Strawberry

Trzymanie za rękę :D

32 postów w tym temacie

mam do Was chłopaki pytanie :D gdy trzymacie/chwytacie dziewczynę za rękę jakie to ma dla Was znaczenie ;>? i czy ma w ogóle jakieś? bo spotkałam się już z przypadkami dla których nic to nie znaczyło ;/ a dla dziewczyn (przynajmniej dla mnie) jest to dość ważne i jednoznaczne raczej ;) no... to czekam na odpowiedź ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie trzyma się byle kogo za rękę, tylko osobę która jest dla ciebie ważna.... chyba że mówimy o laskach bo jest dużą takich 'lezbo podobny' co całują się w usta nie dzień dobry i trzymają się za ręce idąc ulicą .... mówię tu nie o homosexualistkach tylko o durnowatych gimnazjalnych koleżaneczkach :|

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam moją kobietę trzymam(obejmuję) najczęściej za ramię, tak jakoś mam. :)

Choć i za rękę równie często maszerujemy ;)

A czy ma to jakieś znaczenie? Pewnie że ma, miło jest dotykać dłoń ukochanej, czuć jej ciepło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm.... czytaliście ksiązkę "S@motność w sieci"? to dobrze obrazuje jak wiele może oznaczać dla ludzi trzymanie się za rękę, pieszcznenie palców, gładzenie dłoni. w odpowiednim nastroju pieszczoty dłoni są wręcz podniecajace. trzymanie się za rękę to oznaka uczucia. nie trzyma się byle kogo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja z moja przyjaciolka czesto idziemy trzymajac sie za reke ale tak jak strarsze pary... :D nie wiem tak jakos to lubimy....

wracajajac do tematu.... wielbie jak chlopak idac ze mna lapie mnie za reke, jak mnie przytula siedzac np w kawiarni, wtedy widze ze mnie kocha

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wracajajac do tematu.... wielbie jak chlopak idac ze mna lapie mnie za reke, jak mnie przytula siedzac np w kawiarni, wtedy widze ze mnie kocha

od objecia ramieniem na kanapie, do kochania jeszcze dluga droga ;>

jak dla mnie jest to przejaw sympatii, lub jakis czuły impuls ;P

widok pary trzymajacej sie za rece pociesznie wyglada ;D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój Luby trzyma mnie za rękę jak gdzieś idziemy, bo wtedy zapewnia mi bezpieczeństwo - i faktycznie, już 2 razy uchronił mnie przed wpakowaniem sie pod samochód (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja uwielbiam chodzić za rękę z Nim. czuję się wtedy bezpieczna i kochana. . .

ale zdarzało mi sie łapać za rękę [częściej - pod rękę] kumpla czy koleżankę ;)

duzo zalezy od tego jak to jest uczynione - czy spontanicznie ('chodz biegnieeemy'), czy też czule,delikatnie, troszke niepewnie... wtedy wiadomo,że o 'coś' musi chodzic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z byle kim za rękę się nie chodzi, to już coś oznacza.

bardzo lubię chodzić za rękę, czuję się bezpieczna, dobrze mi tak jest (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ubóstwiam trzymanie się za rękę. Jest tak fajnie, tak przyjemnie i w ogóle.Miło jest poczuć dotyk tej drugiej połówki.

A gest sam w sobie jest chyba jednoznaczny. Para trzyma sie za ręce, więc się pewnie spotykają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy od osoby, którą trzymam. Jak jest to dziewczyna, która mi się podoba to trzymanie za rękę ma duże znaczenie. Jak trzymam koleżankę odprowadzając ją do domu to niewielkie. A jak pies daje mi łapę bo się takiej sztuczki nauczył to żadne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ma do dla mnie duże znaczenie. Idąc za rękę, dajemy ludziom znak, że jesteśmy razem, kochamy się, stanowimy jedność.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Owszem miło jest potrzymać się za ręce, ale osobiście nie lubię paradować przez pół miasta z dziewczyną za rączkę. Czuję się wtedy jak 5latek idący z mamusią za rączkę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jako dziewczyna dodam, że nie jest to dla mnie ważne, a nawet trochę mi to przeszkadza. Nie wiem dlaczego, po prostu tak mam, może z wiekiem mi przejdzie. Ale nie mam nic przeciwko jak jakaś para trzyma się za ręke. Jedni lubią róże drudzy lubią fiołki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzymanie za reke to juz oznacza ze sie kogos kocha i szanuje (nie! kocha lub szanuje) a nie ktorzy mowia o calowaniu bez milosci... No ludzie to trzeba nie wiem kim byc zeby kogos calowac a go nie kochac lub ze ta 2 osoba nas nie kocha a caluje(tak samo jak z seksem tez niektorzy tylko byle by miec frajde i przyjemnosca seks powinien okazywac jak bardzo kochamy kogos ze mozemy wszystko dla niej a nie tylko dla krotkiej przyjemnosci). Trzymanie za reke 2 osoby musi oznaczac ze jest nam bliska ze ja kochamy a nie ze z byle jaka dziewczyna bede chodzil za reke... Troche bylo by to dziwne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie jest to forma ukazywania uczuć. Jakby to wyglądało, że idziesz ze swoją kobietą, ręce trzymasz w kieszeni... Może jest to mały gest, lecz wiele on oznacza :) Jak najbardziej jest to jednoznaczne, no chyba, że trzymasz koleżankę za rękę i machasz nią do przodu i do tyłu wygłupiając się :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Trzymanie za reke to juz oznacza ze sie kogos kocha i szanuje (nie! kocha lub szanuje) a nie ktorzy mowia o calowaniu bez milosci... No ludzie to trzeba nie wiem kim byc zeby kogos calowac a go nie kochac lub ze ta 2 osoba nas nie kocha a caluje(tak samo jak z seksem tez niektorzy tylko byle by miec frajde i przyjemnosca seks powinien okazywac jak bardzo kochamy kogos ze mozemy wszystko dla niej a nie tylko dla krotkiej przyjemnosci). Trzymanie za reke 2 osoby musi oznaczac ze jest nam bliska ze ja kochamy a nie ze z byle jaka dziewczyna bede chodzil za reke... Troche bylo by to dziwne.

Robia co chca

Nie musza sie kochac by sprawiac sobie wzajemnie przyjemnosc

No ludzie to trzeba nie wiem kim byc zeby kogos calowac a go nie kochac

Zapewniam Cie ze sa normalni

I jezeli kiedys spotkasz takie 2 osoby to nie wypominaj im tego

Sa wolni jezeli chca to robic to niech robia

a Tobie nic do tego

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie to bardzo ważny gest, daje mi poczucie bezpieczeństwa i wyraża uczucia.

Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi się robi ciepło na serduchu gdy widzę moją babcię i dziadka ( są przed 80tką) idących za rękę. To się nazywa miłość ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byle kogo za rękę się nie trzyma spacerując po mieście.

W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz