Kamlllo:D

Dziewczyny------> Czy lubicie jak chłopak masuje wam stopy??

47 postów w tym temacie

Heh... pytanie skierowane do dziewczyn :) Hm... lubicie to :D ?? Czy może uważacie za pantoflarstwo?? :razz: A i czy macie jakieś specjalne wymagania jak ma być robiony?? :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm chyba nie za pantoflarstwo:)

mi się wydaje to miłe jak dziewczyna powie że jest strasznie zmęczona, że nogi ją bolą a facet jej pomasuje stopy:)

A specjalnych wymagań ja przynajmniej nie mam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pantoflarstwo? ke??

ja tak lubię - cały dzień na nogach, zmęczona, może nawet trochę spocone mam te stópki a mój mężczyzna bierze je do rąk i masuje. nie tylko raleksuje mnie to, ale nakręca. faceci są chyba z reguły świetnymi masażystami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię. W ciąży mogłam na to liczyć za każdym razem, gdy wspomniałam, że bolą mnie stopy :wink:

Pantoflarstwo? W żadnym wypadku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pantoflarstwo? oczywiscie, ze nie kobitki bardzo to lubia jak ich luby masuje im stopy...

Gdy dziewczyna chodzi pare godzin na obsasach, to nozki sa zmeczona i jak facet je wymasuje to prawdziwy raj :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh.. :P Dzięki za odpowiedzi :) Hm... no to może dodam jeszcze jedno pytanie :D : Jak to na was działa?? :mrgreen: :mrgreen: :jupi: :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi jeszcze zaden chlopak nie masowal moich stóp wiec nie wiem jakby to na mnie dzialalo,ale wydaje mi sie ze podobaloby mi sie to :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja strasznie kocham taki masaż... jest dobry nawet do gry wstępnej :P A że mój chłopak ma fetysz na punkcie moich stópek, to czasami zabiera mi je nawet jak nie chce :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam :) tak samo jak masaże innych części ciała.

Najpierw mruczę a potem robię się ciepła i senna...

Pantoflarstwo? A skąd!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mmm...ubóstwiam masażyk stópek:) zresztą jak każdy inny masaż wykonany przez odpowiednią osobę :wink: Noi oczywiście że nie uważam tego za pantoflarstwo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osobiście nienawidzę gdy ktoś dotyka moich stóp i ja nienawidze dotykac czyiś. Nie wiem dlaczego. Po prostu tak mam. Nie wiem dlaczego. Jesli ktoś to lubi i mu to nie przeszkadza to czemu nie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eehh czasami jest zajbeiscie robic masaż stop dziewczynie bo jest to podniecajace ale jak te stopy mnie odpychaja to raczej rezygnuje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam za masażem stóp nie przepadam.... mam za duże łaskotki i zaczynam wierzgać nogami, kiedy tylko mój chłopak próbuje ich dotknąć :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie lubię, jak ktokolwiek dotyka moich stóp, więc za taki masaż bym podziękowała. Ale gdyby miał ochotę pomasowac barki, plecy... Nie mam nic przeciwko.

Czasem nawet jeśli po prostu leżałby obok, albo nawet miałby głowę na brzuchu czy plecach, byłoby to miłe. Tak... Ciepło.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uwielbiam.

Zwłaszcza po całym dniu pracy albo chodzenia po mieście. W takiej sytuacji stopy błagają o masaż. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rowniez zaliczam sie do grona tych ktorzy za masazem stop nie przepadaja. Natomiast przed masazem plecow bym sie nie wzbraniala :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lubię, choć 100 wolę jak masuke mi plecki swoimi silnymi dłońmi, albo gdy smyra mnie w okolicach talii (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz