem poniżej idealnej w niektórych miejscach. Nie narzekam na figurę. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj w radiu usłyszałam jak mówiono (po jakiś tam badaniach naukowych), że idealna sylwetka to klepsydra i współczynnik miary bioder do pasa powinien wynosić 0,7, który posiadam więc jestem idealna:D Więc jak być niezadowoloną?:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też mam figurę klepsydry. Wymiarów dokładnych nie pamiętam :) W pasie mam 64 z tego co pamiętam, biust 80 coś a biodra 92 bodajże. To wymiary które pamiętam z zimy, kiedy szyłam sukienkę na studniówkę, także mogły ulec zmianie do teraz :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat wczoraj się mierzyłam i tak:

Biust - 87-88

Talia - 67

Biodra - 90

Nie wiem, jakim cudem niektórzy, lepiej zbudowani ode mnie mają po 60-62 w tali, skoro ja jestem szczuplutka i mam bardzo duże wcięcie w tali i mam 67! Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

A wymiary, z tego, co patrzyłam tam, w miarę, waga też w granicach normy. Co prawda dolnej normy, ale zawsze. Na figurę nie narzekam. Ba! W tym roku nawet ją bardzo polubiłam, bo przez rok przytyłam koło 5-8 kg i figura jest bez zarzutu. No, może delikatnie uda za szczupłe, ale to już nie to, co było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biust - 87-88

Talia - 67

Biodra - 90

[...] ja jestem szczuplutka i mam bardzo duże wcięcie w tali i mam 67! Jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.

Rzeczywiście dziwne ;)

moje wymiary to:

biust- 91

talia- 60

biodra- 90

i o dziwo nie mam dużego wcięcia w talii. Dużo dałabym za troszkę szersze biodra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według tabelki nie mam idealnej figury, ale nie mam na co narzekać, bo jeszcze rosnę (a raczej rozwijam się) (; Wzrostu mam 170cm (przy wadze 55kg), w talii 68, biodrach 89, a w biuście chyba 82. Ud, kolan i łydek nie będę sobie mierzyć, bo i tak wyjdzie za mało. ;d

idealna sylwetka to klepsydra i współczynnik miary bioder do pasa powinien wynosić 0,7

Do tego niestety mi daleko (0,75), ale mam zamiar pracować nad swoją talią ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnych wymiarów nie podam bo nie chce mi się teraz mierzyć, ale ze swojej figury jestem bardzo zadowolona, szczegolnie z wcięcia w talii. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wczoraj w radiu usłyszałam jak mówiono (po jakiś tam badaniach naukowych), że idealna sylwetka to klepsydra i współczynnik miary bioder do pasa powinien wynosić 0,7, który posiadam więc jestem idealna:D Więc jak być niezadowoloną?:P

True, tj to jest idealna sylwetka dla mężczyzn. Po prostu świadczy o tym, że jesteś dobrym materiałem do przedłużenia gatunku ;d

Mam większą klate od was :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dążę do 90-60-90 (Marilyn Monroe ♥). Aktualnych wymiarów nie podam (te sprzed kilku tygodni to 88-62-90), bo mam szlaban na wagę i miarkę. Nie jestem jakoś szczególnie zadowolona ze swojej sylwetki, ale wciąż nad nią pracuję. Wierzę, że wkrótce osiągnę cel.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam figurę po babci i jej siostrach, więc jestem szeroka w biodrach, wąska w ramionach, ogólnie grucha ;P

biust 90

talia ponad 70 (nie mam miarki)

biodra też jakoś 90 będzie ;)

czuję się kobieco w swojej figurze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie powinny być : 85,50 |87,50| 61,5| 95,5| 31,50| 47,5| 34,5| 32,50| 20 | 83

...........a takie mam : 78,0 | 86,5 | 62,0 | 96 ,0| 32,0 | 47,0 | 32,0| 33,5 | 21 | 80

wzrost 166 cm

waga 51/52 kg

Z czego wychodzi, że : Mam za małe piersi, za krótkie nogi .

Cóż, jeszcze urosnę <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz