Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378964 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

sukienka na wesele :|

Tutaj będą umieszczane wszystkie nic nie wnoszące, bądź też powtarzające się, tematy.

Nieprzeczytany postprzez cukinka :) » 24 Mar 2009, 18:43

No i przyszla kolej na to, że ja w końcu bede zakładać taki temat :]
A więc, za 3 tygodnie szykuje mi się wesele (nie moje :P ), a dzisiaj się dopiero o nim dowiedziałam :]
Czasu mało, a ja nie mam się w co ubrać ;/
Mieszkam w mieście, ale od czasu balu absolwentow pamiętam, że ceny sukienek w toruńskich sklepach wołają o pomstę do nieba :]
Także padło na zakupy przez internet ;)
Mam upatrzone już 2:
1. http://www.allegro.pl/item588488855_but ... 36_44.html
2. http://www.allegro.pl/item592190018_max ... oz_36.html
no właśnie, drogie kobitki, która Waszym zdaniem fajniejsza?
a może macie jakieś własne propozycje dla mnie? ;)
a i jeszcze...jakie buciki ewentualnie założyć? coś na wierzch? bo we Wielkanoc upałów napewno nie będzie...
myślę, że co niektóre z Was wiedzą m/w jak wyglądam także, mam nadzieję, że doradzicie
mi :)

edith: jeszcze jaki kolor ew. ;)
Nie prowokuj mych ust czerwieni,
nie sobie jesteśmy przeznaczeni.

Awatar użytkownika
cukinka :)
Absolwent

• Miejscowość:Tołuń :)
  • Pochwały:7

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 15 Lip 2010, 23:16

1, 2, 4 są jak dla mnie okej. Nie będziesz świadkową, nie? W przypadku normalnego goscia sa w sam raz, spokojnie z tych coś wybierz, ta szara jest śliczna (numer 3) :)
Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

• Pochwały:70

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 15 Lip 2010, 23:16

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 15 Lip 2010, 23:24

Świadkową nie jestem:)
Marzyła mi się jakaś ołówkowa ale ciężko cokolwiek znaleźć...
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:109

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 15 Lip 2010, 23:37

Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

• Pochwały:70

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 15 Lip 2010, 23:52

Mam w razie czego czarną, ołówkową a może raczej bardziej tulipanową sukienkę (z Top Secret), tak jak ta 4. Ona to ostateczność kiedy już faktycznie stwierdzę, że nie kupuje nic bo nic mi się nie spodoba:) Nie mam tylko wtedy pomysłu na dodatki ale coś na pewno bym znalazła:)

W 1 wszystko byłoby ok ale długość rękawa i materiał sprawiłaby, że po żywszym tańcu musiałabym chodzić jak ten sędzia z reklamy antyperspirantu. Z reszto może być gorączka i ciężko mieć ciągle podwinięte rękawy...
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez mystery » 16 Lip 2010, 00:04

Ja jestem za 1 albo 3 z tych które podałaś na początku. Wg mnie zdecydowanie najlepsze. A która z tych dwóch, tego już nie umiem doradzić. :P
wanderlust queen

svaku svoju grešku znam

Awatar użytkownika
mystery
Przyjaciel

• Miejscowość:Absurdystan
  • Pochwały:40

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 17 Lip 2010, 13:04

Albo jestem mocno wybredna albo na prawdę nic nie ma na allegro.
Jak ładny krój, to kolor nie ten, jak kolor dobry, to długość zła... Ehhh...
Dziś znalazłam taką:
http://allegro.pl/item1114683404_japan_ ... e_d12.html

Ale znowu nie jestem pewna czy aby się nadaje, czy nie jest zbyt codzienna albo za krótka;/

Okazało się, że sukienka, którą mam (w sumie moja sis ma), ta czarną tulipanową, nie nada się na to wesele bo wyglądam w niej niekorzystnie. Po prostu mi nie pasuje...

Znowu z tych wcześniejszych pozycji to jeśli chodzi o nr 1 nie jestem pewna czy będzie dobrze leżała na mnie, jest ona dopasowana a to znaczy, że istnieje duże ryzyko, że falbanki nie zakryją moich bioder...

To nie tak prosto kupić sukienkę:/

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

Re: sukienka na wesele :|

Nieprzeczytany postprzez complicated » 17 Lip 2010, 13:11

martuska, a czytalas komentarze sprzedajacego? Z tego co ludzie pisza sukienki bardzo odbiegaja od zdjec, a wykonanie tez pozostawia wieele do zyczenia, ja sama sie kiedys nacielam bo zamowilam na zdj piekna tuniczke ktora po przyslaniu nadawala sie tylko do smietnika... Jak bedzie kupowala japan style to patrz na komentarze i najlepiej kupuj japan style ale wysylane z polski.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
complicated

• Pochwały:12

Nieprzeczytany postprzez Claudynka » 17 Lip 2010, 13:16

martuśka., według mnie ta sukienka kompletnie nie pasuje na wesele. Jest za mało elegancka, bardziej do wyskoczenia na miasto, do przyjaciółki, niż na wesele.
"Bo największą miłością jest miłość matki do dziecka.."

Awatar użytkownika
Claudynka
Przyjaciel

• Miejscowość:Tarnów
  • Pochwały:46

Nieprzeczytany postprzez Lenoczka » 17 Lip 2010, 13:19

martuśka., ja tez stoje przed wyoborem jakiejś kiecki na wesele i nie mam pojęcia , ta co pokazałas podoba mi się , nie wydaje mi się zbyt codzienna( mam pełno sukienek , ktore sa zbyt wizytowe i nie nadają sie na inne okazje ) wiec teraz bede szukała czegos bardziej uniwerslanego w dodatku , przecież jest lato , paski w modzie , jedynie co nie nadaje sie dla mnie to dekolt , ogolnie jest ok :)
Widziałam podobna do tej drugiej co pokazała lisz w mohito , zastanawiałam sie nad jej kupnem , bo bardzo ładnie leżała na manekinie .
Gładka czarna plus dodatki tez nie glupi pomysł . Zastanawiłam sie jeszcze nad jakas ładna tuniką + legginsy . mogłabym wtedy pozwolic sobie na wyzzsze obcasy .

Awatar użytkownika
Lenoczka

• Pochwały:14

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 17 Lip 2010, 13:20

Najczęściej kupuję od super sprzedawców dlatego nie boję się o jakość czy jakieś problemy. Gdyby towar był trefny to i rangi takiej nikt by nie otrzymał:) Nie od dziś robię tam zakupy i nie zdarzyły mi się nigdy większe problemy:)

Problem też w tym, że ja nie chce sukienki satynowej, ciulowej (tiulowej), szyfonowej. Czuję się źle w tych materiałach, kojarzą się na dodatek z nocnymi koszulami.
Ewentualnie jak we wcześniejszych propozycjach -dodatki tych materiałów i odpowiednie uszycie dają efekt, który jeszcze przejdzie.

Moje sukienki najczęściej są mniej eleganckie i wytworne bo źle się czuje w takich.
Nawet mam dekolt mojej jednej sukienki na zasadzie tej w paseczki i jeśli nie ma się wielkich piersi to wygląda to estetycznie.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez Wala » 17 Lip 2010, 15:09

martuśka., a może coś z koronką? Sukienka jest niby zwykła, ale koronka nadaje jej taki trochę "elegantszy" wygląd.. ;)
http://allegro.pl/item1151552195_piekna ... ato_m.html
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez Claudynka » 17 Lip 2010, 15:36

martuśka., też miałam problem z wyborem sukienki na wesele. Jednak dziś znalazłam na allegro całą masę sukienek firmy ASOS - każda z nich na swój sposób jest piękna - elegancka, z klasą, szykowna. Co prawda do tanich nie należą [większość powyżej 200zł], ale naprawdę warte swojej ceny.
Poprzeglądaj, może coś wpadnie Ci w oko. ;)
"Bo największą miłością jest miłość matki do dziecka.."

Awatar użytkownika
Claudynka
Przyjaciel

• Miejscowość:Tarnów
  • Pochwały:46

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 17 Lip 2010, 16:00

Wala, kurde ładna jest:) Czarna w sumie nie bardzo ale swoje zawsze zrobią dodatki:) Nawet znalazłam swój rozmiar tylko ciekawe znowu co z moimi biodrami bo to sukienka dość przylegająca do ciała...

No właśnie z tej firmy ASOS "zachorowałam" na dwie sukienki
http://allegro.pl/item1111659265_asos_e ... 6_uk8.html
http://allegro.pl/item1148305659_dopaso ... _asos.html
Ale niestety ani cena, ani krój nie dla mnie. Gdyby nie fakt, że na razie jestem bezrobotna to mogłabym nad którąś z tych sukienek pomyśleć.
Nie da się ukryć, że sukienki są boskie, kobiece i takie jakie najbardziej mi się podobają...

Jeszcze mam troche czasu, odwiedzę sklepy, bede na bieżąco przeglądać allegro. Na razie bardzo podoba mi się ta, którą wstawiła Wala. Muszę poodwiedzać sklepy, po przymierzać sukienki by choć wiedzieć w jakim kroju najlepiej sukienkę kupić, co pasuje a co nie...

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez Wala » 17 Lip 2010, 21:55

martuśka., nie przesadzaj z tymi biodrami, szczupła jesteś. :*
Nie wstydzę się przyznać, że widziałam więcej penisów i wagin niż większość prostytutek...

Jestem pielęgniarką. A jakie jest Twoje usprawiedliwienie?

Awatar użytkownika
Wala

• Pochwały:30

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 18 Lip 2010, 18:19

Wala, szczupła to jestem ale moje biodra na prawdę są odstające bo są bardzo szerokie:)
Pod uwagę, oprócz tej właśnie czarnej sukienki, biorę jeszcze jedną:
http://allegro.pl/item1128056578_ds_095 ... ienki.html

Nie wiem czy wyglądać jak zawsze dziewczęco czy troche bardziej elegancko:P Jednak będę decydować między tymi dwiema sukienkami:)

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel