Sylwia:*

Jak wyglądać na starszą?

16 postów w tym temacie

Mam 17 lat i taki problem ze jestem dosyc filiranowa.Nawet moja twarz nie wygląda na 17 co mam zrobić ,zeby wyglądać doroślej(najbardziej chodzimi o twarz ,bo mam taką papuśną)?Może jakiś odważniejszy makijarz czy coś.Z góry dzieki za odp:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sie tez podpisuje :P nikt nie wierzy w autentycznosc mojego dowodu ;)

z młodego wyglądu cieszyłabym sie za lat 20 a poki co mnei to irytuje(zwłaszcza zarcik mojej matki-stawia mnie i moją młodsza sis obok siebie i pyta rozmówce "zgaduj która starsza". jak mozna sie domyslic bywam ta mlodszą :| )

wiec tez zcekam na odpowiedz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heh moim zdaniem wszystko zalezy od mimiki...jesli chcesz wygladac dorosle musisz wygladac powaznie :wink: postawa tez jest wazna, jesli caly czas sie smiejesz i chodzisz "rozkrakiem" albo zgarbiona to nic z doroslosci. a jesli chodzi o makijaz i ubranie to calkowicie sie na tym nie znam :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do makijażu to można podkreślać oczka czarną kredką (ale nie przesadnie!) i mocno wytuszować. No i może jakiś delikatny róż na policzki. To napewno postarza, z tego co zdąrzyłam zauważyć ;) no i kwestia postawy i zachwania, nie wątpliwie jest ważna jak wspomniała dziewczyna39, ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powinnas sie cieszyc ze wygladasz na mlodą. Ale ok. skoro ci to przeszkadza to sa na to sposoby. Jesli chodzi o fryzure to wg mnie moze wlosy dlugosci do ramion i grzywka. no i na pewno makijaz: podklad, kredka do oczu i tusz.

Ps.zwykle kobiety glowia sie co by tu zrobic zeby wygladac na mlodsza, ale rozumiem bedziemy sie martwic z tego powodu za jakies kilkanascie albo kilkadziesiat lat... :P

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podane wyzej sposoby nie działają przynajmniej na mnie. ze smiannia sie za rzecz powagi nie zrezygnuje :P juz wole byc przedszkolakiem :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś mi koleznaka powiedziała, ze według niej wyglądam na 17 lat własnie dlatego, ze na tyle lat nie wyglądam i się na nie "nie robię". O ile rozumiesz o co chodzi.

A więc pozostań sobą, o ile zachowujesz się dojrzale i dorośle, to nie ma potrzeby, abyś się postarzała "wizualnie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sylwia cale szczęście nie mam tego problemu. Zdecydowanie dają mi tyle lat ile mam. Nigdy nie miałam problemu z kupieniem fajek, czy jakiś procentów.

Hmm:

-Wyrazisty makijaż, mile widziane mocne, wyraziste kolory i wiadome tusz do rzęs. Głownie chodzi o oczy a wiec kredka tez nie zaszkodzi :) ale to juz musisz dopasować do swoich kształtów twarzy.

-Przy okazji ubiór i sylwetka. Nie dadzą Ci 17 lat jeśli będziesz nosić koszulki z Kubusiem Puchatkiem i czerwone trampki.

Ale to tylko wizualne postarzanie, głownie chodzi o zachowanie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciesz się, że masz młodą twarz ! :) nie szybko sie zestarzejesz :P

A zgadzam się z dziewczynami. Kredka, tusz, róż na policzkach i noszenie eleganckich ubrań, a nie Kubuś Ouchatek i 'psyjaciele'.

Ja mam 18 i na tyle nie wyglądam, ale co z tego ? Cieszę się ^^ poza tym o dowód w sklepie nikt się mnie nie pyta, więc jest ok :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
o ile zachowujesz się dojrzale i dorośle, to nie ma potrzeby, abyś się postarzała "wizualnie"

Święte słowa.Nie wiem po co na siłę zmieniać postać rzeczy..Wszystko w swoim czasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taki program nie wiem kiedy "O 10 lat młodziej" tam odmładzają kobiety, może oglądnij i zrób na odwrót ? :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wolałabym, gdyby mówiono mi, że wyglądam na swój wiek.

A tu mi dodają z 4 lata :/

Zostań sobą.. Tak najlepiej ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba pierwszy raz słyszę że dziewczyna chce się postarzać :)

Dziewczęca uroda nie jest przecież zła :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chodzi o to że chcę się postarzać tylko wyglądać doroślej bo niektórzy daja mi 14:/.Ale dzieki skorzystam z rad:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepszy jest efekt przydymionych oczu...Nie zwykłe kreski na powiekach bo to ma za zadanie powiekszyc oczy. Więc musisz narysowac sobie ta kreske i rozetrzec ją pałeczką... poszukaj sobie w necie zdjątek to wtedy zczaisz o co biega. :) i koniecznie usta musisz podkreślić jakimś ciemniejszym błyszczykiem najlepszy może bedzie taki cos w kolorze złota albo jasny róż taki lilowy;) fajowy efekt... broń boże róż na policzkach bo to dosłownie bedziesz sie malowała jak bedziesz miała 40 lat. I jakis fajny fryz polecam dłuższe włosy jeżeli masz kręcone to wystopniowane jesli masz proste to jak długość conajmniej do łopatek i oczywiście grzywka. A co to pudru to taki który doda cerze kolorytu może być z drobinkami który rozświetla skóre. JA mam np. sensiQue w naturze kupiony Rozjkaśniający w perełkach ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciesz się, póki tak wyglądasz, bo na starość będziesz żałować wszystkich postarzających 'zabiegów', jednak mocny makijaż doda Ci kilka lat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz