Frezer96

Alkohol + woda utleniona

17 postów w tym temacie

Znam wiele różnych sposobów na wzmocnienie alkoholu i słyszałem też, że dodaje się wody utlenionej aby szybciej się napruć. Wiem, że to na pewno działa, ale nie wiem w jakich proporcjach. Proszę niech mi ktoś napisze ile kropli wody utlenionej idzie np. na 1 kieliszek wódki :?:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś ksiądz z ambony powiedział jedno z nielicznych zdań, jakie zapadło mi na długo w pamięci i które pokazało mi drogę. Leciało to mniej więcej tak:

Kazanie o alkoholizmie:

"Różnica między Polakiem a Francuzem polega na tym, że Polacy chcą wypić jak najmniej i upić się jak najwięcej, a Francuzi wypić jak najwięcej i upić się jak najmniej."

Zgadzam się z mandeleną. Upijanie się jest dziecinne. Nie ma nic bardziej żałosnego niż nawalony w 3 dupy człowiek, a jak to kobieta, to już w ogóle porażka na całej linii. Kijem przez zaspę takiej nie dotknę. : ) (nie. nie wierzę w równouprawnienia! ;P )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ściema, najszybciej się nastukasz jak wypijesz piwo albo dwa i do tego strzał wódeczki. Z tym, że bełt masz murowany :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich Frezer96 zadał proste pytanie ile wody utlenionej na kieliszek wódki więć jak ktoś wie to niech mu napisze konkretnie a tu 99% odpowiedzi delikatnie to ujmę żeby nie naruszać regulaminu forum Nie Na Temat !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heenio, Twoja wypowiedz jest również nie na temat to po co się wypowiadasz?

Są lepsze i mniej ryzykowne sposoby szybszego urżnięcia się. Lepiej połączyć redbulla i wódki... Nie wiadomo, jakiej wody utlenionej się do tego używa (ilu procentowej), brak kasy nie powinien popychać ludzi do ryzykowania zdrowia po to by wypić, tak robią jedynie najgorsze żule...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Beznadziejny pomysł. Jeśli już chcesz się upić w sztok, to kup spirytus salicylowy -.-

Albo wódkę, po niej albo śpisz, albo .. sam zobaczysz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki chemiczny dowcip: "Two men walk into a bar, the first orders some H2O. The 2nd one says ’sounds good, i’ll have some H2O too’. The second man died."

Powszechnie wiadomo że nadtlenek wodoru to substancja toksyczna... Jeśli zmieszamy ją z alkoholem etylowym powstaje taka reakcja:

CH3CH2OH + H2O2 -> CH3COOH + H2O + H2 produktami są kwas octowy, woda i wodór. Kwasem octowym się raczej bardziej nie urżniesz. Ale za to możesz mieć większego kaca. W wątrobie bowiem zachodzi taka reakcja: alkohol etylowy jest utleniany do kwasu octowego (ma niekorzystny wpływ na stan żołądka), a ten do aldehydu octowego, który powoduje wzrost ciśnienia i przyspieszenie tętna. Jednym słowem idiotyzm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz