malan

Jak udowodnić dziewczynie, że się ją kocha??

16 postów w tym temacie

Pytanie jest w temacie. Prosze o każe pomysły... pzdr. (Może troche źle sformuowałem pytanie... Chodzi mi o to: JAK POKAZAĆ, DAĆ DO ZROZUMIENIA DZIEWCZYNIA, ŻE SIE JĄ KOCHA...)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie do końca zrozumiałam, czy ty chcesz pokazać swojej dziewczynie, że ci na niej zależy, bo ostatnio pokłóciliście się, był jakiś kryzys itd. czy chcesz, żeby jakaś dziewczyna z którą chcesz być zauważyła co do niej czujesz? W każdym razie powinieneś z dziewczyną dużo rozmawiać, powiedzieć jej od czasu do czasu coś miłego, zaprosić np. do kina, pamiętać o jej urodzinach :P , może dzielicie jakieś wspólne pasje np. jeśli słuchacie podobnej muzyki możecie iść razem na koncert, możliwości jest wiele, naprawdę :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

własnie i ja nie zrozumiałam.. napisz bardziej konkretnie.. jesli juz jestes z tą dziewczyna imowisz jej ze ja kochasz to nei musisz jej niczego udowadniac.. wsystko opiera sie na wzajemnym zaufaniu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Udowodnić? Miłości nie trzeba udowadniać. Miłość należy okazywać poprzez słowa, czyny...

Wyjelas mi to z ust :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej powiedzieć :)

Możesz też na drodze, chodniku przed jej domem kredą napisać wielkie "kocham Cię"

albo zadzwonić do radia i przed całą Polską jej to wyznać, mając jedynie pewność, że słucha audycji

albo na spacerze po starówce krzyknąć do tłumu, że ją kochasz

a oprócz tego mocno tul i duuużo całuj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wysyłaj co rano pięknego smska na dzień dobry i smacznego w porze obiadowej -być może zaniedbałeś się w tej swerze a dla kobiety takie geściki są bardzo ważne

albo może inaczej...napiszę co ja robiłam ,żeby zrobić mojemu ex przyjemność i żeby czuł się kochany:

-na skórce od banana wyrażałam swoje uczucia, wiersze wierszyki itp :P

-robiłam mu poranne niespodzianki gdy wiedziałam, że musi wstać o 8 to ja za 15 byłam już pod dzwiami i pobudka ostrym dzwonkiem do drzwi a potem pare pięknych minutek razem ;)

-przed dzwiami rozsypywałam płatki róż i układałam serduszko z takich malutkich świeczuszek (oczywiście też to trzeba znać godzine wyjścia osoby)

-pisałam bajki o uczuciach które można np znaleźć w necie później w xero je foliowałam i dawałam w ramce

-wysyłałam listy z erotycznimi opowieściami które moja wybujała fantazja tworzyła

-gdy gotowałam dla niego czy coś przyżądzałam to wszystkie ważywa czy sosy były albo w kształcie literek, serduszek czy uśmieszków :jupi:

...heh mam chopla na punkcie niespodzianek i uprzyjemniania osobie bliskiej życia...

-kiedyś też na wszystkich papierosach w paczce na każdym z filtrów napisałam: bardzo Cie lubie na następnym ja nadal Cię ludzie, czy wiesz kto tak bardzo cie lubi, ojej jak ja cie bardzo lubie, i takie tam, mozna tak też z kochaniem zrobic i kazdym innym słowem

-fajnym sposobem na okazanie uczuc jest tez taka zabawa niepraktykowana przeze mnie więc piszesz na roznych karteczkach co osoba ma zrobic gdzie zajrzec (najlepiej jak masz klucze do jej domu, albo poprosisz rodzicow zeby ci udostepnili pokoj bo chcesz zrobic dziewczynie/chlopakowi) a na końcu tych poszukiwań na ostatniej karteczce np miejsce i godzine spotkania albo jakis prezent -fajna sprawa

dobra starczy, wytęż umysł bo to bitwa o szczęście ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja myślałam, że jak już sie kocha, to wie się najlepiej jak tej osobie tę miłość okazać :wink:

Najlepiej dasz jej to do zrozumienia będąc przy niej wtedy, kiedy będzie jej źle, smutno, kiedy będzie Cie potrzebować... Ważne jest, żebyś był dla niej nie tylko, jak to się mówi - "chłopakiem", ale jednocześnie jej najlepszym przyjacielem, wsparciem w każdej sytuacji. Musi wiedzieć, że może na Ciebie liczyć ZAWSZE. Oczywiście gesty, niespodzianki też są ważne - dziewczyny lubią takie rzeczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie ma jednego sprawdzonego i niezawodnego sposobu. jezeli jestes z dziewczyna po prostu troszcz sie o nia, badz czuly i kochany.. ;) a ona na pewno to deceni. traktuj ja jak ksiezniczke ;*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jeżeli po 5 latach takich starań ona nie zwraca uwagi, zadko kiedy mowi "to bylo mile" to co wtedy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej to stań na głowie, na plecach powieś sobie napis... KOCHAM CIĘ!

Żeby tego było mało załatw sobie jakąś kapele co będzie Ci przygrywała na skrzypcach ;)

Wierz mi że jeżeli naprawdę mocno kochasz dziewczynę, to każdy Twój "ruch" będzie dla niej na tyle czytelny że nie potrzebnie się przejmujesz.

Jeżeli ma jakieś chore wymagania i nawet skok z mostu nie będzie dla niej dostatecznym poświęceniem, to taką sobie odpuść.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może głupie .. Ale wydaje mi się, że dziewczyna wie, kiedy chłopak czuje do niej coś więcej niż chociażby przyjaźń.

Trzeba by być idiotą, żeby człowiek nie widział, że ktoś inny może nie tyle co kocha, ale na pewno zależy mu na naszej osobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dużo robić,mniej mówić ;)

w dzisiejszych czasach słowa niestety straciły na wartości i o wiele lepiej pokazać swoją miłość po przez czyny ;)

ale oczywiście masz też ją zapewniać o swojej miłości mówiąc jej jak bardzo ją kochasz ;p

zabierz ją na jakis romantyczny spacer,zwracaj uwagę na szczególy które mówi aby potem spełniac jej marzenia (nawet te najdrobniejsze wywołują zachwyt) ,kupuj jej kwiatki,przytulaj i rozczulaj się nad jej pięknem ;)

a najlepiej żebyś znalazł jakś swój sposób na pokazanie jej jak bardzo ją kochasz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po co jej udawadniac? Ale jak ci juz tak zalezy to ja przytul i wyszeptaj jej to do ucha...

Mozesz jej dawac czesto kwiaty, trzymac ja za reke, przytulac sie tez czesto, mowic jej mase komplementow...

powinno podzialac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz