grundziol

homoseksualizm. Tak, czy nie?

4949 postów w tym temacie

I to, że piszę, nie znaczy, że jestem homoseksualistką.

Homoseksualista to gej, lub lesbijka, czyli osoby zakochujące się w osobnikach tej samej płci.

Rozumiem, że dogłębniej nie trzeba tego tłumaczyć. Następne...

Prócz homoseksualistów są biseksualiści, czyli ktoś kto może zakochać się w osobnikach i tej i tej płci. Jest wiele różnych odłamów...

Boże, nie o to mi chodzi! Mam do was wszystkich pytania na temat homoseksualizmu. Otóż:

1. Jak odbieracie homoseksualizm widziany np. w TV, wiadomościach (głównie związany z wystąpieniami Młodzieży Wszechpolskiej- wg mnie to okropne)?

2. A jak widziany tuż obok Was? Na przykład, co by się stało, gdyby Twoja przyjaciółka/przyjaciel nagle powiedzieli: "Jestem lesbijką/gejem". Odsunęłabyś/ąłbyś się od niego/niej? Tak? A jeśli nie, to co byś zrobił/a, gdyby wszyscy odsunęli się od tej osoby? Pewnie i ty byś został/a potępiony/a. Wyśmiewałbyś/łabyś się z homosekualisty/tki?

3. Dlaczego niektórzy traktują homoseksualizm jak chorobę?

4. Dlaczego stronimy od homoseksualistów? A jeśli nie, to ukrywamy, że tak naprawdę nie robi nam różnicy, czy ktoś jest hetero, homo, czy bi?

5. Czy znasz jakiegoś/ąś homoseksualistę/tkę? Jak jego/ją traktujesz?

6. Co myślisz o wypowiedziach polityków i znanych osób na temat homoseksualizmu?

7. I w końcu, co zrobiłbyś/łabyś, gdybyś odkrył/a, że sam/a jesteś homosekstualistą/tką?

Wiem, że to strasznie zagmatwane, ale bardzo proszę o odpowiedzi. I nie chodzi tu tylko o zdanie: "ja tam do homoseksualistów nic nie mam". Większość ludzi, których o to pytałam, tak odpowiadało. To zła odpowiedż. Według mnie aż dwuznaczna.

Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o odpowiedzi!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdyby mój qmpel/qmpela powiedział że jest homoseksualistą to niech sobie będzie bo czym będzie się różnić od osoby którą polubiłem?? wkurzało by mnie jedynie jakbym widziałe całujących się facetów znaczy jak dla mnie głupio to wygląda... nie znam żadnego homoseksualisty... a co do młodzieży wszechpolskiej to według mnie banda debili których rodzice kochali w nocy i tyle albo Romek tak ich kocha mają nasrane w głowie i tyle...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A każdej dziewczynie odzywa się delikatne lesbijstwo... :P

Dziewczyny "cmokające się" w usta, np. na przywitanie <--- to nie jest dziwny widok. Ale dwóch kolesi w tejże roli?! :P W życiu!

[ Dodano: Sro Paź 11, 2006 16:49 ]

wkurzało by mnie jedynie jakbym widziałe całujących się facetów znaczy jak dla mnie głupio to wygląda..

A ja bym chciała zobaczyć na żywo. Nie wiem dlaczego, po prostu... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja znam wielu homoseksualistów, bisexualistów i każdy/a z nich jest normalną osobą. Tak jak ja czy wy. Opinia w naszym społeczeństwie jest taka jaka jest. Lecz dopuki nie pozna sie "normalnych" homo i zobaczyć jacy są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odp1. MW to banda przyglupkow i nie nalezy nic sobie robic z ich zdania

Odp2. Moja bardzo dobra przyjaciolka jest lesbijka i zyje w zwiazku homoseksualnym juz od kilku lat. Niestety wiele osob (w tym takze jej rodzina) odsunelo sie od niej. Przykre, ze ludzie tak reaguja.

