Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380839 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Spotkanie - jak zaproponować?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez adm » 03 Kwi 2013, 12:07

Witam, od jakiegoś czasu piszę z dziewczyną, nigdy się nie widzieliśmy i chciałbym jej zaproponować spotkanie. Tylko tyle że jest ona trudna do rozgryzienia i jak mi napiszę "podaj powód, dla którego byśmy mogli się spotkać?" a jest spore prawdopodobieństwo, że tak napiszę. Macie jakieś rady, co jej napisać, tak, aby odpowiedziała tak? Odkąd z nią piszę, zaczynam czuć, że zaczyna coś się ze mną dziać... :wink: :wink: :wink:

adm

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez helje » 03 Kwi 2013, 17:30

Dlaczego uważasz, że tak napisze? Wydaje mi się to nienaturalne, osobiście nie przyszłoby mi do głowy nawet, żeby zadać takie pytanie gościowi. A jeśli zapyta - nie możesz po prostu powiedzieć prawdy? Że fajnie Wam się gada i chciałbyś zobaczyć, czy na żywo też tak będzie? Po co kręcić?
- What if I fall?
- Oh, my darling, what if you fly?

Awatar użytkownika
helje

• Pochwały:17

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 03 Kwi 2013, 17:30

Awatar użytkownika
mgirl

Odp: Spotkanie - jak zaproponować?

Nieprzeczytany postprzez FreaX » 03 Kwi 2013, 18:01

Wal z grubej rury że się zakochales i po sprawie :D

Wytapatalkowane w moim Gt540 za pomocą tapatalk 2.4
Image
"Nawet jeśli wszyscy w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili, nie czekaj ani chwili dłużej" ~ Magik

Awatar użytkownika
FreaX

Nieprzeczytany postprzez Księżycowa » 03 Kwi 2013, 18:01

Szczerze mówiąc zdziwiłabym się gdyby tak odpowiedziała. Bądź szczery w jakim celu chcesz się z nią spotkać, jak jej też na tym zależy, to nie będzie raczej zadawać takich pytań. ;)
Po­ruszający się po życiu aktorzy,
za­wiła kon­ni­ca na szacho­wym blacie,
gra­na na dziś sztu­ka to gra pozorów,
czyj
ruch?

Awatar użytkownika
Księżycowa
Kumpel

• Pochwały:27

Nieprzeczytany postprzez adm » 03 Kwi 2013, 22:20

Księżycowa napisał:jak jej też na tym zależy, to nie będzie raczej zadawać takich pytań. ;)

No właśnie, czy jej też zależy... Podoba mi się z charakteru,jest też ładna... Tyle,że podoba się ona nie tylko mi :/ Nie wiem jak relacje ma z innymi chłopakami i czy tak naprawdę nie mam konkurencji. To jest poplątane wszystko, a zależy mi na tym, by się z nią spotkać...

FreaX napisał:Wal z grubej rury że się zakochales i po sprawie :D

Tak, tyle że to będzie wydawać się może dla niej dziwne, bo też na początku nie zaznaczyłem że jest ode mnie młodsza o 4 lata... Ja mam 20 :oops: :oops: :oops: I tu właśnie jest ta cała przeszkoda i ekscytacja małolatą, żeby mnie też nie uznała za idiotę i że tylko chciałbym ją przelecieć...

adm

Nieprzeczytany postprzez Avrukk » 03 Kwi 2013, 22:34

Albo się uda, albo dostaniesz kosza... W każdym razie będziesz wiedział co o tobie myśli.
Zamierzasz udawać, że chcesz się pouczyć, czy co? :D
Image

Awatar użytkownika
Avrukk
Moderator

• Pochwały:9

Nieprzeczytany postprzez Księżycowa » 03 Kwi 2013, 22:35

adm napisał:Tyle,że podoba się ona nie tylko mi

I co z tego? Nie warto być z kimś komu Ty się nie podobasz tak w 100%, bo wtedy nic z tego nie wyjdzie. Powinna Cię polubić za to jaki jesteś ;)
Po­ruszający się po życiu aktorzy,
za­wiła kon­ni­ca na szacho­wym blacie,
gra­na na dziś sztu­ka to gra pozorów,
czyj
ruch?

Awatar użytkownika
Księżycowa
Kumpel

• Pochwały:27

Nieprzeczytany postprzez adm » 03 Kwi 2013, 22:41

OK dzięki :wink: :wink: :wink:

adm

Nieprzeczytany postprzez andre19 » 03 Kwi 2013, 23:51

Możesz zapytać np. "Co robisz jutro wieczorem?" - ja też kiedyś miałem ten sam problem co ty, nie wiedziałem jak zaproponować spotkanie. Nawet nie wiedziałem czy się zgodzi. A po tym jak tak napisałem to ona sama zaproponowała spotkanie! Właściwie to napisała że nie może jutro, że spotkajmy się w dzień X. Pomimo że nic nie napisałem że chce się spotkać:)
To jest o tyle dobre że 1) nie narzucasz się, 2) nie piszesz wprost, ale i tak każdy wie o co chodzi, 3) jak odpowie, że nie ma planów, to wtedy ty proponujesz spotkanie. Np. "no to skoro nie masz planów to chodźmy do...". Masz wtedy pewność że nie ma innych planów, więc nie będzie się wykręcała że nie może:)

andre19

• Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez Ted » 04 Kwi 2013, 09:08

adm napisał:Witam, od jakiegoś czasu piszę z dziewczyną, nigdy się nie widzieliśmy i chciałbym jej zaproponować spotkanie. Tylko tyle że jest ona trudna do rozgryzienia i jak mi napiszę "podaj powód, dla którego byśmy mogli się spotkać?" a jest spore prawdopodobieństwo, że tak napiszę. Macie jakieś rady, co jej napisać, tak, aby odpowiedziała tak? Odkąd z nią piszę, zaczynam czuć, że zaczyna coś się ze mną dziać...
Zadaj sobie jedno pytanie ziomeczku, chcesz się bawić z nią w podchody i nic na tym nie zyskać czy napisać wprost po co chcesz się spotkać? Zrobisz jak zechcesz, ale ja bym na Twoim miejscu jej odpisał szczerze. Jeżeli będzie chciała żebyś podał jej powód dla którego moglibyście się spotkać, to napisz, że chcesz ją zobaczyć i spędzić z nią miło czas. Tak czy inaczej zastanów się sam - do końca świata z nią nie będziesz pisać np. na fejsbuku. Powodzenia. ;)

Awatar użytkownika
Ted

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:6