Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378964 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Spotkanie - jak się zachować ?

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Spotkanie - jak się zachować ?

Nieprzeczytany postprzez borysek » 22 Sie 2007, 13:34

Witam! W piątek mam zamiar spotkać się ze swoją koleżanką. Znamy się z już kilka lat z jednej szkoły ( teraz chodzimy do oddzielnych). Od zawsze mi się podobała, imponowała swoją nieprzeciętnością. Ja jednak ja wolałem odczekać aż będziemy starsi, dojrzalsi nie chciałem się wiązać, wplątywać się w jakiś bezsensowny szczeniacki związek. Teraz myślę, że nadszedł ten czas kiedy można rozpocząć coś poważniejszego. Dawniej to może nawet ona bardziej "zabiegała" o mnie (ale bez przesady!). Teraz widzę, że traktuje mnie bardziej jak kolegę nawet nie przyjaciela ( zapewne z racji tego, że każde z nas ma swoje obowiązki, widzimy się kilka razy do roku). Moje pytanie brzmi w jaki sposób się do niej zbliźyć, pokazać, że nie chce być tylko kolegą.

Pozdrawiam
:)

Awatar użytkownika
borysek

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Re: Spotkanie - jak się zachować ?

Nieprzeczytany postprzez cyniczna » 22 Sie 2007, 13:43

Stopniowo i powoli.. to chyba najważniejsze. Na początku rozmawiaj z nią normalnie i obserwuj jak się ona zachowuje.. Jeżeli poczujesz, że jest bardziej zainteresowana Tobą niż zasada kolega lub przyjaciel to zrób może krok do przodu.. jednak z rozwagą.. czyli najpierw sto razy pomyśl zanim się do czegoś posuniesz.. na przykład złap ją delikatnie na chwilę za rękę.. jeśli się nie odsunie już jest to jakiś znak.. Delikatnie daj jej do zrozumienia, że zależy Ci na niej. Nic na siłę. Powodzenia!
Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową
tęskniłam lata... Każde twoje słowo
słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze -
mów do mnie jeszcze...

Mów do mnie jeszcze.. ludzie nas nie słyszą
Słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
Jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę -
Mów do mnie jeszcze..

Awatar użytkownika
cyniczna
Przyjaciel

• Miejscowość:in your mind
  • Pochwały:11

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 22 Sie 2007, 13:43

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez nightlife » 22 Sie 2007, 13:44

hmmm... o kurcze :P to się muszę zastanowić. Najprościej by było powiedzieć wprost, ale sama zapewne też bym tak nie zrobiła...
może to banalne, ale zaproś ją do kina;> albo na jakąś kawę (ew. gorącą czekoladę) :roll: chyba, że tak jak ja lubi dyskoteki, to wtedy zaproś ją na jakąś dyskotekę. I jeżeli będziesz z nią rozmawiał to nie na bezpiecznej odległości 2 metrów (nie mówię też, że masz się do niej kleić), ale stań bliżej, dotknij (niby przypadkiem) jej szyi, policzka, albo zewnętrznej strony dłoni, patrz jej w oczy, uśmiechaj się. Z resztą sama już nie wiem.
Ja to bym chciała żeby mnie ktoś zabrał na dyskotekę, żebyśmy tańczyli jak szaleni, żeby patrzył mi w oczy i żebyśmy wracali do domu - mokrzy ze zmęczenia i... szczęśliwi że razem. Ale to ja.
Myślę, że kino, albo kawiarnia powinny podziałać.
ściskam;) i życzę powodzenia :!:
Ostatnio edytowany przez nightlife, 22 Sie 2007, 14:11, edytowano w sumie 1 raz
You've got me dancin' and cryin'... Love don't let me go...

Awatar użytkownika
nightlife

Nieprzeczytany postprzez justysiajustyna » 22 Sie 2007, 14:05

Najpierw powinieneś się z nią zaprzyjaźnić, starać się być z nią jak najczęściej, rozmawiać, odkrywać wspólnie pasje, zainteresowania, poznawać się na nowo. To wszystko przyjdzie z czasem. Tak jak poprzedniczka: zapraszaj Ją do kina, na melanże, na kawę, lody, spacer. Niech wie, znaczy niech sama zauważy, że Ci na niej zależy, niech wie, że masz dla niej zcas i że lubisz go z nią spędzać. Potem przyjdzie zcas na szczerą rozmowe...I myśle, że skoro dawniej jej się podobałeś i zabiegała o Ciebie, to nie przeszło jej tak szybko i skoro zgodziła się na to spotkanie, to coś się święci.
Trzymam kciuki, powodzenia :)
...Czasem wystarczy sekunda, by kogos poznać, a całe zycie, by zapomnieć...czasem i to za mało...

Awatar użytkownika
justysiajustyna

• Miejscowość:z miasta;)

Nieprzeczytany postprzez Sharp_I » 22 Sie 2007, 14:14

Powinienes powoli jej uswiadomic ze zalezy Ci na niej i jest wyjątkowa. Kiedy ja docenisz, ona zacznie doceniac Ciebie... Zyskaj jej zaufanie i nie zawiedz jej :) Powodzenia
"I płyną chwile, niby inne, a takie same."

Awatar użytkownika
Sharp_I

• Miejscowość:Moja Dzielnica

Nieprzeczytany postprzez RoXy90 » 22 Sie 2007, 15:56

Powiedz jej co czujesz...lub po prostu poczekaj jak bedzie sie zachowywala w piatek...sam zauwazysz jak sie Toba zainteresuje :)
"Potrzebuję trzech rzeczy do życia:
słońca, księżyca i Ciebie.
Słońca za dnia,
księżyca nocą,
a Ciebie zawsze.''

http://www.myspace.com/justlikeroxy

Awatar użytkownika
RoXy90

Nieprzeczytany postprzez borysek » 22 Sie 2007, 21:59

Dzięki za wszystkie rady :) Widać, że znacie się na rzeczy :lol: tak jak mówiliście zastosuje metodę małych kroczków. Jeszcze raz dzięki, trzymajcie kciuki

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
borysek

Nieprzeczytany postprzez dziewczyna39 » 22 Sie 2007, 22:09

ale dlaczego tylko kilka razy do roku? moze ta przeszkoda, ktora was dzieli jest dla niej za duza, moze boi sie, ze nie dalibyscie rady.
gdybym miala ci cos poradzic...
Ale to ja

nie chcialabym zebys sie powoli zblizal bo zauwazylabym to bardzo szybko, ale ty juz chyba najlepiej wiesz, ktorym typem ona jest. badz zabawny i wyluzowany, zainteresowany nia, obserwuj, ktore tematy ja interesuja i kontunuuj. jesli dziewczyna cos czuje to da ci znac, nie boj sie :wink:
wiesz na pewno, ze ona nikogo nie ma? moze delikatnie, niby w zartach podpytaj ja o chlopcow;] i daj znac w piatek.
I'm waiting for the rain
to wash who I am

Awatar użytkownika
dziewczyna39
Absolwent

• Miejscowość:Kraków
  • Pochwały:12

Nieprzeczytany postprzez Kobieteria » 22 Sie 2007, 22:12

Okaże się na spotkaniu... Czy zaiskrzy i obydwoje będziecie czuli, że coś wisi w powietrzu czy zostaniecie zwykłymi znajomymi.
Ani od razu nie padaj na kolana i się nie oświadczaj ani nie przesadź z tymi "małymi kroczkami" bo będziesz tak do emerytury dreptał ;)
Wszystko się zawsze samo układa. Wyczujecie atmosferę, wzajemne emocje...
Trzeba mnie wziąć do domu, przy stole dębowym
posadzić. Trzeba mnie długo pieścić,
po zimnych stopach gładzić.

Awatar użytkownika
Kobieteria

• Miejscowość:main sztetełe Bełz
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez borysek » 22 Sie 2007, 23:06

Czemu tak rzadko? To chyba główny problem pokolenia GG i SMS-a. Ona ma wiele zajęć dodatkowych (samego mnie ta liczba przeraża :P) i naprawdę jakby baardzo chciała to ma zbyt mało czasu wolnego.Kilka razy, bo jest okres intensywnych spotkań, a potem cisza... i nie widzimy się miesiące (tylko rozmawiamy na GG) i teraz jest własnie ten intensywny okres i chce go nieco przedłużyć :)

Awatar użytkownika
borysek