Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378899 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

studniówka -kwiat ?

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez biały0000 » 03 Sty 2012, 20:28

Mam pytanie , u nas na studniówce nie bedziemy partnerkom dawac rózy podczas poloneza , czy jadąc po nia dać jej róże ?(zostawi sobie w domu)
Ostatnio edytowany przez Ylx, 04 Sty 2012, 15:51, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Ortografia

biały0000

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez Pizzaro » 03 Sty 2012, 20:35

biały0000, tak :) Bardzo miły gest, dzięki któremu podziękujesz jej za wyjście z Tobą.
Image
Image

no more heroes.

I'm out on the edge and I’m screaming my name
Like a fool at the top of my lungs
Sometimes when I close my eyes
I pretend I'm all right but it's never enough

[...]

Hello, hello
Anybody out there
Cause I don't hear a sound

Awatar użytkownika
Pizzaro
Absolwent

• Miejscowość:Częstochowa.
  • Pochwały:127

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 03 Sty 2012, 20:35

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez hidalgo » 03 Sty 2012, 20:58

Możesz a nawet by wypadało.
Znasz to uczucie, że jesteś w jakimś miejscu i pytasz sam siebie, co tu robisz? Ze mną jest tak cały czas, skręca mnie, żeby sobie pójść. Z każdego miejsca, w którym jestem, do innego. To nie ma końca.

Awatar użytkownika
hidalgo

• Pochwały:2

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez biały0000 » 03 Sty 2012, 21:02

a jaki kolor ?bo myslałem na czerwonym ?

biały0000

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez hidalgo » 03 Sty 2012, 21:18

Czerwony będzie najlepszy.
Znasz to uczucie, że jesteś w jakimś miejscu i pytasz sam siebie, co tu robisz? Ze mną jest tak cały czas, skręca mnie, żeby sobie pójść. Z każdego miejsca, w którym jestem, do innego. To nie ma końca.

Awatar użytkownika
hidalgo

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez korop » 03 Sty 2012, 21:24

Właśnie że nie czerwony. W języku kwiatów, danie kwiatu koloru czerwonego oznacza miłość. Biały oznacza podziękowanie. Chyba że jest to Twoja dziewczyna, to czerwony jak najbardziej.
Ja wolność, kocham i rozumiem.

Awatar użytkownika
korop

• Pochwały:9

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez Ser. » 03 Sty 2012, 22:36

biały0000 napisał:Mam pytanie , u nas na studniówce nie bedziemy partnerka dawac rózy podczas poloneza , czy jadąc po nia dać jej róże ?(zostawi sobie w domu)

No pewnie! Kobietom zawsze jest miło jak dostają kwiaty.

biały0000 napisał:a jaki kolor ?bo myslałem na czerwonym ?

korop napisał:Właśnie że nie czerwony. W języku kwiatów, danie kwiatu koloru czerwonego oznacza miłość. Biały oznacza podziękowanie. Chyba że jest to Twoja dziewczyna, to czerwony jak najbardziej.

Wypowiem się tutaj jako dziewczyna. Dla nas nie ma różnicy, jaki kolor ma kwiat ( no dobra, przynajmniej dla mnie). A czerwona róża jest prześliczna i dziewczyna na pewno się ucieszy.
"Wystarczy gest, słowo, by zranić tak boleśnie, zniszczyć szansę, cienką nić porozumienia."

Awatar użytkownika
Ser.

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez kejti » 04 Sty 2012, 01:24

Ja bym poszła na kompromis i nie dała ani czerwonej, ani białej, tylko herbacianą - są przepiękne! : )

Gest bardzo miły, ucieszyłabym się. Nie krępuj się : )
Na forum od: 27 grudnia 2011r, proszę o wyrozumiałość ; )

kejti

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez ema » 04 Sty 2012, 10:18

Oł jea, kobiecie kwiaty zaaawsze wypada dac, zawsze ^^
Bardzo miły gest. A co do koloru - kobitki raczej nie przywiązują aż takiej wagi, kup w jej ulubionym - a jak chcesz przyszpanować, to wstaw białą różę na nockę czy dwie do wody z atramentem, powinna zafarbowac na błękitno - jak dla mnie zrobi wrażenie (;
Już niedługo wszystko się zmieni.

Awatar użytkownika
ema

• Pochwały:26

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez kejti » 04 Sty 2012, 13:47

Nie zgadzam się z tym, że kobiety nie patrzą na kolor róży, jaką otrzymują!

Gdyby kolega, który zaprasza mnie na studniówkę wyskoczył z czerwoną różą, to mogłabym sobie coś pomyśleć, zwłaszcza jeśli mamy fajną relację, dobrze się znamy, jest wg. mnie fajnym, przystojnym kolesiem i tak dalej. Popytałam kumpelki - odpowiedzi są podobne, także nie generalizujmy : )

Najbezpieczniejsza będzie róża herbaciana, pomysł z atramentem wydaje się super, tylko kwiat musi być świeży, żeby wytrwać te dwa dni (noce) w takich warunkach i ładnie się prezentować przed wręczeniem go dziewczynie : )
Na forum od: 27 grudnia 2011r, proszę o wyrozumiałość ; )

kejti

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez _|_ » 04 Sty 2012, 13:49

Jasne że wypada, dobrze o Tobie świadczy i kobieta się ucieszy ;)

Jak jechałem po partnerkę to miałem ze sobą duży bukiecik, a dla rodziców dodatkowo pudło czekoladek. Miło się im zrobiło chwilę pogadaliśmy i hops porwałem niewiastę na bal! :)
Nie zawsze mów co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.

Awatar użytkownika
_|_

• Miejscowość:Wawa

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez ema » 04 Sty 2012, 14:05

Autorze tematu, masz mały poradnik (:

Wbrew pozorom „zrobienie” niebieskiej róży nie jest takie znów skomplikowane. Trzeba tylko nabyć biały kwiat, a najlepiej kilka – po pierwsze lepiej się prezentują kiedy jest ich więcej, po drugie nie zawsze kolor wyjdzie nam tak równomierny, jakbyśmy chcieli.

Białym różom – ciętym! – nacinamy następnie „w gwiazdkę” ogonek – dzięki temu lepiej będą absorbować wodę, a to nam jest potrzebne do ich barwienia. Do wody, w której mają sobie postać, dolewamy nieco atramentu. Im go więcej, tym barwa będzie bardziej intensywna – można ją też jednak regulować po prostu wyjmując kwiat z wody w odpowiednim momencie.

Róże muszą w wodzie z atramentem postać przez kilka godzin. Ponieważ najpierw barwią się płatki, po pewnym czasie zaczną nabierać ślicznego koloru nieba.

W podobny sposób można użyć również innego rodzaju „barwników” – farbek do jajek czy nawet farb plakatowych. Z olejnymi oczywiście nie kombinujemy…

Jeśli marzy nam się czarna róża – bo te nazywane czarnymi są po prostu bardzo głęboko purpurowe – zamiast atramentu dolewamy tuszu. W podobny sposób, stosując inne barwniki, uzyskać można także różę np. zieloną.

Na mnie niebieska, albo lepie - czarna róża zrobiłaby wrażenie ^^

Tylko nie pakuj się w butkiet, to będzie przesada, daj jej jednego kwiatka, takiego symbolicznego (:
Już niedługo wszystko się zmieni.

Awatar użytkownika
ema

• Pochwały:26

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez _|_ » 04 Sty 2012, 15:26

ema napisał:Autorze tematu, masz mały poradnik (:

Wbrew pozorom „zrobienie” niebieskiej róży nie jest takie znów skomplikowane. Trzeba tylko nabyć biały kwiat, a najlepiej kilka – po pierwsze lepiej się prezentują kiedy jest ich więcej, po drugie nie zawsze kolor wyjdzie nam tak równomierny, jakbyśmy chcieli.

Białym różom – ciętym! – nacinamy następnie „w gwiazdkę” ogonek – dzięki temu lepiej będą absorbować wodę, a to nam jest potrzebne do ich barwienia. Do wody, w której mają sobie postać, dolewamy nieco atramentu. Im go więcej, tym barwa będzie bardziej intensywna – można ją też jednak regulować po prostu wyjmując kwiat z wody w odpowiednim momencie.

Róże muszą w wodzie z atramentem postać przez kilka godzin. Ponieważ najpierw barwią się płatki, po pewnym czasie zaczną nabierać ślicznego koloru nieba.

W podobny sposób można użyć również innego rodzaju „barwników” – farbek do jajek czy nawet farb plakatowych. Z olejnymi oczywiście nie kombinujemy…

Jeśli marzy nam się czarna róża – bo te nazywane czarnymi są po prostu bardzo głęboko purpurowe – zamiast atramentu dolewamy tuszu. W podobny sposób, stosując inne barwniki, uzyskać można także różę np. zieloną.

Na mnie niebieska, albo lepie - czarna róża zrobiłaby wrażenie ^^

Tylko nie pakuj się w butkiet, to będzie przesada, daj jej jednego kwiatka, takiego symbolicznego (:

Dlaczego przesada? Zależy jeszcze jak rozumiemy słowo bukiet, bo może być naprawdę wielki i piękny, za który się słono zapłaci, albo mały skromniejszy ale efektowny ;) Jak dla mnie nie ma różnicy czy pojedynczy kwiat czy bukiecik
Nie zawsze mów co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.

Awatar użytkownika
_|_

• Miejscowość:Wawa

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez rozczochrany » 04 Sty 2012, 15:49

Stawiałbym na jakiś bukiecik np. z białych róż dla dziewczyny. Nie zapomnij również o mamie dziewczyny, jej też możesz kupić jakiegoś kwiatka, może być nawet jakiś doniczkowy, ewentualnie czekoladki. Zawsze przyda się plus u przyszłej teściowej jeśli partnerka ze studniówki to Twoja dziewczyna. Jeśli nie to też na pewno zrobi jej się miło. :)
Patrz, piękną maskę każdy założył na swoją twarz.
Pewnie i Ty też ją masz.

Awatar użytkownika
rozczochrany
Absolwent

• Pochwały:61

studniówka -kwiat ?

Nieprzeczytany postprzez biały0000 » 04 Sty 2012, 19:40

w sumie to zapomniałem dodać że to była ;P , mamie to odpada kwiat;P

biały0000