Misiatka_15

Jak o nim zapomniec?

21 postów w tym temacie

Jakiś miesiąc temu zerwał ze mną chłopak...Wciąz bardzo go kocham...łączyło nas naprawde bardzo wiele. On teraz ma dziewczyne jego dziewczyna ciągle do mnie pisze i mi grozi ze mnie zabije nie wiem dlaczego. Chciałabym o nim zapomniec ale on ciągle do mnie pisze i dzwoni no i mieszka blisko mnie... Pomózcie mi co mam zrobić? Jak mam o nim zapomnieć? Wciąż go cholernie mocno kocham ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak na moje oko to chłopak jest jakiś psychiczny,ale ok.

Co masz zrobić?

Powiedzieć o tych groźbach rodzicom, lub komuś innemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

daj sobie spokój. madzialenka16 ma rację. No i tylko czas potrafi leczyć rany. Moze obejrzyj się za innym kolesiem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co takiego On do Ciebie pisze?

Nie da się zapomnieć tak z dnia na dzień, ale możesz zrobić coś żeby mniej o Nim myśleć. Zorganizuj sobie jakoś czas, uprawiaj jakiś sport, spotykaj się ze znajomymi, chodź na imprezy, znajdź jakieś zajęcie, które wymaga sporo czasu. Nie będziesz miała wtedy czasu aby myśleć o byłym :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezu chryste o.O a czemu chca Cie zabijac (wiem ze nie wiesz, ale moze masz jakies przypuszczenia)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oo to wszystko jest jakieś dziwne : chłopak z tobą zerwał, znalazł sobie inna, nadal do ciebie pisze, jego dziewczyna chce Cię zabić (nie wiadomo za co) i ty jesteś w nim zakochana :ble: taak lepiej o nim zapomnij jak najszybciej bo chłopak sam nie wie czego chce i w dodatku jego nowa dziewczyna jest psychiczna :crazy: jak o nim zapomnieć najlepiej tak jak napisała White_Rose :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do Ciebie pisze? Poza tym ma bardzo dziwną dziewczynę. Pewnie taka ,co się kreuje na groźną. Żałosne. Olej ją. Hm... a co do niego, to zapytaj wprost "Czemu do mnie piszesz i dzwonisz? Zakończyłeś związek ze mną,więc o co chodzi?".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie co on do Ciebie pisze? Jak możesz to napisz. A co do tej jego obecnej to głupia su**, która mysli ze jest gora a pewnie całego alfabetu nie zna :P czas leczy rany... Nic innego nie poradzimy. No chyba, że klin klinem. Ale jeśli masz kogos zranić to nie rób tego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hm... może jego nowa dziewczyna jest zazdrosna o to, że on do Ciebie wciąż pisze?

Moja rada? Gdy następnym razem on napisze, zadzwoni, zagada na żywo powiedz mu, aby dał Ci spokój, bo to nie ma sensu.

Myślę, że to będzie dla Ciebie najlepsze - On przestanie Ciebie "nachodzić" , czas leczy rany, nie będziesz miała z nim kontaktu, zapomnisz o nim, tej jego lasce też nic nie odpisuj, bo tylko pogorszysz stan wchodząc z nią w konwersację.

No i glowa do góry, uśmiech na twarzy i do przodu! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gdy następnym razem on napisze, zadzwoni, zagada na żywo powiedz mu, aby dał Ci spokój, bo to nie ma sensu.

Dokładnie. Nie ma sensu wciąż rozdrapywać ran, daj im się zagoić. Jak zapomnieć? To nie jest łatwe, czasami nawet niemożliwe. Ale na wszystko potrzeba czasu. Co do jego dziewczyny...jakaś chorobliwa zazdrość pewnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze to nie przejmuj się tymi groźbami.Pusta dziewczyna i tyle.Olej to.Nie odpisuj jej...wkońcu się odczepi.A ten Twój były tez jakiś nienormalny...Zerwał z Tobą,ma inną,a teraz pisze do Ciebie i dzwoni :| ...Musisz to jakoś wszystko olać,nie ma innej rady.Zacznij chodzić na imprezy...napewno spotkasz innego i szybko o byłym zapomnisz:* :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczerze powiedziawszy za groźby możesz ją pozwać do sądu, a przynajmniej zrobić aferę z udziałem policji.

Radzę zmienić gg i komórkę (czy na co tam piszą) i dać nry tylko zaufanym osobom.

Jeśli chodzi o tego chłopaka: omijaj szerokim łukiem, nie razmawiaj, nie pisz... Traktuj go jakby nie było go. I wmawiaj sobie, że go nie kochasz, a kiedyś w to uwierzysz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znajdź sobie innego :>

Najlepiej żeby był lepszy od poprzedniego :]

Jak to miło widzieć zazdrość w oczach swojego byłego kochanka Ahmmm :>

Lub jeśli czujesz że w związku jest coś nie tak, zerwij pierwsza :>

Będziesz miała satysfakcje że to ty z nim zerwałaś a nie on z tobą.

W sumie to takie troszeczkę okłamywanie siebie ale cóż.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No więc ona do mnie pisze ze jestem suk* szm*** dzi*** i ze jak mnie dorwie to zaje*** i takie tam albo dzwoni i cos pyskuje... ale przestalam sie tym przejmowac nie odbieram od niej telefonow i nie odpisuje na esy. a co do Faceta to spotkałam sie z nim ostatnio przez przypadek na ulicy powiedzial ze mnie kocha i ze chce ze mna byc nadal...ale od tamtej chwili cisza nie wiem co myslec. Widzialan go ostatnio z ta laska ale on twoerdzi ze z nia nie chodzi tylko sa przyjaciołmi...ale cos mi tu w tym wszystkim nie gra nie wiem co dalej zrobic co o tym wszystkim myslec?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
On teraz ma dziewczyne jego dziewczyna ciągle do mnie pisze i mi grozi ze mnie zabije

Z komórką na policję, natychmiast.

Chciałabym o nim zapomniec ale on ciągle do mnie pisze i dzwon

Powiedz mu, żeby się odczepił.

Pomózcie mi co mam zrobić? Jak mam o nim zapomnieć? Wciąż go cholernie mocno kocham ;(

To co wyżej napisałam, zajmij się tym. Kontynuuj pasje lub zacznij jakąś nową jak chcesz.

No więc ona do mnie pisze ze jestem suk* szm*** dzi*** i ze jak mnie dorwie to zaje*** i takie tam albo dzwoni i cos pyskuje... ale przestalam sie tym przejmowac nie odbieram od niej telefonow i nie odpisuje na esy.

To co napisałam na samym początku, idź na policję. Jak nie jesteś pełnoletnia to najlepiej z rodzicami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

walcz o niego! a te pannę po****dol :mrgreen:

bedzisz sie przejmować jakąs suka..... jak kocha ciebie, to ona nic nie może zrobić;) a jeśli ci grozi, to musi czuć sie bardzo zagrożona;)

wniosek prosty: oboje kochacie;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja go bardzo kocham ale co moge zrobic? On się nie odzywa, a jak do niego zadzwonie albo cos to ona zaraz sie pluje nie wiem czy moge mu wierzyc... ale wiem ze jestemw stanie zrobic dla niego wszystko...tylko juz nie mam pomysłów jak o niego walczyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tylko juz nie mam pomysłów jak o niego walczyć?

oj moja droga, na pewno masz tysiąc pomysłów, tylko chyba jestes całą tą sytuacją już trochę zmeczona i ciężko ci spojrzeć na to wszystko z dystansem. Czasem można coś zrobić trochę z jajem, trochę na żarty i wszystko przestaje być takie trudne jak się wcześniej wydawało. Ja też bardzo długo rozpamiętywałam, myślałam i zadręczałam się. To nie ma sensu. Najlepiej dać czas czasowi, wiesz o co chodzi. Przeczekać. a ta laska to w psychiatryku powinna siedzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz już chyba nie ma na co czekać. Straciłam go i nie wiem czy ma sens o to uczucie walczyc. On też musi tego chciec a jak narazie on tylko dużo mówi a nic nie robi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no więc właśnie, może musi sobie to poukładać i się samo wszystko ułoży. Mam nadzieję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz