Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1377820 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Snowboard - moja pasja :)

Jeśli interesujesz się sportem, kibicujesz jakiemuś zespołowi, osobie, to możesz tutaj o tym napisać.

Snowboard - moja pasja :)

Nieprzeczytany postprzez campsimuni » 11 Lip 2007, 16:16

Tak jak w temacie :) No więc chciałabym żebyście i Wy napisali czy lubicie ten sport i czy się Wam podoba. Czy należycie do jakichś klubów, wyjeżdżacie w zimę w góry i regularnie jeździcie lub może chcecie się dopiero uczyć... Czekam :) i Pozdro.

Awatar użytkownika
campsimuni

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Re: Snowboard - moja pasja :)

Nieprzeczytany postprzez Infini » 12 Lip 2007, 09:43

Nie jeżdze w prawdzie na snowboardzie ale uwielbiam patrzeć jak to robią inni, szczególnie jeśli nie jest to zwykły zjazd, tylko bardziej extremalny z chopkami, trikami w powietrzu itp.
Sama bardzo chcialabym sie nauczyć, ale brak czasu, brak kasy itp, moze kiedyś ;)
Przed seksem mężczyzna nie myśli jasno, a kobieta tak. Po seksie sytuacja się odwraca. Męzczyzna myśli jasno, a kobieta nie.

Awatar użytkownika
Infini
Przyjaciel

• Pochwały:9

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 12 Lip 2007, 09:43

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez campsimuni » 27 Lip 2007, 11:31

Coś widzę nie chcecie się wypowiadać... To może ja ;D
No więc nie wiem jak by to było gdyby jakiś człowiek nie wymyślił snowboardu. Każdą wolną chwilę w zimie przeznaczam na jeżdżenie :D:D Fakt, że mam stoki niedaleko...
Racja, że to trochę drogi sport. Wszystkie swoje oszczędności przeznaczam na ten cel. Rodzice zawsze coś dołożą... :)
A jeszcze mam takie pytanko... ;) wolicie twardą czy miekka deche ?? :D:D Ja osobiście preferuję obie, choć częściej zdarza mi się jeździć na twardej :) :D

Awatar użytkownika
campsimuni

Nieprzeczytany postprzez OsKaReK » 27 Lip 2007, 13:12

Heh, ja jeżdze od 2 lat na nartach i w tym roku mam zamiar sie nauczyc na desce :wink:, mialem od razu sie uczyc na desce ale jakos wolalem na nartach a teraz chce zobaczyc jak to jest na desce :wink:
"Człowiek - istota ludzka, ma prawo do błędów"

Awatar użytkownika
OsKaReK

• Miejscowość:Dębica

Nieprzeczytany postprzez campsimuni » 27 Lip 2007, 20:49

Spróbuj bo warto :D:D spodoba Ci się na pewno. NIektórzy ludzie mówią, że nawet łatwiej na desce się jeździ niż na nartach :) pozdro

Awatar użytkownika
campsimuni

Nieprzeczytany postprzez kudl4ty » 28 Lip 2007, 10:55

ja tez smigam na desce od roku, nie jakos tak wybitnie dobrze ale jeszcze sie ucze :D
simradar.pl - piloci live

kudl4ty

• Miejscowość:50° 41' N 21° 45' E (południowy wschód)