Reni22222

Jak obliczyć kiedy będzie kolejna miesiączka?

14 postów w tym temacie

Witam! W przyszłym miesiącu wybieram się na impreze i bede mieć miesiączkę ale nie wiem dokładnie kiedy...zawsze jest lepiej kiedy się wie...czy któraś z Was wie jak obliczyć kiedy się dostanie okres? Pomóżcie proszę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po prostu musisz sobie zapamiętywać lub zapisywać daty kilku ostatnich miesiączek i wydedukować.

najczęściej występuje co 28 dni [licząc od pierwszego dnia miesiączki do pierwszego następnej miesiączki]. ale to nie jest zadna regula, ogolnie waha sie od 28 do 35 dni.

musisz obserwować swój organizm i tyle ; )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapisuj w kalendarzu (zwykłym czy miesiączkowym) kiedy dostajesz i będziesz wiedzieć. 1oo% może nie, ale chociaż w okolicach jakiegoś dnia. Zawsze to coś. Zresztą przed miesiączką czuje się, że się ją dostanie ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja np zapisuje sobie w telefonie w kalendarzu, mam zazwyczaj równo co 35 dni. Ale wiadomo wcześniej kilka dni czuje że to już.

kalendarzyk najlepszy sposób:) prowadzę go od pierwszej miesiączki.

Musisz rozpoznać co ile dni masz okres, i wtedy tak jak np ja od 1 dnia odliczam sobie 35 i zapisuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam bardzo łatwy sposób na obliczenie kiedy będzie następna miesiączka,ale niestety dla tych kobiet które maja regularnie okres.Mianowicie zapisuję kiedy był ostatni dzień miesiączki i od tego liczę tyle dni ile ma następny miesiąc następnie odejmuje tydzień. U mnie sprawdzało się zawsze w 100 %, kwestia tylko rano czy wieczorem ale zawsze tego dnia dostałam. Powodzenia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sobie zawsze zaznaczam w kalendarzu pierwszy dzień, odliczam 28 dni i jakoś ten "planowany" dzień zakreślam, żeby wiedzieć, kiedy mniej więcej być gotowa :lol: ale miewam fajne wahania czasem, więc to wszystko tak na mniej więcej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zaznaczam w telefonie w kalendarzu i juz.

z tym, ze mam regularnie co 28 dni i od jakiegos roku nie przesuneło mi sie ani co jote, wiec dokladnie wiem kiedy mam. co czwarta srode ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja np. mam na zmiane, raz co 27 dni a raz co 31 ;D

a jeżeli masz zupełnie nieregularnie to możesz policzyć co ile dni i np. wyliczyć średnią arytmetyczną :wink: (nie jest to dokładne, ale podobno, się sprawdza - nie wiem, nie próbowałam)

zawsze może wystąpić jakies przesunięcie, ale mysle że dokładnośc co do 1-2 dni powinna wystarczyć, a na wszelki wypadek zabierz ze sobą tampony albo podpaski i np. nospe :D

pozdrawiam :* i życzę żeby nie wypadł na imprezie xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz