Wmax

Dzień chłopaka

83 postów w tym temacie

Dzień chłopaka lubicie ten dzień czy uważacie że jest bez sensu? A jak tak to jakie prezenty kupujecie swoim chłopom?:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jako facet lubię dostawać od dziewczyny ciekawe prezenty i tak samo w przypadku dnia dziewczyn lubię dawać prezenty. Tu jest taki artykuł o tych dniach. Polecam [ciach! i ost]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie uznawałam tego święta. Dopiero w gimnazjum dowiedziałam się, że takie święto istnieje, kiedy to składałyśmy się na prezent dla kolegów z klasy.

Nigdy nie pamiętm o tym święcie, nie kupuję prezentów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam o tym święcie między innymi dlatego, że w ten sam dzień są moje urodziny :D Czasami kupuję coś drobnego mojemu chłopakowi, albo wstrzymuję się z prezentem i daję mu go dwa tygodnie później na Jego urodziny :wink: Na allegro jest mnóstwo ciekawych prezentów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się dowiedziałam o takim dniu dopiero kilka lat temu :P A mojemu chłopakowi w tamtym roku upiekłam ciasteczka ;) Generalnie uważam, że w dzień kobiet czy dzień chłopaka wystarczy jakiś drobiazg, czy jakaś słodycz, ewentualnie jak dla dziewczyny to kwiatek i tyle ;)

A swoja drogą ciekawe dlaczego nie nazywa się tego dnia, dniem mężczyzny? :P Skoro jest dzień kobiet, a nie dziewczyn ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A swoja drogą ciekawe dlaczego nie nazywa się tego dnia, dniem mężczyzny?

Otóż jest takie coś jak Dzień Chłopaka, obchodzony 30 września, głównie przez młodzież, ale też od 1999 istnieje również Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, który z kolei jest 10 marca. O tym pierwszym święcie pamięta może połowa dziewczyn, natomiast drugie jest olewane równo i od zawsze przez wszystkie kobiety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiuaji, o dniu mezczyzny przypadajacym na 10marca, to i sami faceci czesto nie wiedza. jak kiedys skladalam znajomym mezczyznom zyczenia z tej okazji to oczy mieli wielkosci spodkow.

jesli mialabym sie sklaniac ku jakiejs dacie, to wlasnie ku 10marca, bo blizej dnia kobiet, mozna to polaczyc i razem pojsc na ciacho... bo jakas szczegolna celebracja w tym dniach mnie nie pociaga ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kiuaji, o dniu mezczyzny przypadajacym na 10marca, to i sami faceci czesto nie wiedza. jak kiedys skladalam znajomym mezczyznom zyczenia z tej okazji to oczy mieli wielkosci spodkow.

Otóż to... chociaż, znając to uporczywe nieprzywiązywanie przez facetów wagi do dat, to nie wydaje się aż takie dziwne. ; D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dzień chłopaka lubicie ten dzień czy uważacie że jest bez sensu? A jak tak to jakie prezenty kupujecie swoim chłopom?:D

Dzień chłopaka traktuję tak samo jak dzień kobiet. Jeśli już to skłaniam się to tego 10 marca, a 30 września obchodzę tylko w przypadku szkoły, bo tak jest jakoś już przyjęte od podstawówki, że 30 i koniec. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy uważacie że jest bez sensu?

a uważasz, że dzień kobiet jest bez sensu? ogólnie to nie obchodzę takich świąt, z okazji dnia chłopaka nie składam życzeń, bo nie wiem, czy to się tyczy ogólnie chłopaków, czy mojego potencjalnego chłopaka. właściwie to nawet nie jestem pewna kiedy to jest, bo słyszałam kilka dat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pamiętam o tym święcie między innymi dlatego, że w ten sam dzień są moje urodziny :D

Wydaję mi się, że gdyby to święto przypadało innego dnia, nie pamiętałabym o nim. Ale w takim wypadku, kupuję Lubemu drobny upominek. Chłopakom z klasy zresztą również składamy życzenia i kupujemy upominki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie to nie pamiętam o nim, zawsze ktoś mi o tym powie xd w tym roku uświadomiła mnie babka z SU. Raczej nie obchodzę tego święta, jedynie jakaś zrzutka dla chłopaków z klasy, o ile się nam zachce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak dla mnie to jest głupie święto ;P Wszystko na siłę... A z Dniem Kobiet tak samo... no, ale feministki chociaż to wam wywalczyły i bronicie tego dnia za wszelką cenę ;P Te kobiety...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Otóż jest takie coś jak Dzień Chłopaka, obchodzony 30 września, głównie przez młodzież, ale też od 1999 istnieje również Międzynarodowy Dzień Mężczyzn, który z kolei jest 10 marca. O tym pierwszym święcie pamięta może połowa dziewczyn, natomiast drugie jest olewane równo i od zawsze przez wszystkie kobiety.

