garlin

obrócony ekran!!!!help me

9 postów w tym temacie

mam pytanko ;) za każdym razem kiedy włanczam komputer obraca mi sie ekran na monitorze o 180 stopni;/;/;/ I musze zresetowac komputer,aby ekran wrócił do normalnej prostej pozycji ;) powiedzcie co mam zrobić... :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spróbuj przeskanować kompa-mojemu koledze odwracał sie ekran do góry nogami za każdym razem, i co? jakiś ładny wirusek :/

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wciśnij ALT+strzałka (aby ekran był prosto chyba strzałka w dół). Możesz tak obracać ekran w różne kierunki :P Nie u kazdego działa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
włanczam

Litości! włĄczam x) no i w temacie błąd obrÓcony

Polecam przeskanowanie, miałam to samo na poprzednim komputerze, wszystko naprawiło się dopiero po formacie x)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

liszka, ten format nie byl potrzebny. Wystarczylo zmienic ustawienia w panelu z oprogramowania karty graficznej ;P

PS temat poprawiony ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wciśnij ALT+strzałka (aby ekran był prosto chyba strzałka w dół). Możesz tak obracać ekran w różne kierunki :P Nie u kazdego działa ;)

:lol::lol::lol::lol: Tyaa.. wierze.. xD

Sprobuj tak:

Control Panel > Appearance and Themes > Panel sterowania karta graf. > Obróć obraz > ustaw o ile stopni ma być odwrócony.

Ciekawy problem :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ned, ten temat ma rok, i powatpiewanm czy autor jeszcze tu zaglada ;P

:lol::lol::lol::lol: Tyaa.. wierze.. xD

Ty tak na powaznie? Nie wiem czy jaja sobie robisz, czy tez nie. Po zainstalowaniu sterow ATI mozna uzywac takich wlasnie skrotow jak ALT+strzalka by obrocic obraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz