Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1384855 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Seks ze starszą kobietą

Miłość i Przyjaźń to najpiękniejsze uczucia w życiu każdego z nas, należy więc z troską je pielęgnować. W dziale tym wypowiadamy się i dyskutujemy na tematy ogólne z nimi związane.

Seks ze starszą kobietą

Nieprzeczytany postprzez Czarek1987 » 15 Cze 2007, 13:39

Mam do Was jedno pytanie :lol: moj kolega sie zwierzyl ze chodzac do swej "starszej" sasiadki na korepetycje(ma ona 42 lata on ma 17 lat) zdarzyła sie pewna niespodziewana sytuacja a mianowicie: pewnego razu poszedl wczesniej na te korki i zastal ja gdy wychodzila z lazienki i byla calkiem naga bardzo sie tym speszyła a ten kolega barzdzo sie podniecil :P gdyz nigdy nie widzial nagiej kobiety, ona to zauwazyla bo byl w spodenkach tylko sie usmiechnela i bedac juz w lazience powiedziala by wyjal zeszyty i przygotowal sie do lekcji wiec tak tez zrobil... po chwili przyszla i prosto z mostu spytala sie czy nie chcial by uprawiac z nia seksu(ona jest wdowa bez dzieci)gdyz "zauwazyla" ze sie mu podoba a nie sadzila ze w tym wieku moze kogos podniecic... on sie zgodzil i przezyl swoj pierwszy raz z wybaczcie ze tak to ujme ale ze stara baba... i teraz pytanie czy on dobrze zrobil kochajac sie z nia? mowi ze jest zakochany i chodzi na "korki" codziennie spedzajac tam po 4-5 godzin!
Ostatnio edytowany przez MacGyver, 08 Lip 2007, 12:35, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Poprawki w nazwie tematu.

Awatar użytkownika
Czarek1987

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez monikaa » 15 Cze 2007, 14:17

Hehe no to się może chłopak rzeczywiście zakochał. Może z niej atrakcyjna babka:P To, czy dobrze zrobił, nie Tobie oceniać ani nikogo innego, jedyne co pozostaje to skomentować z własnego punktu widzenia można :D Bo nie można mieszać się w te sprawy, to jest jego życie seksualne i on decyduje z kim to przeżywa. Swoja droga, ciekawa sprawa :P

monikaa

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 15 Cze 2007, 14:17

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez jotka » 15 Cze 2007, 14:24

heh, gdzieś czytałam, że faceci chcieliby kochać się w wieku ok. 18 lat, ale wtedy dziewczyny (18 lat) nie chcą tego..., a później to się odwraca i kobiety 40 letnie pragną aby ktoś je obją, przytulił..., ale ci 40 letni faceci już nie mogą ;) więc taki związek 17 latka z 42 letnią kobietą ma swoje plusy... :D :D :D
Uśmiechnij się! Jutro możesz nie mieć zębów. ;)

jotka

• Miejscowość:toruń

Nieprzeczytany postprzez devilek » 15 Cze 2007, 14:40

[fquote="jotka"]ięc taki związek 17 latka z 42 letnią kobietą ma swoje plusy...[/fquote]- owszem ma ona go nauczy tajników seksu, ale na dłuższą metę to raczej nie wypali, bo on bedzie miał co raz większy apetyt na seks, a ona na odwrót, w końcu do menopauzy się zbliża. Ale jak to ma być rzeczywista miłość? :?

devilek

Nieprzeczytany postprzez Cwaniaczek » 15 Cze 2007, 15:28

Czarek1987 napisał:prosto z mostu spytala sie czy nie chcial by uprawiac z nia seksu

Konkretna kobitka :P

Czarek1987 napisał:i teraz pytanie czy on dobrze zrobil kochajac sie z nia?

Wszystko ok jeżeli by nie...
Czarek1987 napisał:mowi ze jest zakochany

Nawet jeżeli, to ona juz na pewno nie...

Kobieta samotna, to normalne, że miala ochote :P Ale, że młody sie zaangażował (?) to juz mniej fajnie...
Warto otwierać się na otwartość innych.

Awatar użytkownika
Cwaniaczek

• Miejscowość:Lublin

Nieprzeczytany postprzez Madzioonia » 15 Cze 2007, 15:37

Heh,no to rzeczywiście fajna akcja xD
Czarek1987 napisał:(ma ona 42 lata on ma 17 lat)

No cóż w związku wiek nie robi różnicy,ale w tym przypadku różnica jest niezła.
No ale skoro się w sobie tak zakochali,to niech się cieszą.
A czy dobrze zrobił kochając się z nią .... ? To chyba tak,skoro tak chciał to tak zrobił,chyba że to tylko pod presją emocji.
spadam.
czasem

Awatar użytkownika
Madzioonia

Nieprzeczytany postprzez olusia_16 » 15 Cze 2007, 15:43

Hm niezła ta historyjka. Tylko , żeby problemów przez to nie miał chłopak:) No cóż jeśli się zgodził , to znaczy , ze chciał , prawda? Jest w takim wieku , że sam jest odpowiedzialny za swoje czyny i za podejmowanie decyzji .
Wejdzcie na Tą stronę..... ,,, spójrzcie na cierpienia zwierząt , aż łzy wylewają się strumieniami.....:( , przeklęci....

Awatar użytkownika
olusia_16

• Miejscowość:Z Gwiazd odległej galaktyki...

Nieprzeczytany postprzez Infini » 15 Cze 2007, 17:07

olusia_16 napisał:Hm niezła ta historyjka.

Taaaa tylko ciekawe czy prawdziwa :]

A czy dobrze zrobił to ani Tobie Czarek1987 ani nam oceniać. To sprawa i życie prywatne ctego chłopaka i niech on sam sobie odpowie czy dobrze zrobił. Ale jeśli jemu ten układ pasuje, jej tez, on samotny, ona tez, no i jak się zakochał. to nie widze w tym chyba nic złego.
Przed seksem mężczyzna nie myśli jasno, a kobieta tak. Po seksie sytuacja się odwraca. Męzczyzna myśli jasno, a kobieta nie.

Awatar użytkownika
Infini
Przyjaciel

• Pochwały:9

Nieprzeczytany postprzez Kobieteria » 15 Cze 2007, 18:01

^Kasia^ napisał:Taaaa tylko ciekawe czy prawdziwa

Dokładnie...
To raczej marzenia niż relacje... ;)

Czarek1987 napisał:przezyl swoj pierwszy raz z wybaczcie ze tak to ujme ale ze stara baba...

A przyczepie się...

42 lata to stara baba?
Jak to się, cholerka, zmienia. Kiedy chodziłam do podstawówki 30letnia nauczycielka to był dla mnie dinozaur. Dziwiłam się, że w ogóle ludzie tyle żyją i byłam pewna, że całe życie już za nią.
Im jestem starsza tym ta granica jest wyżej. Teraz mój ojciec ma 55 lat a ma w sobie więcej energii, pasji i chęci do życia niż niejeden licealista.

42letnia kobieta może być piękna, atrakcyjna, jest świadoma swojego ciała, potrzeb - doświadczenie jest jej siłą a nie słabością.

Niedługo wszyscy sami będziecie mieli po te 42 lata i zobaczymy, czy będziecie się czuli starzy... ;)
Ostatnio edytowany przez Kobieteria, 16 Cze 2007, 15:36, edytowano w sumie 1 raz
Trzeba mnie wziąć do domu, przy stole dębowym
posadzić. Trzeba mnie długo pieścić,
po zimnych stopach gładzić.

Awatar użytkownika
Kobieteria

• Miejscowość:main sztetełe Bełz
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez *Dominika* » 15 Cze 2007, 19:31

A to spryciula!!!!

Szczerze powiedziawszy nie dziwię się jej - po prostu wykorzystała sprzyjającą okazję. Nie musi za nic płacić, a naturalny członek jest chyba lepszy od gumowego;) .

Szkoda mi w sumie tego chłopaka, bo on się zaangażował, a ona prawdopodobnie nie bierze pod uwagę wiązania z nim przyszłości. No, chociaż tyle, że chłopak przy starszej kobiecie dużo się nauczy.
Nie każde złoto jasno błyszczy,
Nie każdy błądzi, kto wędruje,
Nie każdą siłę starość zniszczy,
Korzeni w głębi lód nie skuje,
Z popiołów strzelą znów ogniska,
I mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król tułacz wróci na stolicę.

