GossipGirl

Fun Scan

9 postów w tym temacie

"W Fun Skan za pomocą swojej komórki możesz sprawdzić, czy blisko Ciebie są fajne osoby, następnie z nimi pogadać. Sam określasz, kogo szukasz, a telefon działa jak radar. Po zeskanowaniu okolicy dostajesz listę nicków osób odpowiadających Twoim wymaganiom. Pozostaje Ci tylko wybrać interesującą Cię osobę i rozpocząć anonimowe SMS-owanie. Osoba, z którą piszesz, jest gdzieś blisko, rozejrzyj się, może nawet jest tuż obok ;-)"

Co o tym sądzicie? Udziela się ktoś w tym? ;D Ja już długo w tym jestem i polecam ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja również poznałam tutaj swojego mężczyznę z którym po 3 latach powiedziałam sobie tak i teraz mamy kochaną córeczkę:) a fun skan już mi nie potrzebny:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiesz szczerze, ze pierwsze słyszę. Może dla osób które chcą kogoś poznać i ciężko im to przychodzi dobre rozwiązanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daaawno temu korzystałam z tego raz dla zabawy i tylko tyle. Mnie to nie ciekawiło i nie miałam powodów, by z tego korzystać. Zresztą teraz są lepsze sposoby, by kogoś poznać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten fun scan to nawet fajny pomysł gdyby nie logowaly sie tam osoby ktore w pierwszej wiadomosci pisza ::daj numer:: żenada na max dac to ci mogw wiedz w co...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz