PaPrIcOs

"udawane" okulary

10 postów w tym temacie

hey.

wystawiamy w szkole przedstawienie.

jedna dziewczyna ma mieć na sobie okulary(mimo, ze w rzeczywistości ich nie nosi) i czy orientujecie się, czy można kupić okulary, które wyglądają jak korekcyjne, ale mają tak naprawde normalne szkiełka i osoba bez wady wzroku może je nosić.

A i pomysł z kupieniem normalnych i wyjęciem szkiełek odpada, bo w jednej ze scen ona ma je rozdeptać i szkło ma się rozprysnąć, więc chcemy, zeby to jak najbardziej realnie wyglądało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W markecie kupić okulary do czytania, za gorsze, które nie wpływają na jakość wzroku, jeśli wybierze się zerówki ;). Chyba ze polujecie na denka od butelek tzw, to tu już problem może być.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W markecie kupić okulary do czytania, za gorsze, które nie wpływają na jakość wzroku, jeśli wybierze się zerówki ;).

no na pewno sa okulary do czytania zerówki...;| pozydyry

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widziałam w większych marketach są takie stoiska z okularami gdzie można znaleźć takowe zerówki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, jasne. To po prostu zerówki. Np. ja mam takie okulary z antyrefleksem. Po prostu odbijają światło monitora. Używam ich, kiedy korzystam z komputera, oglądam tv, a czasem nawet przy czytaniu. Jednak są dość drogie i chyba nie ma sensu wydawać na nie pieniędzy, jeśli mają być rozdeptane. Poszukajcie jakichś podróbek na rynku czy czymś takim. Będą tańsze i na pewno nie zaszkodzą dziewczynie, która ma je nosić. Założy je ostatecznie na jakąś krótką chwilę, nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś ma oprawki to nie problem kupić takie szkła u optyka, zerówki właśnie... ale na pewno wyjdzie to drożej niż kupno tych zastępczych okularów w supermarketach. Tym bardziej, że mają być rozdeptane...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okulary do czytania, można je dostać nawet w hipermarketach. Nie duży wydatek myślę, że jakieś 10-20zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na rynkach często się widzi jak kupuje się okulary korekcyjne.

Z tego co słyszałam są tam też z wadą 0 (czyli neutralne, normalne szkła).

Chyba z 7 zł kosztują.

Więc aż tak spory wydatek to to nie jest ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz