Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1381208 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

t

Szczerzy po pijaku...

Rozmawiamy tutaj na wszystkie męskie tematy, między innymi o kobietach. Dział przeznaczony dla Panów.

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Marta.a » 06 Gru 2009, 17:43

Zastanawialam sie ostatnio nad pewna rzecza...
z pewnym chlopakiem , spotykamy sie czasami , rozmawiamy i na tym sie konczy nie ma miedzy nami wiekszych czulosci czy zblizen...tak jakby podchodzil do mnie z dystansem.
W momencie gdy powiem prosto z mostu wypije co nie co, normalnie potrafi sie do mnie przytulic , powiedziec cos milszego...
Czy bedac po jakiejs ilosci alkoholu , nawet nie duzej czlowiek staje sie odwazniejszy i pokazuje swoim zachowaniem i tekstami prawde ?
Bo slyszalam juz nie raz , ze jak czlowiek po alkoholu to odwazniejszy i szczery przede wszystkim ... Czy to prawda?
Pytanie do facetow :
Czy wlasnie takim zachowaniem , ze w sensie z lekkim dystansem a pozniej z czulosciami pokazujecie ze wam zalezy ? Czy moze sie po prostu kims bawicie ?
-.-

pozdrawiam ;***
''Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie...''

Awatar użytkownika
Marta.a

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Re: Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Skorupeq » 06 Gru 2009, 18:11

Najczęściej to co mówimy to prawda, po prostu po wypiciu ileś tam tracimy kontrolę nad tym co mówimy i najszczersze rzeczy przeplatają się z totalnie bezsensownymi głupotami. Inna sprawa, gdy ktoś udaje bardziej pijanego niż jest w rzeczywistości

Skorupeq

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 06 Gru 2009, 18:11

Awatar użytkownika
mgirl

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez kendi » 06 Gru 2009, 21:36

generalnie jak ktoś jest wcięty, ale też nie narabany jak kopaczka, to mówi prawde. i zachowuje sie odważniej , nie boi sie zrobić odwazniejszych ruchów.
jednak niby prostsze to sie wydaje, jednakże jezeli chodzi o sprawy miłosne to jest to dziecinne. bo co to mi za frajda odczuć od chłopaka, że mu sie podobam, i chce coś wiecej, tylko wtedy kiedy jest pod wpłyewm?
być może chłopak jest nieśmiały, i próbuje tak coś zdziałać.
mówisz coś o jakichś zasadach
mówisz coś, że szkoda słów
przecież od dawna nie mamy skrupułów
przecież gówno to ciebie obchodzi

Awatar użytkownika
kendi

• Miejscowość:Katowice
  • Pochwały:28

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez anot » 06 Gru 2009, 23:08

człowiek pijany = wyluzowany.
sama mam tak, że jak wypiję [nie mówie, ze się napije] to jestem bardziej otwarta. oczywiście nie na tyle, żeby zaraz rozgadywać wszystkim jakieś tajemnice, ale łatwiej mi się rozmawia na różne tematy.

Marta.a napisał:Pytanie do facetow :Czy wlasnie takim zachowaniem , ze w sensie z lekkim dystansem a pozniej z czulosciami pokazujecie ze wam zalezy ? Czy moze sie po prostu kims bawicie ?
No facetem nie jestem, ale pozwole sobie odpowiedzieć. (;
Na to nie ma reguły, każdy facet jest inny. Jeden może być nieśmiały i pod wpływem alkoholu być odważniejszy w okazywaniu uczuć, a drugi może się po prostu bawić. Trzeba kogoś poznać, aby wiedzieć jaki jest naprawdę.
m-forumowa emerytura

Awatar użytkownika
anot
Przyjaciel

• Pochwały:18

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez CapaciousCore » 06 Gru 2009, 23:41

Nie tyle tracimy kontrole nad tym co mowimy tylko pewne bariery sa zamazywane. Zgaduje, ze chlopak boi sie okazac uczucia? W sumie sie zgodzic moge "odwaga i otwartosc"... W wiekszosci przypadkow. Dobrze mowia, ze alkohol to eliksir prawdy.
another napisał:Trzeba kogoś poznać, aby wiedzieć jaki jest naprawdę.

+1

CapaciousCore

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Mastermark69 » 07 Gru 2009, 13:50

Ja po pijaku jestem bardzo szczery i odwazzny ... Na co dowodem nawet moze byc moja obita twarz i wybity bark ;p
http://trybsport.wordpress.com/ -Moje chore paranoje.

"Widzę szczyt a za szczytem zaszczyt za zaszczytem"

Awatar użytkownika
Mastermark69

• Miejscowość:...
  • Pochwały:6

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Nineku » 07 Gru 2009, 14:17

Po alkoholu nie trudno o odwagę, choć wydaję mi się, że warto za język pociągnąć amanta na trzeźwo, bez zabawy w podchody.
Image

Awatar użytkownika
Nineku
Przyjaciel

• Miejscowość:Opole
  • Pochwały:73

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez szaloonaa » 07 Gru 2009, 16:15

Nie ma reguły. Jeden po pijaku będzie szczery w swoim zachowaniu, bardziej odważny, a innemu włączy się tzw. Amor, bez względu na to kto jest obok (;
Dance me to the end of love.

Awatar użytkownika
szaloonaa
Absolwent

• Pochwały:58

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Kredka Na Baterie » 07 Gru 2009, 19:39

Nie będę już pisała jak to jest pod wpływem, bo moi poprzednicy już to opisali, ale uważam, że powinnaś z nim porozmawiać na trzeźwo o co z tym jego zachowanie chodzi. Podkreślam, porozmawiać, a nie bawić się w jakieś sms-y czy coś. Bo jeżeli on po alkoholu staje się rzeczywiście dużo odważniejszy, to może warto się dowiedzieć dlaczego tak nie jest, gdy jest trzeźwy?
'Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa – bez czy w pasach bezpieczeństwa'

Weź mnie za rękę i zaprowadź na krawędź, i stój tam ze mną aż się zmęczę i spadnę...

Awatar użytkownika
Kredka Na Baterie

• Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez Wyrafinowana » 09 Gru 2009, 01:39

Marta.a napisał:W momencie gdy powiem prosto z mostu wypije co nie co, normalnie potrafi sie do mnie przytulic , powiedziec cos milszego...

same komplementy i przymilanie nie daja rozstrzygajacych wskazowek czy to po pijaku czy na trzezwo. moze to byc chec chwilowego podrywu, moze to byc okazanie, ze zalezy nam na drugiej osobie. ponadto nalezy pamietac, ze jak czlowiek miewa troche w czubie, albo i troche wiecej, to czasem rzeczywistosc potrafi sie zakrzywisc i druga osoba wydaje sie wspanialsza i ladniejsza... a jak obraz chwiac sie przestanie to ciarki przechodza ;)

dlatego moja dewiza: traktuj nietrzezwego z rezerwa.
a z wlasnego doswiadczenia pijackiego dodam tyle, ze jak ktos mi wchodzil na niewygodne tematy, to zaczynalam opowiadac historie fantastycze, byle by ktos zaspokoil swoja ciekawosc i dal mi spokoj w tej kwestii ;)

Awatar użytkownika
Wyrafinowana
Absolwent

• Pochwały:26

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 09 Gru 2009, 02:05

another napisał:człowiek pijany = wyluzowany.
i każdy tak ma, nie tylko facet, że po wypiciu alkoholu staje się bardziej wylewny. Procenty w naszej krwi i mózgu powodują usunięcie pewnej wewnętrznej blokady, lub jej częściowe ograniczenie. Alkohol zmienia sposób widzenia, patrzenia na swiat, który wydaje się ładniejszy i fajniejszy. Dlatego czasem mogą z tego wyjść takie, a nie inne sytuacje (;
Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

• Pochwały:70

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Marta.a » 13 Gru 2009, 10:26

ehh ...teraz te jego przytulania zaczely sie bez wypicia alkoholu...
Wczesniej byl dystans , a teraz poprosil , ze jak znajde czas zeby isc z nim na jogging albo cos takiego to zebym mu dala znac co i jak...
Może jednak rzeczywiscie pod wplywem alkoholu blokada zanika , a pozniej jak sytuacja sie rozwinie to nawet na trzezwo jest cudnie :)
''Z wiatrem będzie mu posyłać pocałunki, wierząc, że wiatr muśnie jego twarz i szepnie...''

Awatar użytkownika
Marta.a

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Piter135 » 13 Gru 2009, 19:35

co tu dużo pisać jest nieśmiały i na trzeżwo nie może się przemóc :)
- Czy panowie muszą tak napierdalać, od bladego świtu?! Że nie podbijam karty na zakładzie o siódmej rano, to już w waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?! Już możecie inteligentowi jebać po uszach od brzasku!

Awatar użytkownika
Piter135

• Miejscowość:Świdnik k/lublina

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez bluuu » 14 Gru 2009, 13:01

Tak to jest ze po pijaku faceci staja ię co raz bardziej pewni siebie, zwykle robiąc rzeczy ktore nie daliby rady bez alkocholu.

bluuu

Szczerzy po pijaku...

Nieprzeczytany postprzez Koniu » 14 Gru 2009, 19:20

Z alkoholem jest naprawde hardcore. Kiedyś napisałem po pijaku esa do koleżanki że ją kocham! A tak na serio nie było, nie czułem nic do niej.

Koledzy mi opowiadali że ja też się do wszystkich przytulałem. Czyli ja tam raczej się bawie. Gdy wypijesz choć 100ml na raz to odrazu chcesz robić jakieś głupoty. Śmiejesz się nawet z bardzo żenującego żartu.

Pozdro
RHCP <3

Awatar użytkownika
Koniu

• Miejscowość:Byczyna/Kluczbork
  • Pochwały:8