mehow

Telewizja na kartę - opinie

18 postów w tym temacie

Jak w temacie - chciałbym poznać opinie na temat reklamowanej ostatnio usługi. Myślę, że mają całkiem ciekawą ofertę. Ciekawy jestem jaka jest jakość obrazu.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

normalnie przez internet albo w sklepie.

Nie ma abonamentu i to jest fajne bo kazdy nastolatek moze sobie do pokoju kupic i nie musi się wiązac umową (przewaznie na rodzica)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie ma abonamentu i to jest fajne bo kazdy nastolatek moze sobie do pokoju kupic i nie musi się wiązac umową (przewaznie na rodzica)

I o to właśnie chodzi ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widzieliście jakie są tam programy?

w ogóle mija się to z celem chyba, że chcecie mieć satelitę, ale i tak nie ma tam prawie polskich kanałów

jeśli kupujesz kartę masz 3 kanały sportowe, jakiś o modzie, pogodzie,religia tv. i TVN 7 rewelacja ;]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale nie uważasz, ze to dobra alternatywa do standardowej anteny?

Nie doładowując karty masz jedynke, dwójke, tvn. Dla typowego emeryta to dobra opcja a nie zawsze można posadzić antene i cieszyć się dobrym odbiorem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że cyfrowy polsat nie ma w pakiecie tvnu i odwrotnie, dobry pomysł na dodatek do cyfrowego polsatu. I dla tych, którzy telewizora praktycznie nie używają. Na pewno nie dla osób, które chcą mieć 150 kanałów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jakosc jak zwykla satelitka, nie ma programów w HD.

No teraz właśnie wprowadzili telewizję na kartę z programami HD. Trochę nadal nie rozumiem sensowności takiej tv ale podobno wiele osób za granicą decyduje się na takie rozwiązanie. Tylko nie do końca rozumiem, kupujesz np. podstawowy pakiet i co oglądasz cały miesiąc wszystkie kanały jakie są w nim?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm tak patrzę na tę telewizję i w sumie widzę, że teraz by się to opłacało. Myślę, właśnie o tej ofercie HD. Programy juz ciekawe i więcej niż w zwykłej tnk. No i jest axn co jak dla mnie jest sporym plusem. No i cena nie taka straszna http://www.wasserman.pl/index.php?produ ... od_id=1378 szczególnie, że jest od razu opłacone 3 miesiące z góry. Można się zastanowić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli oglądasz sporadycznie telewizję to taka opcja wydaje mi się w porządku. Kupujesz kartę i oglądasz,nie ma obowiązku płacenia comiesiecznego abonamentu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A orientujecie sie moze ile teraz kosztuje podłaczenie telewizji N ?

Juz nie mówie o cenie miesiecznej tylko takie jednorazowe podłaczenie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A orientujecie sie moze ile teraz kosztuje podłaczenie telewizji N ?

Juz nie mówie o cenie miesiecznej tylko takie jednorazowe podłaczenie?

No to opłata aktywacyjna. Ale ta jest różna bo są promocje, że takowej nie ma.

Co do montażu fizycznego anteny i ustawienia tunera - tu już kwestia firmy.

Możesz poprosić znajomego który umie obsłużyć się wiertarką i ustawić antenę (to na prawde banalna sprawa). Wtedy wyjdzie tanio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TNK to fajna sprawa, bo wychodzi dość tanio w przeliczeniu na miesiąc. Tylko trzeba chyba sobie z góry za dłuższy okres zapłacić, wtedy korzystnie wychodzi. I dekodery mają dobre (TechniSat), w porównaniu z polsatowskimi m-100, hd5000, czy też Sagem ESI, te dekodery wypadają o wiele lepiej, bo nie łapią 50 tysięcy usterek na tydzień. Ze swojej strony polecam N - mam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz