gosix

chamskie piosenki o kobietach

60 postów w tym temacie

często słyszę chamskie piosenki o kobietach

np.

-Gniew- 52 Dębiec

-Bogini Seksu- WZR

-Materialna Dziwka- Peja

-Suczki- Ascetoholix

narusza to waszą inteligencję? moją tak! i aż krew mnie zalewa, gdy coś takiego słyszę.

takie piosenki mówią o tym, że kobiety tylko lecą na pieniądze i się kur*ią, albo nawet czasem z tekstu wynika, że kobieta jest stworzona tylko po to, by ładnie wyglądała i miło się ją dotykało, itp!

czy faceci naprawdę tak myślą? czy może chcą pokazać, kto jest lepszy, kto wierniejszy?

nurtują mnie te pytania.

czekam na Wasze opinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz co?

Bo gów***nych piosenek słuchasz ;-)

Niektórzy faceci naprawdę tak myślą. Ale nie obraża mnie, to bo wiem, że to półgłówki. A podejrzewam, że ci co te piosenki napisali, nie do końca mają takie zdanie, w końcu to tylko tekst. T tak jakby z każdym wierszem utożsamiać poglądy jakiegoś autora, nie zawsze tak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie piosenki kojarzą mi się z napalonymi małolatami albo i starszymi od nich kolesiami. Zależy im tylko na tym, żeby zaliczyć kolejną dziewczynę, szybki numerek i tyle. Według mnie te piosenki uwłaczają kobietom, zwłaszcza jeśli oceniają ogół, ale w sumie jakoś mi to lotto, nie słucham czegoś takiego i mam to w głębokim poważaniu. W końcu są ludzie i taborety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czy faceci naprawdę tak myślą? czy może chcą pokazać, kto jest lepszy, kto wierniejszy?

nurtują mnie te pytania.

Pewnie jest grono takich "facetów", którzy tak właśnie myślą, ale ich omijam szerokim łukiem. Piosenki mnie ani ziębią ani parzą, czasami nawet ich słucham.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
narusza to waszą inteligencję?
Mojej inteligencji nie da się naruszyć ;P

Nie wiem, według mnie to jest robione pod tłum. Zobacz, są piosenki o miłości - szczęśliwej - dla szczęśliwie zakochanych, nieszczęśliwej - dla załamanych.

Ktoś musiał więc zrobić utwory dla (za nieprzeproszeniem) idiotów, którzy uważają dziewczyny za nic. I koło się zamyka.

Jasne że są tacy faceci, nawet mnie to nie dziwi. Na tym świecie jest wszystko xP

czy może chcą pokazać, kto jest lepszy, kto wierniejszy?
Być może i tak. Achhhhh to ego x)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie to wcale nie rusza i średnio obchodzi, bo niesłucham takich piosenek :wink:

Edit

To chyba nie ten dział..-> tylko na poważnie ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiesz co?

Bo gów***nych piosenek słuchasz ;-)

no, no, no :)

ja je tylko przypadkowo słyszę (ostatnio np na telefonie kuzyna)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze to mnie to nie rusza. Bo jest wiele prawdy w tych tekstach, wystarczy się rozglądnąć ile właśnie takich dziewczyn jest, a tekst jak tekst nie ma co się obruszać. Jednakże nie twierdzę że wszystkie takie są ale nie należy brać tego do siebie. Nie wszyscy faceci tak myślą ale są tacy i tacy co tak twierdzą, a dlaczego? Bo widocznie ktoś musiał mu dać powód. Gdyby takich lasek nie było to piosenek także.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby dziewczyny nie dawały powodów i nie zachowywały się wulgarnie z pewnością faceci by mieli większy szacunek.. Same się o to prosicie więc nie miejcie pretensji...(ost zdanie nie dotyczy dziewczyn które się szanują)

Dodano 21 Lip 2009, 01:00:05:

onaszalona,

no właśnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie obrażają mnie tego typu piosenki. ;) Są one skierowane do ogólnej polskiej populacji żeńskiej, nie tylko do mnie (a do mnie wręcz nie pasuje żadne określenie podane w tekście, więc w sumie czuję się 'wyłączona'), więc nie widzę powodu by się napuszać z powodu tekstu jakiejś tam piosenki.

A tak w ogóle to trochę żal mi tych piosenkarzy, że spotykają na swojej drodze małowartościowe kobiety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja strasznie nie lubię takich piosenek. Można je usłyszeć nie tylko w telefonie kuzyna, ale np. na zlotach samochodowych, tuning show itp, gdzie przecież jest mnóstwo ludzi. Piosenki typu "rusz tyłkiem" czy "suczki" doprowadzają mnie do szaleństwa. Nie dlatego, że biorę to personalnie, do siebie, ale wkurza mnie traktowanie kobiety jak towaru i obnoszenie się z tym produkując piosenki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie wiszą takie piosenki. Jak ktoś słucha bylejaką muzykę, to potem ma tego typu problemy.

Nie są one kierowane do jednej osoby, tylko do ogólnej polskiej populacji dziewczyn. Zresztą wg mnie nie ma co się wkurzać, dużo dziewczyn jest takich jak w tych piosenkach, i co się tu dziwić? Taka prawidziwa prawda. Nie ma co się rzucać.

Nie mozna brać wszystkiego do siebie. A tym bardziej na serio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czy wy nie macie życia? innych sensowniejszych problemów czy ciekawszych zajęć niż tyranie ogółu facetów bo ktoś sobie nagrał "suczki" ?

czy faceci naprawdę tak myślą?

tak, kobieta jest tylko do seksu i do stania przy garach. :roll:

bez komentarza po prostu :roll: :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eee, przepraszam bardzo.. mnie to wkurza. Ciebie nie musi. faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je. czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mnie to wkurza.

Ciebie wkurza, kogoś innego nie.

Zresztą jak cię to tak bulwersuje, to nie musisz słuchać takich gów** piosenek.

faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je. czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

A babki występują w klipach do takich piosenek i żyją.

Zbyt dosłownie bierzesz to wszystko do siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie osobiście takie piosenki irytują, nie znoszę ich, ale cóż...myślę, że trzeba je traktować po prostu jako (niestety chamski) żart

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je.

to też sobie posłuchaj i pośpiewaj.

czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

proponuję zwrócić się z pretensjami do wykonawców w/w utworów, nie do ogółu mężczyzn

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
eee, przepraszam bardzo.. mnie to wkurza. Ciebie nie musi. faceci słuchają takich piosenek i śpiewają je. czyż nie mam prawa być oburzona? mam!

Ale to jest tylko piosenka, nic więcej.. W rapie nie zawsze chodzi o przekaz, czasami nawijają o niczym byleby tylko się rymowało.. To nie znaczy, że np. Peja nie ma szacunku do kobiet.. To tylko kawałek muzyki..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
często słyszę chamskie piosenki o kobietach

np.

-Gniew- 52 Dębiec

-Bogini Seksu- WZR

-Materialna Dziwka- Peja

-Suczki- Ascetoholix

narusza to waszą inteligencję? moją tak! i aż krew mnie zalewa, gdy coś takiego słyszę.

takie piosenki mówią o tym, że kobiety tylko lecą na pieniądze i się kur*ią, albo nawet czasem z tekstu wynika, że kobieta jest stworzona tylko po to, by ładnie wyglądała i miło się ją dotykało, itp!

nurtują mnie te pytania.

czekam na Wasze opinie.

Po pierwsze posłuchaj:

Mesajah - Każdego dnia.

Po drugie słuchaj reggae , a nie panów z łysymi głowami i pałkami przez ramię przerzuconymi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a niby dlaczego miałoby to naruszać moją inteligencję?

Jak już, to moją kobiecą dumę, ale akurat niewiele mnie obchodzi szczekanie szczeniaków, którzy uważają kobiety za jakieś niewolnice/suki/materialistki/dziwki itd. To oni mają problem, podczas gdy ja swoją wartość znam, jak również zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu panny łażą po tej ziemi i psują opinię ogółu kobiet, a druga strona ma tendencje do generalizowania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Po drugie słuchaj reggae , a nie panów z łysymi głowami i pałkami przez ramię przerzuconymi.

hallooo ale kto tu mówi że ja tego słucham? nie słucham peji itp. tylko znam te głupie ich piosenki.. a słucham techno, house, electro = mocnego bitu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie słucham peji itp. tylko znam te głupie ich piosenki.. a słucham techno, house, electro = mocnego bitu

Eee tam. Peja też rapuje zazwyczaj do mocnego bitu. ;)

Poza tym jeśli już taka jesteś oburzona tymi kawałkami to po prostu poszukaj takich samych na facetów albo sama nagraj płytę i jedź po facetach ile wlezie. :)

Ale póki co może choć trochę zadowoli cię na przykład to:

:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
narusza to waszą inteligencję? moją tak!

Ta, widać, że Twoją inteligencję już dawno naruszyło.

Chyba już nie masz większych kłopotów. W wielu krajach muzułmańskich kobiety są poniżane, traktowane jako własność męża. W islamie żona istnieje jedynie dla przyjemności męża. Te kobiety nie mogą się rozwieść z mężem, mogą co najwyżej prosić o rozwód. A po rozwodzie dzieci trafiają do ojca, kobieta nie ma praw rodzicielskich. Im muzułmanka jest bardziej wykształcona tym ciężej jej w życiu. Dla tych kobiet nie istnieje sukces zawodowy tylko mąż i gary. Przemoc w rodzinie i gwałt na żonie nie są karane przez prawo. Te kobiety są upokarzane. One mają się na co skarżyć. A Ciebie 'obraża' piosenka jakiejś łysej pały. Ogarnij się, dziewczyno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam tylko "Suczki" więc będę tylko wypowiadała się na podstawie znajomości tego kawałka. Otóż ten kawałek nie obraża mnie ani trochę bo nie jest on o mnie tylko o konkretnym typie dziewczyn tzn suczkach, który w rzeczywistości istnieje a ja do nich nie należę. I mam wrażenie, że dziewczyn które znają swoją wartość to nie obraża.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz