Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1374663 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Tabletki na odchudzanie

Twoje ciało wysyła Ci niepokojące sygnały? A może szukasz sposobu na poprawienie jego kondycji? Nie wiesz jaką dietę wybrać? Jeśli tak, to dział ten stoi dla Ciebie otworem.

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez pati00-a » 29 Cze 2012, 17:05

Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.

pati00-a

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Incomprehensible » 29 Cze 2012, 17:12

Może nie ze Stanów, ale z Czech. Adipex. Podobno nielegalny w Polsce, ale efekty widać, bo po prostu nie czujesz głodu. Nie testowałam na sobie, ale widziałam na kimś, jak bardzo dzięki nim schudł.
robisz mi nieporządek w chaosie.

Awatar użytkownika
Incomprehensible
Przyjaciel

• Miejscowość:zielona kraina.
  • Pochwały:27

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 29 Cze 2012, 17:12

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Helende » 29 Cze 2012, 17:13

Tak, są różne bardzo skuteczne tabletki. Niektóre są tak skuteczne, że ludzie po nich w ogóle nie wstają już z łóżka.
U lekarza byłaś? Wykluczyłaś podłoże chorobowe? Jeśli nie, to zajmij się tym. Głównie należy sprawdzić poziom hormonów, cukru. Diety przeważnie działają tak, że raz chudniesz, a raz tyjesz, zwykły efekt jojo. Aby schudnąć i nigdy nie przytyć, potrzebna jest dieta, na której jesteś w stanie wytrzymać całe swoje życie.

A jeśli nie za bardzo obchodzi Cię zdrowie, to fatburnery połączone z ćwiczeniami ponoć dają duże rezultaty.

edit:
Incomprehensible napisał:Może nie ze Stanów, ale z Czech. Adipex. Podobno nielegalny w Polsce, ale efekty widać, bo po prostu nie czujesz głodu. Nie testowałam na sobie, ale widziałam na kimś, jak bardzo dzięki nim schudł.

Pochodna amfetaminy, jak w większości takich "leków". Wychodzi po prawdzie na to, że równie dobrze można zwyczajnie wciągać "fetę" - nie sprawdziłabym na własnym tyłku...
Ostatnio edytowany przez Helende, 29 Cze 2012, 17:17, edytowano w sumie 1 raz
I am Jack's complete lack of surprise.

He's got more brains than a brain pie. Oh... Brain pie! Perfect!

Awatar użytkownika
Helende

• Miejscowość:Szczecin
  • Pochwały:13

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Lenoczka » 29 Cze 2012, 17:14

A moze po prost zacznij trenowac jakis sport, zamiast wydawac kase na tabletki , uczeszczaj regularnie na silownie, zapisz sie na specjalne zajecia plus odpowiednia dieta dobrana przez dietetetyka i moze sie uda.

Awatar użytkownika
Lenoczka

• Pochwały:14

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez nieszczery » 30 Cze 2012, 23:19

Lenoczka napisał:A moze po prost zacznij trenowac jakis sport, zamiast wydawac kase na tabletki , uczeszczaj regularnie na silownie, zapisz sie na specjalne zajecia plus odpowiednia dieta dobrana przez dietetetyka i moze sie uda.

Dokładnie. Łykanie tabletek i czekanie na cud to żaden sposób. Sport jest najważniejszy. Dla kobiety wystarczy nawet sam jogging. Trzeba jednak być zdeterminowanym i konsekwentnym w działaniu.

Awatar użytkownika
nieszczery

• Pochwały:2

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Audiofreq » 01 Lip 2012, 08:43

pati00-a napisał:Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.

Polecam bieganie i odpowiednią dietę a nie łykanie jakiś durnych tabletek.
What you gonna call this, you can't call pop
My music is designed just to fuck you up

Awatar użytkownika
Audiofreq

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez knopfler » 01 Lip 2012, 12:23

Też jestem zdania, że nie tabletki cud nie istnieją. Zresztą ostatnio czytałem artykuł o badaniach naukowców (też z USA, tak samo jak Twoje tabletki), którzy dowodzą, że większość odchudzających suplementów diety nie działa! O tutaj na lionfitness masz ten artykuł. No więc takie tabletki po pierwsze bez jakiegokolwiek sportu nie działają, a po drugie są niezdrowe. Proponuje spiąć się w sobie i zmienić styl życia, a nie liczyć na to, że ciało samo z siebie schudnie. A tak w ogóle to głodzenie się nie jest metodą, owszem na początku może będą szybkie i widoczne efekty, ale za to potem efekt jojo murowany.

knopfler

Użytkownik zbanowany

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez cyniczna » 04 Lip 2012, 12:17

Kiedyś zażywałam Bio CLA duo, ale nie potrafiłam sobie odmówić jedzenia. I tak schudłam jakieś 3 kg, bez żadnych ćwiczeń i diety. Poza tym teraz dojrzałam do tego, że aby schudnąć 100 razy lepszy jest ruch i zainwestowanie w jakąś dobrą dietetyczkę, która zna się na rzeczy niż łykanie tabletek.
Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową
tęskniłam lata... Każde twoje słowo
słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze -
mów do mnie jeszcze...

Mów do mnie jeszcze.. ludzie nas nie słyszą
Słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
Jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę -
Mów do mnie jeszcze..

Awatar użytkownika
cyniczna
Przyjaciel

• Miejscowość:in your mind
  • Pochwały:11

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Puchaty » 09 Lip 2012, 11:13

pati00-a napisał:Hej. Bardzo chcę schudnąć. Walczę z tym od kilku lat. Chudnę, tyje i tak w kółko… Mam już tego dość. Wszelakie diety nie pomagają więc chciałabym zapytać o jakieś dobre tabletki. Słyszałam o tabletkach ściąganych z USA, że są świetne, ale nie mam pojęcia co to za tabletki. Pomóżcie mi znaleźć coś naprawdę dobrego.

Zainwestuj pieniądze dietetyka lub po prostu poczytaj o odżywianiu, jeżeli tyjesz i chudniesz - znaczy nie masz pojęcia o odżywianiu, pojęcie bilansu kalorycznego jest ci obce.

Adipex - to lek na ograniczenie apetytu a nie odchudzanie. To chyba bardziej dla osób które np mają rozwalony żołądek

Bio CLA - to co reklamują nie jest dobre.

Piguły z USA od polskich różnią się tym, że u nich można sprzedawać produkty z syntetyczną efedryną.
Ale po co się szprycować efedryną na start. Na początek człowiekowi starczy kofeina.

Na start dla kobiety zainteresuj się Thermo speed extreme firma Olimp (teraz jest pod inną nazwą - googluj).

A ogólnie to tak:
1. Pojęcie odżywiania (nikt ci nie każe diety tworzyć i się jej trzymać, należy się nauczyć odżywiać) - googluj "10 przykazan zywieniowych"
2. Może dieta
3. Tabletki
4. Ćwiczenia (ćwiczenia bez diety / pojęciu o odżywianiu skończą się atakiem na lodówke po treningu).
To już nie to samo
See you later... ;-)

Awatar użytkownika
Puchaty
Przyjaciel

• Miejscowość:Olsztyn
  • Pochwały:22

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez moira » 18 Lip 2012, 15:16

Jeżeli masz problemy ze schudnięciem, to może faktycznie lepszym pomysłem będzie zgłoszenie się do dietetyka? Na pewno będzie to o wiele zdrowszy sposób, niż ściąganie tabletek z różnych krajów. Pod opieką i kontrolą specjalisty na pewno uda Ci się uzyskać wymarzoną sylwetkę.

moira

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Mandy » 18 Lip 2012, 16:06

Tabletki nie sprawią że schudniesz nie ma takiej opcji, nawet nie wierzę że ci w tym choćby w małym stopniu pomogą. To wszystko pic na wodę. Efekt jojo bierze się stad że nie zmieniasz swych nawyków żywieniowych na stałe. Co z tego że będziesz się katować kilka miesięcy dietą, schudniesz jak potem będziesz jeść tak jak dawniej? Ustal sobie że np. słodycze jesz raz w tyg, nic tłustego czy ciężkostrawnego na kolacje, nie słodzisz herbaty plus o tego jakieś ćwiczenia nie koniecznie gimnastyka ale może to być jazda na rowerze, pływanie, gra w siatkówkę cokolwiek. jak będziesz systematyczna to to wystarczy.
Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą
Nie wiem czy o tym wiesz
Naturę mają coraz bardziej samczą
Więc ty się lepiej strzeż

Awatar użytkownika
Mandy

• Miejscowość:TRG
  • Pochwały:9

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Puchaty » 20 Lip 2012, 21:27

dlaczego nic tłustego?
Boczek to samo zdrowie nawet na redukcji ;)
To już nie to samo
See you later... ;-)

Awatar użytkownika
Puchaty
Przyjaciel

• Miejscowość:Olsztyn
  • Pochwały:22

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez keston » 21 Lip 2012, 11:19

Na tabletkach nie schudniesz, idź na siłownię, poproś jakiegoś trenera o plan treningowy, do tego dieta nisko węglowodanowa, dużo białka i już :)
NIGDY SIĘ NIE PODDWAJ

keston

• Miejscowość:Kraków

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez High_heels » 25 Lip 2012, 15:22

High_heels

Użytkownik zbanowany

Tabletki na odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Kamiuu » 10 Sie 2012, 13:24

Hej,
Przetestowałam wiele tabletek na odchudzanie- owszem, niektóre pomagały i efekty były zadowalające, niektóre niestety nie. Problem był taki, że szybko uzależniłam się od takich tabletek. W pewnym momencie pomyślałam, że chyba już nigdy nie będę normalnie funkcjonować i jeść bez tabletek ;) Myślałam, że jak je odstawię to znów przytyję. Zdecydowałam,że zaryzykuję i ...rzuciłam tabletki. Wzięłam się za sport i zdrowe odżywianie. Od tej pory moja waga unormowała się, ja czuję się świetnie i pełna energii! Nie warto truć się tabletkami.

Kamiuu