*Dominika*

• Miejscowość:Kleryków

Nieprzeczytany postprzez maleñka » 15 Cze 2007, 20:42

*Dominika* napisał:Szczerze powiedziawszy nie dziwię się jej - po prostu wykorzystała sprzyjającą okazję. Nie musi za nic płacić, a naturalny członek jest chyba lepszy od gumowego;)

zgadzam się w pełni. kobieta czuła się samotna (oczywiście wiadomo w jakiej kwestii ;D) a jak zobaczyła jego reakcję to dokładnie...

*Dominika* napisał:wykorzystała sprzyjającą okazję

heh biedny, naiwny chłopak xD Chociaż, można go zrozumieć xP
Nie bój się marzyć. W marzeniach zawsze znajdziesz rozwiązanie lub pociechę. A gdy wszystko zawodzi... pozostaje muzyka.

Awatar użytkownika
maleñka

• Miejscowość:Neverland... ;*

Nieprzeczytany postprzez misiunia69 » 15 Cze 2007, 21:12

jotka:
Mam pytanie, która osiemnastoletnia dziewczyna nie chce być przytulana itp. przez chłopaka :?: Przecież dziewczyny to lubią.
Jego sprawa, nikomu tego oceniać. Jak lubi starsze, to czemu nie :P
....:::... Pierwsza miłość wyciska tak głęboki ślad w sercu dziewczyny, jak pieczęć w wosku ...:::....

misiunia69

• Miejscowość:NiEbO, a MoŻe PiEkŁo ?? ;)
Użytkownik zbanowany

Nieprzeczytany postprzez niunia » 16 Cze 2007, 00:06

przeczytałam historię Twojego kolegi z lekkim niedowierzaniem.. muszę przyznać. :) bardzo ciekawe w sumie.. ale moim zdaniem jest to kompletnie bez sensu, jeżeli dwojga ludzi łączy tylko seks.. niezależnie w jakim są wieku.
Zakochany.. w niej,czy w jej ciele? :) taki 17latek ma jeszcze przed sobą całe życie, i na pewno nie marzy, żeby spędzić go w ramionach kobiety,która równie dobrze mogłaby być jego matką.
~~"To, co kobieta jest w stanie zrealizować
mężczyzna nie potrafi nawet wymyśleć ..." ~~

Awatar użytkownika
niunia

• Miejscowość:Z Zabrza :-)

Nieprzeczytany postprzez ennostiel » 16 Cze 2007, 00:47

Kobiecie się w gruncie rzeczy nie dziwię, jemu właściwie też nie, od oceny własnej się powstrzymam. Może i nie robi dobrze, ale z drugiej strony - może kobieta nauczy go tajników seksu, ciekawych techniki i sekretów kobiet i potem chłopak będzie miał doświadczenie ;) Ale może go też spotkać zawód od strony uczuciowej niestety... chociaż wątpię, czy jego uczucie to zakochanie. Raczej źle przez niego odbierana subiektywnie fascynacja zupełnie nowym rodzajem doznań.
'Sometimes it falls upon a generation to be great. You can be the great generation'
(N. Mandela)

Awatar użytkownika
ennostiel
Przyjaciel

• Miejscowość:Szczecin/Wawa
  • Pochwały:28

Nieprzeczytany postprzez MacGyver » 16 Cze 2007, 15:35

Kto by pomyślał, że ta starsza pani ma jeszcze w sobie tyle wigoru. Ale patrząc na to wszystko nieco rozsądniej to nie uważam, aby postąpiła właściwie. Pewne rozbestwienie wdało się we znaki, nieumiejętność przewidzenia dalszych konsekwencji w postaci rozterek chłopaka, który mimo wszystko okazał się słabym człowiekiem w obliczu siwych włosów.
I feel the hard rhythm of disco burning in my loins.

Awatar użytkownika
MacGyver
Przyjaciel

• Miejscowość:Wrocław
  • Pochwały:17