Sama bylam przed 11 laty przez kilka miesiecy w zwiazku z dziewczyna. Jednak doszlam do wniosku, ze zwiazek z facetem bardziej mi odpowiada

Odp3. Wiele osob negatywnie podchodzi do homoseksualizmu, gdyz tego nie rozumie i nie ma pojecia, jakimi ludzmi sa homoseksualisci. A gdy sie czegos nie rozumie, gdy sie czegos boi to najlepiej to zniszczyc. Atak jest najlepsza obrona. Taka juz jest natura czlowieka :?

Odp6. Politycy nigdy nie mowia tego co naprawde mysla a tylko to, czego spodziewaja sie ich wyborcy. Jesli polityk dojdzie do wniosku, ze wiekszosc sluchajacych go to homofoby, sam bedzie tak reagowal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[fquote=grundziol]1. Jak odbieracie homoseksualizm widziany np. w TV, wiadomościach (głównie związany z wystąpieniami Młodzieży Wszechpolskiej- wg mnie to okropne)?[/fquote]

Jezeli chodzi o mlodziez to zeczywiscie to jest ochydne... dla mnie w ogole to jest fe... :F

Co nie znaczy ze homoseksualistow nie toleruje za to ze sa... (ale za pewne sprawy to ich nie nawidze)

[fquote=grundziol]2. A jak widziany tuż obok Was? Na przykład, co by się stało, gdyby Twoja przyjaciółka/przyjaciel nagle powiedzieli: "Jestem lesbijką/gejem". Odsunęłabyś/ąłbyś się od niego/niej? Tak? A jeśli nie, to co byś zrobił/a, gdyby wszyscy odsunęli się od tej osoby? Pewnie i ty byś został/a potępiony/a. Wyśmiewałbyś/łabyś się z homosekualisty/tki?[/fquote]

Od przyjaciela bym sie nie odsunał... tylko czul bym do niego pewna nie chcec jakby chcial sie ze mna "teges" :/

homoseksuality/ki bym nie wysmial... z czego tu sie smiac ??

[fquote=grundziol]3. Dlaczego niektórzy traktują homoseksualizm jak chorobę?[/fquote]

Tego nie wiem.... ;)

[fquote=grundziol]4. Dlaczego stronimy od homoseksualistów? A jeśli nie, to ukrywamy, że tak naprawdę nie robi nam różnicy, czy ktoś jest hetero, homo, czy bi?[/fquote]

Tego tez nie wiem...

[fquote=grundziol]5. Czy znasz jakiegoś/ąś homoseksualistę/tkę? Jak jego/ją traktujesz?[/fquote]

Nie mam... no ale gdybym mial no to co mialbym niby zrobic?? Normalnie bym go traktowal...

[fquote=grundziol]6. Co myślisz o wypowiedziach polityków i znanych osób na temat homoseksualizmu?[/fquote]

Nie znam ich zdania bo polityka sie nie interesuje... ale jezeli uwazaja za sluszne adoptowanie dzieci przez homo to sa skresleni...

[fquote=grundziol]7. I w końcu, co zrobiłbyś/łabyś, gdybyś odkrył/a, że sam/a jesteś homosekstualistą/tką?[/fquote]

Sam nie wiem... chyba bym sie rzucil z mostu...

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Jak odbieracie homoseksualizm widziany np. w TV, wiadomościach (głównie związany z wystąpieniami Młodzieży Wszechpolskiej- wg mnie to okropne)?

2. A jak widziany tuż obok Was? Na przykład, co by się stało, gdyby Twoja przyjaciółka/przyjaciel nagle powiedzieli: "Jestem lesbijką/gejem". Odsunęłabyś/ąłbyś się od niego/niej? Tak? A jeśli nie, to co byś zrobił/a, gdyby wszyscy odsunęli się od tej osoby? Pewnie i ty byś został/a potępiony/a. Wyśmiewałbyś/łabyś się z homosekualisty/tki?

4. Dlaczego stronimy od homoseksualistów? A jeśli nie, to ukrywamy, że tak naprawdę nie robi nam różnicy, czy ktoś jest hetero, homo, czy bi?

6. Co myślisz o wypowiedziach polityków i znanych osób na temat homoseksualizmu?

7. I w końcu, co zrobiłbyś/łabyś, gdybyś odkrył/a, że sam/a jesteś homosekstualistą/tką?

Wiem, że to strasznie zagmatwane, ale bardzo proszę o odpowiedzi. I nie chodzi tu tylko o zdanie: "ja tam do homoseksualistów nic nie mam". Większość ludzi, których o to pytałam, tak odpowiadało. To zła odpowiedż. Według mnie aż dwuznaczna.

Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o odpowiedzi!

Ad. 1

Nie wiem o co chodzi więc Ci nie potrafię odpowiedzieć :-P

Ad. 2

W przypadku przyjaciółki bym nic nie zrobił, ale w przypadku przyjaciela zastanawiałbym się czy nie chce mnie poderwać jak już w takie sprawy mnie wtajemnicza xD Gdyby wszyscy się odsunęli od przyjaciółki ja bym przy niej pozostał :-P Jeżeli chodzi o przyjaciela bym mu powiedział, że nie mam odchyłów (Nie jestem Homo :-P) i bym wspierał go w takiej chwili (Chyba xD)

Ad. 3

Na to pytanie również Ci nie odpowiem bo nie jestem „każdym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może to dziwne, ale jestem zarówno przeciw młodzieży wszechpolskiej, choć w niektórym kwestiach się z nimi zgadzam i jestem przeciwny kwestii homoseksualizmu. A widząc w TV już na to nie reaguję, choć czasami potrafię się zdenerwować. :roll:

Wyśmiewałbym się z takiej osoby i na pewno bym się odsunął od niej. :twisted: Tak wiem jestem podły.

Może nie jako chorobę, ale jako zboczenie a zboczenia powinno się leczyć a nie promować. :wink:

Dla mnie robi różnicę i to wielką. :wink:

Chodzę do jednej klasy z homoseksualistą przynajmniej wiem o jednym. Traktuje go jak by go nie było tylko czasami na lekcjach wychowania fizycznego padnie kilka brzydkich słów w jego stronę. :mrgreen:

Zależy, jakie są to wypowiedzi. :?

Jeśli zaistniała by taka sytuacja w moim życiu aczkolwiek w to wątpię to poddałbym się leczeniu wszystkimi możliwymi środkami.

Ogólne wnioski:

NIE! :twisted:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to Młodzież Wszechpolska powinna się leczyć, a nie 'jechać' po homoseksualistach.

i było tak. jak zareagowałem? hm. trudno to opisać, aczkolwiek w naszych relacjach nic się nie zmieniło. zresztą, znam to nie jedyny homo/biseksualista, którego znam.

bo mają problemy sami ze sobą.

ludzie od homoseksualistów stronią, ponieważ boją się, że zostaną wyśmiani za zadawanie się z gejem/lesbijską. osobiście nie ukrywam, że nie robi mi to różnicy. moi znajomi wiedzą, że jestem po stronie homoseksualistów, a w trakcie jakiejś dyskusji bronię ich jak tylko mogę.

jak pisałem wyżej, znam. i traktuję go tak samo, jak traktowałem go zanim się o tym dowiedziałem.

myślę, że np. takiemu wierzejskiemu to bym najchętniej nogi z dupy powyrywał.

nic bym nie zrobił. nauczyłbym się z tym żyć. na pewno nie rozpowiadałbym o tym wszystkim, bo to dosyć niebezpieczne, ale moi najbliżsi znajomi na pewno by się o tym dowiedzieli.

komentarza Matisa nie komentuję.. bo kurwicy dostaję jak czytam to co on pisze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
komentarza Matisa nie komentuję.. bo kurwicy dostaję jak czytam to co on pisze.

:mrgreen: No szkoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Matis89, jesteś pierdolnięty człowieku i tyle to tak samo jak ktoś by się z ciebie nabijał bo jesteś wysoki/niski gruby/chudy jesteś śmieszny i tyle na miejscu tego homoseksualisty rozjebałbym ci łeb o ściane i zrobił porzytek dla społeczeństwa (sorki za przekleństwa ale mnie zbulwersował koleś)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Matis89, jesteś pierdolnięty człowieku i tyle

Z tobą też nie jestem na ty. :twisted:

na miejscu tego homoseksualisty rozjebałbym ci łeb o ściane i zrobił porzytek dla społeczeństwa

Może kiedyś będziesz miał okazję to zrobić. :wink:

(sorki za przekleństwa ale mnie zbulwersował koleś)

Patrz wyżej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez komentarza.

2. A jak widziany tuż obok Was? Na przykład, co by się stało, gdyby Twoja przyjaciółka/przyjaciel nagle powiedzieli: "Jestem lesbijką/gejem". Odsunęłabyś/ąłbyś się od niego/niej?

W moim otoczeniu homoseksualizm nie jest tolerowany. Sama zaś mam wielu przyjaciół z kręgu tych osób.

Tak? A jeśli nie, to co byś zrobił/a, gdyby wszyscy odsunęli się od tej osoby? Pewnie i ty byś został/a potępiony/a. Wyśmiewałbyś/łabyś się z homosekualisty/tki?

Jakbym ja dalej zadawała się z tą osobą to reszta też by jej nie odrzuciła.

Bo uważają siebie za mądrzejszych od specjalistów, którzy już dawno homoseksualizm pozbawili statusu choroby.

Kwestia przyzwyczajenia. Gdyby od zawsze homoseksualiści pokazywali się razem publicznie, to dzisiaj nikt nie zwróciłby na nich większej uwagi niż na osoby o orientacji hetero'.

Starałabym się upodobnić do hetero'.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zwalczyć się nie da, no trudno, dlatego jak taki 'problem' istenieje to go ignoruje. A to dlatego, że pod tym względem nie jestem tolerancyjna. Raczej to jest bezsilna obojętność.

Owszem, ta osoba też kocha i w ogóle, ale przegięciem jest Holandia :!:

Kto widział, żeby dwóch mężczyzn pobierało się w kościele?

Albo adoptowało dziecko?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tam jestem tolerancyjny ( choc pedalow bym powystrzelał ) ... a lesbijeczki lubie, na filmach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdyby moja przyjaciółka okazała sie lesbijką nie odsunełabym się od niej, ale napewno miałabym jakiś dystans bo pewnie kręciły by mi się po głowie jakieś głupie myśli typu "ale ona sie na mnie dzisiaj patrzyła, może się we mnie zakochała?" Ale nie zostawiłabym jej samej.

Fakt dla niektórych ludzi homoseksualizm jest chorobą, ale wydaje mi się, że uważają tak dla tego, że nierozumieją tych ludzie, a przecież to jest tak jak z wyznaniem religijnym ktoś jest protestantem inny zieloświątkowcem. I czy ludzie zwracają na to tak dużą uwagę??

Ojej trudne pytanko, ale szczerze to raczej ono mnie nie dotyczy i nie wiem co bym zrobiła, zbytnio nie umiem sobie tego wyobrazić.

POZDRO!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja tam jestem tolerancyjny ( choc pedalow bym powystrzelał ) ... a lesbijeczki lubie, na filmach

a to jest podejście tak chore i tak głupie, że szlag mnie zaraz trafi!

GEJÓW, a nie pedałów tak jak napisałeś, byś wystrzelał, bo Cię obrzydza jak się całują, a lesbijski Cię podniecją, więc one są już w porządku. człowieku, daj sobie spokój! albo jesteś po stronie homoseksualistów, albo jestes przeciwko, albo jest Ci to obojętne. nie ma podejścia: GEJE TAK, LESBIJKI NIE. a Twoja tolerancja jest w tym momencie o dupę roztrzaś.

przemyśl to prymitywny człowieku.

czyżby nikt nie interesował się tym tematem? Dlaczegóż to??

a mi się właśnie wydaje, że dużo ludzi bierze udział w dyskusji. (;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przemyśl to prymitywny człowieku.

nie pozwalaj sobie !!

szczerze mowiac gowno mnie to obchodzi co ty o tym myslisz, ja uwazam tak jak napisalem i mozesz sobie plumpkać do woli, zreszta nie tylko ja mam takie podejscie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
szczerze mowiac gowno mnie to obchodzi co ty o tym myslisz
Powalająca szczerość :shock:

Co do homoseksualistów

Uważam, że ci ludzie cierpią czuja się odosobnieni, inni, a więc potrzebują wsparcia, pomocy a nie odrzucenia

Homoseksualizm to choroba w dodatku możliwa do wyleczenia,

a czy chorych się potępia, odrzuca?

Nie obchodzi mnie czy rozmawiam z gejem, lesbijką ważne by była to osoba wartościowa inteligentna mądra.

Sądze, że właśnie na tej podstawie powinno się oceniać ludzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Homoseksualizm to choroba w dodatku możliwa do wyleczenia

po pierwsze: to.nie.jest.choroba!

a po drugie to jeśli zamienisz homoseksualiste w heteroseksualiste, to znaczy, że da się tez zrobić na odwrót. to niesamowite odkrycie! :shock:

szczerze mowiac gowno mnie to obchodzi co ty o tym myslisz, ja uwazam tak jak napisalem i mozesz sobie plumpkać do woli

prawda w oczy kole.

zreszta nie tylko ja mam takie podejscie.

i to takich ludzi jak Ty nalezy tępić, a nie gejów, którzy niczym sobie nie zawinili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i to takich ludzi jak Ty nalezy tępić, a nie gejów

tepic ludzi ktorzy lubia lesbijeczki ?? ooooo... to musial bys miec niezla bron bo takich jest sporo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
po pierwsze: to.nie.jest.choroba!

a po drugie to jeśli zamienisz homoseksualiste w heteroseksualiste, to znaczy, że da się tez zrobić na odwrót. to niesamowite odkrycie!

ad1 To jest choroba (zaburzenia spowodowane np wydarzeniami z dzieciństwa)

ad2 Tak niesamowite. Chyba moge stwierdzic fakty? Nie musisz naskakiwac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chomoseksualizm nie jest choroba :!:

ad1 To jest choroba (zaburzenia spowodowane np wydarzeniami z dzieciństwa)

Chorobe sie nabywa z czasem lub ma sie genetyczne uwarunkowanie do tego :|

ThundeR Chcesz dowodu :?: prosze bardzo:

Homoseksualizm nie jest chorobą. WHO (Światowa Organizacja Zdrowia przy ONZ) już w 1985 r. skreśliła homoseksualizm z listy zaburzeń psychicznych. Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (American Psychological Association APA) ogłosiło w 1975 roku, że "homoseksualizm jako taki nie wiąże się z upośledzeniem osądu, stabilności, wiarygodności danej osoby czy też jeśli chodzi o zawodowe i społeczne możliwości. Ponadto; Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne wzywa wszystkich psychologów, psychiatrów, terapeutów i inne osoby zajmujące się kwestiami zdrowia psychicznego do podjęcia zdecydowanych kroków na rzecz zmiany w postrzeganiu homoseksualizmu, który przez długi czas wiązał się z naznaczeniem piętnem choroby psychicznej

ad2 Tak niesamowite. Chyba moge stwierdzic fakty? Nie musisz naskakiwac

Prosze o jakies fakty...

Pozdrawiam Bishamoth

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się