loco15

Bransoletka-Na której ręce?

50 postów w tym temacie

Witam, zamierzam właśnie kupić bransoletkę http://allegro.pl/item911627150_meska_bransoletka_srebro_tybetu_tybet_rzezbiona.html i mam pewien problem. Otóż po wypadku samochodowym mam bliznę na dłoni lewej ręki, a o ile się orientuję to zegarki właśnie nosi się na lewej dłoni. Jak to jest z bransoletkami? Jeśli nie noszę zegarka na lewej ręce, to czy wypada taką biżuterię założyć na nadgarstek prawej ręki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja noszę bransoletkę od prawie roku na prawej ręce i nie widzę tutaj jakiegoś problemu w tej kwestii ;P Nikt się nie przyczepił, ani mnie nie wadzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie spotkałam się z czymś takim, żeby bransoletki nosić tylko np. na prawej ręce, a zegarki tylko na lewej. Rzeczywiście, częściej spotyka się zegarki na lewej ręce, ale jeśli go nie nosisz, to możesz właśnie bransoletkę nosić na lewym nadgarstku. Szczerze mówiąc częściej spotykam facetów z bransoletką właśnie na lewej ręce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorry za OT, ale trochę tandetnie wygląda na bransoletka...

Na Twoim miejscu rozważyłbym kupno czegoś ciut lepszej jakości skoro tak strasznie chcesz coś mieć na ręce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjęte jest, że zegarki nosi się na lewej ręce, a bransoletki na prawej. Moim zdaniem - tandetnie wygląda zegarek na prawej ręce, no ale to już kwestia gustu.

Jeśli założysz bransoletkę na lewą rękę to tragedii nie będzie, chociaż powinno się nosić na prawej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dałem taki przykład z ta bransoletką, ale nie chce kupować czegoś co waży 0,5 kg i świeci złotem po oczach, tylko po to żeby ''przyszpanować''.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja słyszałam że wszystko nosi się na lewej ręce. Żebvy nie przeszkadzało przy pisaniu. Więc jeśli jesteś leworęczny, wszystko zakłądasz na prawą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba żartujesz... Nie kupuj tego, wygląda okropnie. Nie jestem w stanie pojąć samego noszenia jakiejkolwiek biżuterii przez facetów, a już na pewno takiej bazarowej tandety.

Moim zdaniem - tandetnie wygląda zegarek na prawej ręce, no ale to już kwestia gustu.

Tandetnie to może wyglądać zegarek za 30zł. Rolex nie będzie tandetny nawet na nodze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Były mój zawsze nosił bransoletkę na lewej ręce z racji tego, że nie nosił zegarka i wygodniej mu było.

Myślę, że jeżeli chodzi o bransoletki to chyba nie jest istotne po której "stronie" ją nosisz. Wybór należy wyłącznie do Ciebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nigdy ie widziałam roznicy w tym, na której rece nosi sie bransoletke ;p to bez róznicy. zegarek np przewaznie sie nosi na lewej, a mój chłopak zakłada na prawa oO nie wiem czemu, no ale coż.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A weź sobie ją załóż na tym nadgarstku, na którym chcesz.

No właśnie. Jak kto lubi. Ja np. zawsze noszę wszystko na lewej ręce, bo dużo piszę i byłoby mi niewygodnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wszystko nosze na prawej, tak mi wygodniej. Nie wiem czemu ludzie mówią, że zegarek na prawej tandetnie wygląda oO. Kwestia przyzwyczajenia. Mi osobiście wygodniej jak mam na prawej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noszę na prawej, od długiego czasu już. Zegarka nie noszę. Ale wszystko jedno na którą się założy, to zależy jak komu wygodnie.

Zegarek wygodniej nosiłoby mi się na lewej bo tak wygodniej się patrzy na niego dlatego na prawej noszę bransoletkę:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Załóż tam gdzie Ci się bardziej podoba. Jeśli czujesz się głupio mając bransoletkę na prawej to załóż na lewą. O losie ... Gusta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz