olusia_16

Ludzie , którzy tak traktują zwierzęta zasługują na śmierć?

Czy uważacie , ze ludzie tak krzywdzący zwierzęta , powinni umrzeć ???   55 głosów

1. 1.

• TAK
      21
    • NIE
      34

Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

55 postów w tym temacie

Witajcie Drodzy forumowicze ... Post , który teraz zakładam , jest dla mnie bardzo ważny i liczę na wasze wsparcie i komentarze....

Na początek zapraszam na stronę :

http://cierpieniakoni.blog.onet.pl/

To jest blog pewnej dziewczynki ... Tutaj na tej stronie jest ukazane cierpienie zwierząt i sposób w jaki te '' potwory '' je traktują...

Chodzi tu o konie , psy , owce itp... Możecie się przyjżeć tym masakrom...

To bardzo okrutne , to jaki jest los np. koni oto link :

http://cierpieniakoni.blog.onet.pl/2,ID ... index.html

Tu ukazany jest artykuł, w jaki sposób konie są przewożone, zresztą sami zobaczycie . Lecz ten opis doprowadził do tego , że łzy strumieniem skapywały mi z oczu , może z wami też tak będzie .... :cry:

A czy wiecie , że zwierzęta , które są w schroniskach niepotrzebne i których nikt nie chce są usypiane??? Mówię tu oczywiście o psach , są usypiane bo zajmują miejsce - powtórzcie to parę razy :cry:

Uważam , że powinniście przeglądać takie stronki .... A teraz przejdźmy do pytania , które dotyczy tematu : Czy uważacie , że ludzie , tak strasznie krzywdzący zwierzęta zasługują na śmierć ??? Bo ja jestem ZA...

Zanim dacie komentarze , przeglądnijcie sobie ten blog tak mądrej osoby... I oczywiście wypełnijcie ankietkę i wpisujcie komentarze . ... Zapraszam was serdecznie , to bardzo ciekawy temat , lepsze niż te miłosne ... ale ok.. :D

Jak to mówią i ja mówię: '' Ludzie są nagorszymi stworzeniami współczesnego świata ''

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinni dostać kare, ale nie śmierć, lepiej żeby pognili w pierdlu...

Btw: caps lock off, i popraw nazwe tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no pewnie a Ty bedziesz odprowadzac podatki by oni mogli sobie czytac ksiazki na lozku :razz:

proponuje, aby pacjetna ktory ma krzewa psychike i zneca sie nad malym kotkiem, wrzucono do duzego kotka, jaies lwiatka, czy tygrysek 8) beda kwita i pewnie wiecej juz nie skrzywdzi zadnego malenstwa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no pewnie a Ty bedziesz odprowadzac podatki by oni mogli sobie czytac ksiazki na lozku

proponuje, aby pacjetna ktory ma krzewa psychike i zneca sie nad malym kotkiem, wrzucono do duzego kotka, jaies lwiatka, czy tygrysek beda kwita i pewnie wiecej juz nie skrzywdzi zadnego malenstwa

Zgadzam się

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam nie jestem za tym żeby umierali, za mało męki... Ja bym z nimi zrobił to co oni ze zwierzęciem, pokopał, ciągnął bym za uszy tak żeby wyrwać i bił po mordzie.... zero szacunku dla takich ludzi! Tacy ludzie potrafią uderzyc kogoś kto im nie odda... bo to zwykli idioci!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tacy ludzie potrafią uderzyc kogoś kto im nie odda... bo to zwykli idioci!

dlaczego mam wrazenie ze amsz 13 lat i ponizej 150 cm wzrostu? :mrgreen:

ja podtrzymuje swoje zdanie, kotek kotkowi nie rowny ale sprawiedliwy :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no pewnie a Ty bedziesz odprowadzac podatki by oni mogli sobie czytac ksiazki na lozku

Nie wyjeżdżaj mi tu z podatkami, bo za : zabójców, gwałcicieli, złodzieji itd. płacisz, a boli Cię płacenie podatków za ludzi martretujących zwierzęta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja uważam że powinno zrobić się im to samo co oni zrobili zwierzęciu

Heh...troche smiesznie bo koles odetnie przypuscmy jakiemus glebiowi nogi (brutal :evil: ) i co za to ze golebiowi to zrobil to tez mamy mu nogi odciac?

Heh... :)

Powinno sie zamknac w pierdlu zeby gnili... Najlepiej w pomieszczeniu z 4 scianami (gumowymi) bez okien i jedna mala lampeczka...heh :roll:

Btw ja tego nie rozumie... co ludziom przeszkadzaja zwierzeta? Niech sie postawi na tygrysa albo lwa jak taki madry ze konia potrafi ranic... ehh...

Szkoda gadac i takich ludziach...szkoda moich nerwow na to...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cytat:

Heh...troche smiesznie bo koles odetnie przypuscmy jakiemus glebiowi nogi (brutal Evil or Very Mad ) i co za to ze golebiowi to zrobil to tez mamy mu nogi odciac?

Heh... Smile

Powinno sie zamknac w pierdlu zeby gnili... Najlepiej w pomieszczeniu z 4 scianami (gumowymi) bez okien i jedna mala lampeczka...heh Rolling Eyes

moim zdaniem to nie jest śmieszne bo sam widziałem (moja siostra jest lekarzem weterynarii) co człowiek potrafi zrobić zwierzęciu więc osobiście sam mógłbym im robić to co oni zrobili zwierzęciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wyjeżdżaj mi tu z podatkami, bo za : zabójców, gwałcicieli, złodzieji itd. płacisz, a boli Cię płacenie podatków za ludzi martretujących zwierzęta.

uwazasz ze to wporzadku, ze utrzymujesz ludzi ktorzy nie potrafia dostosowac sie do ustalonych norm? nie wazne czy wobec ludzi czy zwierzat je przekraczaja, my na nich dajemy kase i skoro Ciebie to nie boli to moze plac za mnie?;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cytat:

Heh...troche smiesznie bo koles odetnie przypuscmy jakiemus glebiowi nogi (brutal Evil or Very Mad ) i co za to ze golebiowi to zrobil to tez mamy mu nogi odciac?

Heh... Smile

Powinno sie zamknac w pierdlu zeby gnili... Najlepiej w pomieszczeniu z 4 scianami (gumowymi) bez okien i jedna mala lampeczka...heh Rolling Eyes

moim zdaniem to nie jest śmieszne bo sam widziałem (moja siostra jest lekarzem weterynarii) co człowiek potrafi zrobić zwierzęciu więc osobiście sam mógłbym im robić to co oni zrobili zwierzęciu

Troche zle mnie zrozumiales no ale kit. ;)

Ja jestem swiadom do czego czlowiek jest zdolny.

Tylko podalem przyklad jak by wygladala kara czlowieka gdyby cos tam zrobil jakiemus zwierzatku...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śmierć ? Napewno nie...to nie jest żadna kara, nawet chwili cierpienia, możliwości przemyślenia tego co zrobili, żalu...Ja naprawde jestem na tym punkcie przewrażliwiona dlatego nie potrafie powiedzieć co bym zrobiła takiemu człowiekowi, ale wiem, że wymyśliłabym coś tak okrutnego, że przed śmiercią cierpiałby bardzo długo..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Troche zle mnie zrozumiales no ale kit. Wink

Ja jestem swiadom do czego czlowiek jest zdolny.

Tylko podalem przyklad jak by wygladala kara czlowieka gdyby cos tam zrobil jakiemus zwierzatku...

spoko zrozumiałem ale sam wiesz że w naszej rzeczywistości nie ma miejsca w więznieniach na morderców, zboczeńców i gwałcicieli więc tym bardziej nie będzie go na ludzi którzy znęcają się nad zwierzętami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczne od tego że niepopieram kary śmierci wogule!!! a za znęcanie sie nad zwierzętami należy sie ciężkie więzienie.....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kara smierci bylaby chyba lekka przesada.... Oczywiscie nie popieram tego jak ktos zneca sie nad zwierzetami ale chyba nie nalezy takiego kogos od razu zabijac... To co robia jest naprawde bardzo zle ale chyba powinni gdzies sie z tego leczyc, przemyslec i zrozumiec swoj blad, nie dopuscic do tego aby cos takiego sie powtorzylo... wiem, nierealne ale ... raczej nie jestem za kara smierci. Zacytuje wypowiedz znajomego "jestem katolikiem wiec wybaczam innym".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro mamy robić to samo co oni zwierzętom, to 40% (przynajmniej) zwierząt ginie przez właścicieli, ja zadałbym im bardzo krótką śmierć... Każdy sobie może pomyśleć, a taki chomiczek ma takie malutkie łapki to odcięcie ich nie będzie to boleć ..., ale prawda jest taka, że jego łapki są tak jak dla nas nogi więc ból jest ogromny ...

Heh...troche smiesznie bo koles odetnie przypuscmy jakiemus glebiowi nogi (brutal ) i co za to ze golebiowi to zrobil to tez mamy mu nogi odciac?

Tak ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

szczerze mówiac to zaglosowałam w ankiecie ze nie.....ale w głebi serca uwazam ze powinni takim ludziom dac taki wycisk...zeby poczuli wkoncu ze postapili zle....ale to i tak nic nie da.... NIENORMALNI!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tacy ludzie powinni dostać największą karę...Jak widzę że zwierzątka się meczą to płakać mi się chce :cry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powinni być skazywani na śmierć. Ogolnie jestem przeciwna karze smierci. Mysle ze ludzie znecajacy sie nad zwierzetami powinni albo zaplacic taka kare ze odchcialo by im sie raz na zawsze, albo trafic do psychiatryka bo przeciez to jest nienormalne, lub tez do wiezienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wedlug mnie ludzie ktozy krzywdza zwierzeta nie powinni umierac, przeciez ludzie sa ponad zwierzetami, np: jak ktos zabije kurczaka to ma za to umrzec to nie realne i nigdy takie prawo nie wejdzie w zycie, ludzkie zycia zawsze bedzie ponad zyciem zwierzat i mam nadzieje ze to sie nigdy nie zmieni, oczywiscie nie popieram przemocy przeciwko zwierzętom ale kara smierci czlowieka ktory zkrzywdzil zwierze to zdecydowanie przesada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie wiem czy ludzi którzy katują zwierzęta w ogóle można nazwać ludźmi, raczej kupą miesą która jest całkowicie pozbawiona uczuć.

Nie potrafie tego zrozumieć, tylko tchórze znęcają się nad zwierzętami które w żaden sposób nie potrafią się bronić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za takie coś to ja bym się poznęcała nad tymi którzy takie coś robią... przeciez zwierzeta to tez istoty żyjace i noo tak nie wolno...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz