divine

Modne, ale dobre telefony.

19 postów w tym temacie

Chciałabym zmienić sobie telefon na jakiś lepszy... lecz sama nie wiem dokładnie na jaki się zdecydować. Modne są teraz dotykowe telefony albo z wysuwaną klawiaturką z boku... zastanawiam się jeszcze nad rozsuwanymi...

Jakie polecilibyście telefony?

Bawiłam się na Avili i powiem szczerze, że nie pisało się wygodnie na niej smsów...

Czy wszyskie dotykowe są takie nieporęczne? A może zobaczyć z LG?

Zastanawiam się jeszcze nad LG KS360. Polecilibyście takie czy raczej nie?

Jeszcze mam na oku Samsunga S7350, ale na wiem też jak na niej się będzie pisać smsy bo ma płaską klawiaturę.

Telefon telefonem, każdy chce żeby wyglądał jak najładniej, ale też musi się go dobrze obsługiwać, a nie pisać 10 minut smsa, bo ja najwięcej właśnie piszę, rzadko dzwonię.

Nie chciałabym kupować jakiegoś telefonu, a za chwilę sprzedawać, więc może polecilibyście jakiegoś godnego uwagi?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Telefon kazdy kupuje taki jaki sie mu podoba bez wzgledu na gusta innych...

Jesli mam juz cos polecic to NOKIE z kilku powodow:

- malo traca na wartosci

- sa mocniejsze i wiecej moga wytrzymac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ktoś podzieliłby sie informacjami czy są zadowoleni z dotykowych lub tych z klawiaturą? :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dotykowe telefony to g*wno, niewygodne, w życiu już sobie dotykowego nie kupię. obecnie szukam jakiegoś rozsuwanego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
- malo traca na wartosci

- sa mocniejsze i wiecej moga wytrzymac

xD może kiedyś ;)

teraz nokie sypią się częściej niż inne telefony, bardzo słaba jakość plastików, nie mówię oczywiście o wszystkich, ale o sporej większości modeli.

kup sobie HTC HD2 olbrzymi ekran dotykowy z dużą klawiaturą wirtualną ;)

co do Avili kwestia przyzwyczajenia moja narzeczona ma i jest bardzo zadowolona

Samsung Corby Pro też jest fajny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio mój chłopak przekonał mnie do HTC . Naprawdę świetne telefoniki. Wykonane z dobrych materiałów i świetnie wyglądają . Co do awaryjności nie będę sie wypowiadać bo mam swojego elfa dopiero 2 tygodnie ale jak na razie wszystko na plus. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko HTC wymaga innego podejscia poniewaz maja Windows Mobile i jesli ktos nie mial wczesniej chociaz telefonu z Symbianem to bedzie miec duuuuzy klopot jesli chodzi o opanowanie HTC.

Ich duzym plusem jest funkcjonalnosc i samo to ze maja system operacyjny :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lg w ostatnim czasie wypuściło sporo fajnych telefonów więc jest w czym wybierać jeśli chodzi o tą markę, poza tym operatorzy zazwyczaj oferują telefony LG w bardzo atrakcyjnej cenie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
teraz nokie sypią się częściej niż inne telefony, bardzo słaba jakość plastików, nie mówię oczywiście o wszystkich, ale o sporej większości modeli.

mam drugą NOKIE teraz i powiem, że głośniki w obydwóch były żałosne ..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dotykowe są beznadziejne, niedojże ciężko pisać smsy (przyzwyczaiłam się nie patrzeć na klawiaturę gdy piszę, no a w dotykowym niestety muszę -.-), to jeszcze się zacinają, przynajmniej mój i mojej siostry, a mamy dwa inne modele. więcej nie kupię dotykowego, wolę te z "normalną" klawiaturką.

także dotykowe odradzam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz wybrać złoty środek i kupić sobie telefon np z wysuwaną klawiaturą QWERTY jak będziesz miała ochotę to będziesz korzystać z dotykowej jak ci się znudzi możesz wysunąć QWERTY i masz zwykłą alfanumeryczną klawiaturkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dotykowe telefony sa tylko do szpanu a tak naprawde to wielki szajs (tak jak pisza wyzej)

mialem LG Cooki i po miesiacu mialem go juz dosc.

potem kupilem nokie 6730c , mozliwosci ma spore ale jest na symbianie a kazdy sybian sie tnie a telefon nie moze sie zaciac w nieodpowiedneij porze tak jak zazwyczaj robia to telefony na sybianie ( np. podczas wybierania badz odbierania polaczenia)

teraz kupilem sobie SE Yari i mam go dopiero 3 dni i jak narazie jestem bardzo zadowolony, muzyaka gra bardzo glosno, ma wejscie na karty micro sd a nie tak jak wszystkie soniaki karty m2, bardzo wygodny slider , duzy wyswietlacz , no i aparat tez niczego sobie ( najlepsze zdjecia z bliska robi w trybie makro , sa bardzo dobrze wyostrzone ) , cena telefonu tez jest nawet atrakcyjana na allegro nowy kosztuje ok 420zl .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlaczego twój telefon musi być modny ? Ja bym nigdy nie wybierał telefonu patrząc na to czy jest akurat modny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko tak nie można do końca porównać telefonów LG z HTC. TO zupełnie inna pólka. HTC mają bardzo intuicyjny system sense także da się ich obsługi raczej szybko przyzwyczaić według mnie, a co do systemu to są nie tylko na wm, ale też na androidzie jak np Desire.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

desire, to juz w ogole zupelnie inna para paloszy...funkcji mnogo, i o dziwo rzeczywiscie telefonik intuicyjny, chociaz zeby obczaic wszystkie funkcje, widgety, aplikacje, multimedia...to potrzeba czasu ...ale to o to chodzi w smardzie, zeby sluzyl nei tylko do pisania smsow ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
musi się go dobrze obsługiwać, a nie pisać 10 minut smsa, bo ja najwięcej właśnie piszę, rzadko dzwonię.

z klawiaturą najlepszy. Nokie albo SE są, moim zdaniem, najodpowiedniejszymi telefonami do SMS'ów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mam drugą NOKIE teraz i powiem, że głośniki w obydwóch były żałosne ..
mam Nokie 5800 i głośnik ma fenomenalny, niejeden dres z dzielni mi teraz pozazdrości^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Telefon telefonem, każdy chce żeby wyglądał jak najładniej, ale też musi się go dobrze obsługiwać, a nie pisać 10 minut smsa, bo ja najwięcej właśnie piszę, rzadko dzwonię.

to może coś z blackberry?

niedługo w Polsce będzie dostępny model 9105, planuję zakupić to cudo ;]

I nie kupuj dotykowego, nie kupuj. Ja swojego już mam dosyć i zmieniam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz