psychol

Książka, którą aktualnie czytasz

6179 postów w tym temacie

Tak, wiem że to może byc dla niektórych temat zbyt trudny, jednakże proszę o powage i skupienie [nie mniejsze niż w WC].

Zatem, książką którą teraz/ostatnio czytacie/czytaliście, to ?

Ja obecnie jestem w trakcie czytania książki pana Rupert'a Butler'a pt. "Gestapo".

Książka opowiada o powstaniu tejże formacji, jak i strukturach panujących wewnątrz, zbrodniach itp.

W książce znajduje się wiele niepublikowanych zdjęc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecnie po raz trzeci czytam: Dan Brown "Cyfrowa Twierdza"

Bardzo wzięła mnie ta książka za pierwszym razem, drugim i nadal mi się podoba ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eh...teraz czytam Kamienie na szaniec :/ bo lektura :/ a wcześniej czytałam Dzieci z dworca zoo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie czytam "Atramentowe serce", które ledwo wyłapałam w bibliotece. Coś cudownego! Lekka baśń dla wszystkich.. :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie czytam "Syzyfowe Prace", i muszę przyznać, iż ksiązda jako jedna z nielicznych - wciągneła mnie! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

'poczwarka' Dorota Terakowska...

Najsmutniejsza książa jaką czytałam.. Opowiada o uposledzonej dziewczynce i jej rodzicach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Dziady" Mickiewicza, wszystkie czesci... juz za rok matura :/

A w miedzyczasie "Zahir" P.Coelho

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
'poczwarka' Dorota Terakowska...

Najsmutniejsza książa jaką czytałam.. Opowiada o uposledzonej dziewczynce i jej rodzicach...

Czytalam. Rzeczywiscie bardzo smutna, ale godna polecenia.

Teraz czytam "Proces" Franca Kafki - lektura, a w miedzyczasie "Jesienna miłość" Nicholas'a Sparks'a <- taka lekka ksiazka dla relaksu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawy Elektrotechniki cz1. Umiem rysunek techniczny. eh. na nic innego czasu nie mam..

Do tego z gazetek Młody Technik, tradycyjnie od 3 lat Chip

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Harlan Coben "Nie mów nikomu" - czytałam po raz drugi świetnia książka

Czytałam to! Jedna z tych książek od których nie mogę się oderwać. Odłożyłam ją dopiero po przeczytaniu :wink:

A teraz przeszłam do "Atramentowej krwi", drugiego tomu baśni o Atramentowym swiecie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
"Pieśń Susannah", tom szósty cyklu powieści Stephena Kinga pt. Mroczna Wieża.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mroczna_Wie%C5%BCa

tu macie link, poczytajcie sobie. ja od siebie napisze, ze to naprawde genialne dzielo, a ze nie mam weny, to musi wam tyle wystarczyc.

Genialne, tylko beznadziejnie sie konczy :evil:

Ja czytam Kinga "Czwarta po polnocy". Dobra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm czytałem tę książkę w wakacje, a teraz jakoś o niej zapomniałem a więc "Tomasz Pacyński - Wrota Światów t.1 Zła Piosenka" oraz będę musiał czytać "Pana Tadeusza"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aktualnie książka od matematyki bo jutro klasówkę mam, a w najbliższych dniach biorę się za dziady cz. IV :/ .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjaciółka polecała mi książki Cliva Cusslera, więc będąc w bibliotece wczoraj pokusiłem się na wypożyczenie czegoś tego właśnie autora. Padło na "Cerbera". Dziś w nocy zasiądę do książki i zobaczymy czy naprawdę warto było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiś czas temu zacząłem czytać "Milczenie owiec", ale kontynuacje lektury uniemożliwiła mi Pani od polskiego zasypując nas pasjonujacymi lekturami pokroju "Dziady cz.III". W dodatku jej sprawdzenie czy czytałeś lekture wygląda tak, że daje Ci fragment tekstu i brakuje jednego wyrazu i masz go uzupełnić z głowy...SIC!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz