Andria

jazda na rowerku stacjonarnym?

7 postów w tym temacie

Jakie przynosi rezultaty? Które mięśnie prócz nóg najbardziej wtedy pracują?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pośladki, brzuch? Chyba tylko to sobie możesz wyrobić przez jazdę na rowerku. chyba że znasz jakieś inne style jazdy niż ja :-) Jakie rezultaty? Lepsza kondycja, smuklejsze nogi lepsze samopoczucie po takim wysiłku. Ogólne wzmocnienie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A jak ci się znudzi to rowerek może posłużyc jako wieszak na ubrania, w moim przypadku tak jest :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kropek., mój właśnie od roku do tego służy i chciałabym to zmienić ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kropek., mój właśnie od roku do tego służy i chciałabym to zmienić ;p

no wlasnie moj tak samo eh.

rowerek duzo daje naprawde, ale zeby miec jeszcze ta motywacje!! jak stal przed telewizorem to po 2 godziny moglam jezdzic a teraz stoi gdzies indziej bo mama nie chciala by jej w pokoju zastepowal i juz nie mam tej motywacji:D ehh ;/ ale trzeba sie wkoncu za to wziac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Puścić muzykę, zaprosić znajomego do domu i od razu czas szybciej zleci. :) I niekoniecznie 2 godziny, 30 minut już wystarczy, a jaka potem radocha, ze spaliło się tyle i tyle kalorii. ;p Jeśli chodzi o mnie, mój rower stacjonarny już dawno pojechał do babci, gdyż iż ponieważ nikt go nie używał, zdecydowanie wole zwykły rower, przynajmniej jeżdżę ile chcę i nie odczuwam tego tak bardzo, no i nie mam przed oczami cały czas jednego obrazu. ;d

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobry pomysł :)

też wolę zwykły rower, ale przyznam szczerze, że samej wycieczek rowerowych nie chce mi się robić, ale to już wychodzi moje lenistwo, lubię mieć z kim pogadać nawet jadąc rowerem :D

ale ale od jutra wezmę sie z powrotem za swój stacjonarny :D już zdjęłam z niego zalegające na nim ciuchy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz