adzik

przyjemność z "palcówki"?

82 postów w tym temacie

powiedzcie mi tak szczerze... czy robienie "palcówki"dziewczynie sprawia wam przyjemność czy tylko lubicie to robic zeby zaspokoic swoje i partnerki potrzeby??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tu wypowiadają się tylko Ci co znają to uczucie więc ja moge powiedzieć że tego nie robiłem ale mam nadzieję że jeśli moja kobieta kiedyś mi na to pozwoli to będzie to przyjemne :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieje, że zaraz nie obrzucicie mnie pomidorami, ale na samo wspomnienie "palcówki" robi mi się niezbyt dobrze.. tak samo jak seks analny jest dla mnie czymś czego bym sama nie zrobiła.. może to wydaje się dziwne.. przyznaję, jestem może zbyt młoda... ale taka forma mi nie odpowiada...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak sprawia mi to przyjemność, ogólnie uwielbiam robić "dobrze" mojej partnerce i mi to sprawia olbrzymią przyjemność i satysfakcję

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sebo ma racje. Uszczęsliwienie partnerki sprawia przyjemność.

[fquote=Leyla]tak samo jak seks analny jest dla mnie czymś czego bym sama nie zrobiła..[/fquote]

Jasne, ze nie. Do tanga trzeba dwojga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zarówno Sebo Jak i Philip Mają rację - sprawia to dużo przyjemnosći :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli partnerka to lubi... to warto zrobić, może zrobi nam coś w zamian :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeżeli partnerka to lubi... to warto zrobić, może zrobi nam coś w zamian Razz

Wlasnie. Tak do tego podchodzicie? Że zrobię jej, bo wiem, że wedy ona odda mi?

Czy samo pieszczenie partnerki (a ona dajmy na to w ogole was nie dotyka) już sprawia wam przyjemność?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote]Wlasnie. Tak do tego podchodzicie? Że zrobię jej, bo wiem, że wedy ona odda mi?

Czy samo pieszczenie partnerki (a ona dajmy na to w ogole was nie dotyka) już sprawia wam przyjemność?[/fquote]

przeciez tu chodzi o symbioze, wspolzycie obustronne ;) o ile w milosci, ludzie zarzekaja sie ze chodzi o dawanie, o tyle luzko postrzegaja zupelnie odmienne - bierz ile sie da. Swoja droga to loly dobrze kombinujesz, faceci to egoisci :D Ale jak dziewczyna wzdycha czy sobie pojekuje, to tylko burzy krew i jest satysfakocjonujace :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja niestety nie mam laski której mógłbym robić palcówki :mrgreen: ale z mojego doświadczenia wiem że każdy facet zrobi wiele dla małego jednego lodzika :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SSJ, oj, jak bardzo się mylisz.

i jasne, że sprawia przyjemność. tak jak napisali przedmówcy: satysfakcja ze sprawianej przyjemności partnerce jest naprawdę niesamowita.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podpisuję się pod większością wypowiedzi. Sprawienie mojej dziewczynie sprawia mi wieeele satysfakcji i nie liczę na nic w zamian nawet gdyby mi otwarcie powiedziała ze ona i tak się nie odwdzięczy to i tak bym zrobił jej „dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja niestety nie mam laski której mógłbym robić palcówki ale z mojego doświadczenia wiem że każdy facet zrobi wiele dla małego jednego lodzika
czy WY chłopcy robiąc dziewczynie dobrze myslicie tylko o nagrodzie??.... to bez sensu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote]czy WY chłopcy robiąc dziewczynie dobrze myslicie tylko o nagrodzie??.... to bez sensu[/fquote]

Myśleć myślą, ale czy ją później dostaną to już decyzja partnerki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

najczęściej tak :] nierzadko bywa tak, że faceci chcą żeby to im było dobrze, nie dbając o partnerkę. ale z tego co tu czytam widzę, że są wyjątki ;] i dobrze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote=Rivendell]nierzadko bywa tak, że faceci chcą żeby to im było dobrze, nie dbając o partnerkę[/fquote]

Szczerze mówiąc to chyba mowa o gwałcicielach, ba kazdemu pradziwemu facetowi zalezy, zeby kobieta miała orgazm. Jej orgazm swiadczy o jego umiejetnosciach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
najczęściej tak nierzadko bywa tak, że faceci chcą żeby to im było dobrze, nie dbając o partnerkę. ale z tego co tu czytam widzę, że są wyjątki ;] i dobrze
wczoraj moj chlopak powiedział do mnie: "najwazniejsze, zeby było tobie wygodnie"

tak, są wyjatki

:wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Robienie "palcówki" samo w sobie nie jest przyjomnością,ponieważ niedaje nam to przyjemności fizycznej,ale widok jak mojej partnerce jest dobrze i że ona tego chce,daje tą satysfakcje psychiczną którą ja bardzo lubie :)

Dokładnie staram się robić tak aby mojej partnerce było dobrze :) To mnie cieszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
powiedzcie mi tak szczerze... czy robienie "palcówki"dziewczynie sprawia wam przyjemność czy tylko lubicie to robic zeby zaspokoic swoje i partnerki potrzeby??

Spróbuj to sie przekonasz :)

Zreszta, słowo zaspokoic jest tu nie na miejscu bo to taki wstep raczej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh, no widzisz, Wulf, jak u kogo, nie?? każdy jest inny, każdy traktuje to inaczej :)

mi tam to sie podoba, ta cała "palcówka" heh..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

okreslenie niezbyt wdzieczne ale lubie jak chlopak sprawie mi przyjemnosc w ten sposob:)))i gdy zajmuje sie tez jakby to powiedziec hhmmm.....lechtaczka:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde! nie moge pojąć tego co tu robią dziewczyny?! :| :? Nie widzicie napisu ŚWIAT MEZCZYZN ? :?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz