mysia117

Co kupić mamie na urodziny??

14 postów w tym temacie

mam mały problme- niewiem co kupić mamie na urodziny... bardzo proszeo jakieś rady nei za drogie tak do 80 zł ale też coś przydatnego, nie interesują mnie perfumy bo cięzko trafić w gust mojej mamy, na święta kupiłem taki kufel co jak sie go wsadza do lodówki to zamarza i picie jest zimne. proszę o porady, musze sie spieszyć ponieważ mieszkam w małej mieścinie więc będe musiał zamówić coś z allegro, a czas mam do 22

z góry dzięki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lepiej kupic jakis wielki i piekty bukiet roz czy innych kwiatow? Twoja mama napewno by sie uciesyla, wg mnie nie musisz jej kupowac zadnych super gadzetow, bo taki skromny i bardzo ladny prezent od syna napewno wystarczy i Twoja mama napewno sie bardzo sie ucieszy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myśle że dla rodzica, największym prezętem jaki może otrzymać od syna/córki jest pamięć. Prezęt to tylko mały dodate. + Dobrze dobrane życzenia urodzinowe prosto z serca, na pewno Mama ucieszy się bardziej niż po jakimś drogim prezęcie. Jak już coś chcesz kupić to kup kwiatka, oczywiście dodaj do tego jakieś miłe życzonka, prosto z serca, napewno łezka Mamie w oku się zakręci. Zapadnie to bardziej w Jej pamięci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale jak juz tak bardzo chcesz cos kupic to moze jakas cukiernice? albo jakies super wypasiona patelnie :lol: :wink: :!: Ale proponuje kwiaty :wink: :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajnie jest słuchac jak ktos mówi: przydałoby mi sie...., kiedys musze sobie kupić....., ale z jakichs powodów ta osoba nie kupuje tego (np. nie ma kiedy albo zawsze zapomina). Wtedy mozna tą osobe zaskoczyć kupując jej to. :wink:

Najwazniejsza jest pomysłowość no i pamieć o takiej okazji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatnio kupiłam mamie bardzo ładny portwel-i była bardzo zadowolona ;)

a jak nie-kwiaty zawsze są odpowiednie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem kobiety to najbardziej lubią kwiatki, jak nie masz żadnego pomysłu, albo może jaką biżuterie?? ksiązke kuchareską? jesli lubi gotować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kosmetyki np. oriflame

Katalog 4 strona 66 naszyjnik lub kolczyki, do tego jakaś szminka lub kontorówka kwiatek i lecisz ;)

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 23:27 ]

strona 77 zestaw: perlowy balsam do kąpieli i perełki perfumowane - 29.90

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fajnie jest słuchac jak ktos mówi: przydałoby mi sie...., kiedys musze sobie kupić....., ale z jakichs powodów ta osoba nie kupuje tego (np. nie ma kiedy albo zawsze zapomina). Wtedy mozna tą osobe zaskoczyć kupując jej to. :wink:

Najwazniejsza jest pomysłowość no i pamieć o takiej okazji...

właśnie.. o tóż 3 dni przed urodzinami zapsuała nam się waga łazienkowa więc kupilem jakąś za 110 do tego bukiet kwiatów i bylo ok, dzięki wszystkim za pomoc, rade i pomysły!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zrób pyszną kolację przy świecach

To raczej dla laski się robi :P

A dla staruszki można śniadanko do łóżka jakieś życzenia ładne złożyć, ale i tak dla rodzica najważniejsza jest pamięć o nim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.