A to o tym nie wiedziałam :P

Pewnie dlatego to drugie jest olewane, bo nie wiele osób o tym wie, skoro nic nie jest nagłaśniane. Zresztą i 30 września mało co się słyszy, że dziś jest dzień chłopaka. O dniu kobiet pamięta większość, bo się w kółko o tym trąbi np. w telewizji czy radiu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nikt nie obchodzi 10 marca =P nie oszukujmy sie , a dzien chlopaka (30.09) celebrowany jest glownie w szkolach ;)

Czekoladki dla faceta w zupełnósci wystarcza ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień kobiet ogólnie jest dużo bardziej rozpowszechniony od dnia chłopaka. To fakt.

Ale o dniu chłopaka ja zawsze pamiętam, mimo że tej daty osobiście nienawidzę. W tym roku Mój dostanie symboliczny prezent. Chłopcy z klasy zresztą również.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Składam życzenia z dwóch czy trzem kolegom i mojemu chłopakowi:) oczywiście tylko 30.09 - o innych datach nie pamiętam. Dla mojego chłopaka jakąś słodycz albo drobny upominek i tyle:) najlepiej jak kupię mu lizaka-serducho takie duże i jest dobrze:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mojemu Mężczyźnie zawsze składam życzenia, tym samym zawsze mam dla Niego jakiś upominek, drobny, czy też nie - musi być. Wszystko zależy od mojego budżetu i pomysłu.

To, czy składam życzenia innym, znanym, napotkanym przeze mnie mężczyznom zależy od mojego nastroju. Jeśli chcę - składam, jeśli nie chce mi się produkować, to się nie produkuje, proste. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nie obchodze. tylko w szkole sobie przypominam,bo zawsze trzeba sie składać na prezent dla chłopakow ;).

Dzis kazdy dostal puszkę piwa owiniętą gazetą [darmowym 'metrem' xD] i taśmą zabezpieczającą. wychowawca tez dostal ;)

Mojemu ;* złozyłam zyczenia przez sms[bo dzis sie nie widzimy] , takie wesole,nic powaznego.ale chyba zrobilo mu sie miło ;). moze kupie mu jakis tyton smakowy ; )

ogolnie rzecz biorac dzien kobiet tez raczej lekceważe, ale miło jest dostać tego symbolicznego tulipanka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złożę życzenia mojemu jak go dziś zobaczę:) Kupiłam mu książkę z jego listy najbardziej pożądanych:)

A co do kumpli - mam jednego kumpla któremu składam życzenia ale dzień później bo ma urodziny więc tak za jednym zamachem:P

Bratu oczywiście też składam życzenia, widziałam go dziś dwa razy ale przelotem, pewnie wyśle smsa:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bez sensy czy nie ale jest my też domagamy sie kwiatów na dzien kobiet wiec nie zapominajmy o naszych cudownych facetach bo sekretem udanego zwiazku jest nie tylko dobra kuchnia czyli taka jaka lubi nasz ukochany ale przede wszystkim chwalenie naszego partnera i mowenie mu jaki to on jest cudowny jakie ma wspaniale pomysly jak ladnie dzies wyglada w tej niebieskiej koszuli jak to szybko naprawil kran i jak nam swietnie pomaga w domu sprobujcie a na efekty nie trzeba bedzie dlugo czekac uchyli wam nieba:)))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mamy dzień chłopaka.

Wiecie co dzisiaj dostałem ?

Wiecie co ?

NIC. :P

Ale gdy my (w sensie męska część klasy) nie kupiła nic dziewczynom ani wychowawczyni na dzień kobiet, to dostawialiśmy od nich równy opierdziel przez najbliższy tydzień...

Jestem za równo uprawnieniem. Same se tachajcie te ciężkie rzeczy xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz