Xsavi

Co robić w nocy, kiedy nie można spać?

55 postów w tym temacie

Tylko bez głópich podtekstów ;p. Co można robić w nocy kiedy nie można spać? oczywiście poza tym, że można słuchać radia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedzieć przed laptopem, patrzeć w niebo, obserwować deszcz, oglądać telewizję, śpiewać, tańczyć, czytać, pisać... Wszy-stko!

O, albo taką... relaksującą kąpiel <3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Grać na telefonie (bardzo często mi się zdarza). Nie trzeba zapalać lampki, a co za tym idzie - nie budzi się pozostałych domowników. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pisać SMSy, bądź rozmawiać przez telefon, siedzieć przy komputerze, brać prysznic/kąpiel, kochać się z partnerem, rozmawiać z kimś, z kim obecnie się przebywa, pisać, czytać, obserwować co dzieje się za oknem, patrzyć w gwiazdy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytać książkę, oglądać tv, czy filmy na komputerze, siedzieć na forum:P posurfować po ciekawych portalach internetowych. Polecam czytanie książki - w późnych godzinach nocnych jest to idealny środek nasenny:P

PS. głUpich, nie głÓpich:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale chodzi Ci co robić aby zasnąć czy żeby coś robić? :P

Jeśli chodzi, aby zasnąć to powinna pomóc spokojna i delikatna muzyka, gorąca kąpiel, wypicie gorącej czekolady...

A jeśli chodzi o zajęcia no noc to np:

czytanie

rysowanie

ćwiczenie

układanie puzzli

sprzątanie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spróbuj poczytać, to bardzo relaksujące. A jeśli doczekasz późnych godzin, wyjdź na balkon i wpatruj się w jaśniejące niebo. Wytęż słuch, wtedy jest cicho i słychać jedynie ćwierkające ptaki. Lub ujadające psy, co niestety jest dużo gorsze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myśleć, w nocy to wychodzi najlepiej;) [przynajmniej mi]

Czytać książki, ale przy dobrym świetle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zwykle oglądam tv, czytam i standardowo słucham muzyki, co noc.

Kiedy nie mogę zasnąć, uczę się

I tu mam spanie na zamówienie :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czytaj książke , posiedź przed komputerem , poesemesuj , narysuj coś , zadzwoń do kogoś , zjedz coś ( aaa , moja słabość! Zawsze w nocy kuchnia mnie kusi. ) , rób na drutach? , rób co tylko chcesz.

Oczywiście , zależy jeszcze jak daleko masz pokój od pozostałych domowników.

Jeśli bliziutko to polecam esemesy , książe i rysowanie. Potrzebna tylko malutka lampka , a i dźwięków nie wydajesz. Tylko nie kręć się po domu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

liczyć do 1000 :D

pisać wiersze

a tak szczerze to ja zawsze patrzę w gwiazdy i zastanawiam się nad życiem.. myślę, co by było, gdyby... itd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja często nie mogę spać, jak nie mogę już patrzeć w ekran monitora to tak samo jak pani wyżej, patrzę w gwiazdy, jak jest bezchmurne niebo, czytam książkę jakąś, jem, w nocy dużo jem jak nie śpie, słucham muzyki i takie tam...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zawsze czytam książkę na telefonie :D , to jest kwestia 15 minut, zwłaszcza jak jest interesująca. Nie raz zdarzało mi się obudzić nad rankiem a telefon leżał na podłodze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz posłuchać muski, pooglądać TV, lub iść przed dom. ( Ja często jak nie mogę spać, to chodze po klatce schodowej. ^^)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogladac filmy, czytac ksiazke, pisac opowiadania, rozmyslac przy muzyce, przygotowac obiad albo upiec ciasto na nastepny dzien ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytać, pisać, myśleć, uczyć się, sprzątać, wyciągnąć kogoś na spacer, oglądać filmy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja albo czytam albo odpalam film ;) Poza tym możesz w sumie robić to samo co w dzień, oby cicho żeby nie pobudzić nikogo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja oglądam tv, sms - uję, czytam książkę, uzupełniam wpisy w pamiętniku, a kiedy jest rok szkolny to czasem powtarzam sobie materiał. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy nie mogę spać to:

- patrzę za okno i myślę;

- czytam książkę;

- gram w coś na laptopie/komórce;

- wychodzę na balkon i patrzę na gwiazdy;

- usilnie staram się zasnąć [gdy powyższe punkty już wykorzystałam, a chce mi się spać ale uczynić tego nie mogę.]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siadam na parapecie, zapalam papierosa i piszę tekst. Szybko mi się oczy zamykają. Ew. czytam książkę jak nie mam weny do pisania i wtedy przeważnie zasypiam z mordą na książce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdy nie mogę zasnąć, to czytam książkę, słucham muzyki, wgapiam się w niebo, oglądam film, buszuje w necie. Staram się być cicho, żeby nikogo innego nie obudzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz