Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380743 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Seks z koleżanką.

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Antykozak » 17 Paź 2011, 12:51

Cześć. Co sądzicie o seksie z koleżanką? Takowe rozwiązanie proponuje mi pewna koleżanka której się bardzo podobam od dawna. Po prostu się przyznała, że ją bardzo pociągam i że chciała by się ze mną przespać, bo jej kiedyś powiedziałem, że nie interesują mnie związki. Nie jest jakąś blacharą co wsiada każdemu na krocze, bo jest normalną fajną dziewczyną.

Ja osobiście zaznałem tylko raz smaku seksu i to nieco po kilku piwach, ale było fajnie i partnerka była zadowolona, ale należę do osób nieco nieśmiałych i nie wiem co z tym fantem zrobić, bo osobiście cały czas myślę o seksie.

Ktoś napisze, żebym znalazł sobie dziewczynę, to ja mu od razu odpowiem, że nie mam szczęścia do dziewczyn mimo tego, że nie mogę się od Nich odciągnąć.
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.

Awatar użytkownika
Antykozak

• Pochwały:6
  • Ostrzeżenia:-1
Użytkownik zbanowany

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 17 Paź 2011, 12:57

Antykozak, i będziesz nam tak tworzył kilka razy w tygodniu nowy temat o swoim życiu intymnym?

Hm, dlaczego nie. Skoro dziewczyna chce, Ty chcesz... Tylko nie daj się złapać na dzieciaka albo na to, że ona powie: "przespałeś się ze mną i nic do mnie nie czujesz?" Bo potrafią tak robić;p
Czasem mam wrażenie, że całe życie czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy.
Zaczynam widzieć dźwięki i słyszeć kolory.

Zapraszam do zapoznania się z:
http://m-forum.pl/poradnik-poczatkujacego-uzytkownika-t84368.html

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

• Pochwały:85

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 17 Paź 2011, 12:57

Awatar użytkownika
mgirl

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Antykozak » 17 Paź 2011, 13:10

i będziesz nam tak tworzył kilka razy w tygodniu nowy temat o swoim życiu intymnym?

Jest to w pewnym sensie temat do ogólnej dyskusji dla wszystkich, bo na pewno wiele osób miało okazję zaznać szybkiego numerku lub seksu po koleżeńsku więc chciałbym zaznać ich opinii na ten temat i w gruncie rzeczy po to go założyłem, ale również dlatego, że ja się nad tym długo zastanawiam. Jeżelibym wiedział, że żaden z kumpli się nie dowie, że się z Nią przespałem, to spoko, ale jeśli się to rozejdzie, to bym się nieco źle z tym czuł - to jest jedyny problem.

Awatar użytkownika
Antykozak

Użytkownik zbanowany

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 17 Paź 2011, 13:14

Antykozak napisał:Jeżelibym wiedział, że żaden z kumpli się nie dowie, że się z Nią przespałem, to spoko, ale jeśli się to rozejdzie, to bym się nieco źle z tym czuł - to jest jedyny problem.

No, w końcu napisałeś w czym tkwi problem;)

Raczej by Ci zazdrościli, chyba tylko tyle, a napięcie i złe traktowanie tylko z zazdrości by wynikło, więc chyba nie jest źle?

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Antykozak » 17 Paź 2011, 13:20

Po prostu u Nas wiele chłopaków zamiast iść wyjść na miasto jak ja, by kogoś poznać, to siedzą na dzielnicy i wiecznie robią melanże w postaci dużych ilości alko bez płci przeciwnej a potem narzekają jakie to dziewczyny nie są poje*ane. Osobiście uważam, że skoro kogoś dziewczyna zdradziła, okazała się fałszywa, to fakt, można o tym pogadać, ale oni jak usłyszą, że dziewczyna lubi się po prostu bzykać, to dla Nich już jest ku*wą a kilku z Nich właśnie mówili, że chętnie by się przespali z tą koleżanką co opisałem w tym temacie a inni ją nazywają ku*wą (w sumie jak większość lasek) a np. dla mnie seks, to normalna sprawa i uważam, że jeżeli komuś się chce, ma okazję, to czemu ma nie korzystać jeśli nie interesują go związki? Wiele razy to przy Nich mówiłem, ale oni są jak ściana - lepiej się naje*bać i narzekać jakie to laski nie są albo co 5 minut mówić, że chce im się je*ać. Przepraszam za przekleństwa, ale już się trochę zdenerwowałem ;)

Awatar użytkownika
Antykozak

Użytkownik zbanowany

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 17 Paź 2011, 13:26

Antykozak, to nie Twoja wina jacy są Ci koledzy. Ona na ku**ę nie wyjdzie, tylko w oczach tych półgłówków. Jeśli będziesz swoje zachowanie dostosowywał do tego co oni pomyślą, to nic się nie zmieni. Więc po prostu o nich nie myśl i tyle, zrób jak zapragniesz. :) To też zmieni ich myślenie, może nie od razu, ale zmieni.

Autor postu otrzymał pochwałę

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez mystery » 17 Paź 2011, 13:34

Antykozak, ale to po co się przejmujesz ich opinią? skoro z góry wiesz, że ich zdanie na temat kobiet jest takie a nie inne, że nadają w kółko to samo, jak zdarta płyta, to co byś nie zrobił będzie źle. Więc po co tracić czas na element rozmyślań o tym na jakie komentarze się narazisz skoro i tak wiesz jakie będą. Puść to koło uszu, ewentualnie wygarnij im co o ich poglądach myślisz- już jak wolisz.
Możesz się z kimś nie zgadzać, ktoś może nie zgadzać się z Tobą. Trudno. Jesteś dorosły, chcesz robić co chcesz- rób.

Inna sprawa to samo zagadnienie koleżeńskiego seksu. Dla niektórych działa, no nie powiem, tak przynajmniej twierdzą. Bywa jednak tak, że (zwłaszcza) dziewczyny wyobrażają sobie , że przez łóżko mogą zwrócić na siebie uwagę jakiegoś chłopaka i go zatrzymać. Tzn godzą się na pewne układy tylko dlatego, że wydaje im się , że to doprowadzi do pewnej bliskości. Mogą się zarzekać, że nie, że lubią seks i to tyle, że wiedzą jaki jest układ, że nie chcą niczego więcej. Jednak czy mówiły prawdę- wychodzi niestety często dopiero gdy jest za późno. Zawsze może wyniknąć z tego jakiś kwas, nieprzyjemna sytuacja. Możesz wtedy sobie powtarzać "Ale przecież mówiłaś, że niczego nie chcesz...." a ona będzie uskuteczniała gnębienie tak czy inaczej. Może być i w drugą stronę- Ty nagle stwierdzisz, że chcesz poszerzyć tę relację, a koleżanka na to, że nie- jej wystarczy zaspokajanie fizycznych potrzeb. I co wtedy?
Niemniej niektórzy chyba potrafią się dogadać, nie wiem, osobiście nie mam doświadczeń. Pozostaje mi tylko życzyć, żebyście i Wy się jakoś potrafili rozsądnie ogarnąć. Oby obyło się bez dramatów.
Ostatnio edytowany przez mystery, 17 Paź 2011, 14:06, edytowano w sumie 1 raz
wanderlust queen

svaku svoju grešku znam

Awatar użytkownika
mystery
Przyjaciel

• Miejscowość:Absurdystan
  • Pochwały:40

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez vetus » 17 Paź 2011, 14:03

Każdy podchodzi do tego zagadnienia w inny sposób. Dla jednych seks z koleżanką jest spoko i nie ma problemu, a dla innych to coś nie do pomyślenia.

Po co Ci opinia innych?! Masz ochotę, to zrób to.

Awatar użytkownika
vetus
User Miesiąca

• Pochwały:74

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez TalRash » 17 Paź 2011, 14:30

Uważam, że w twojej głowie decyzja została już dawno podjęta, tylko szukasz na forum tak jakby potwierdzenia,akceptacji swoich przekonań. Na pewno trochę obawiasz się oceny społeczeństwa i tak jak pisałeś swoich kumpli. Moje zdanie jest takie: relacja typu fuck friends jest fajna dopóki któraś ze stron nie przegnie, co naprawdę często się zdarza. Po pewnym czasie czujność człowieka w takiej relacji się osłabia i wychodzą różnego typu chore akcje.

Podsumowując: jeżeli oboje tego chcecie, to chrzań ten cały system zasad i rób to na co masz ochotę. Ostrzegam tylko, nie mam nic do kobiet, ale niektóre z nich to straszne intrygantki, tak więc uważaj i przede wszystkim używaj mózgu...
Zed's dead baby, Zed's dead...

Awatar użytkownika
TalRash

• Pochwały:16

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Daria. » 17 Paź 2011, 17:06

Jeżeli tylko i Ty, i ta dziewczyna macie ochotę, to, że tak to ujmę, bawcie się. Nie ma co się przejmować opinią otoczenia, bo to się tylko tak wydaje, że a tu odpuszczę, bo to nie jest takie ważne, a w razie co ludzie gadać nie będą; w rezultacie takie "o, odpuszczę sobie" może się powtarzać, strach przed tym, co ludzie powiedzą może nas paraliżować i niemal kontrolować nasze życie. Ale fakt, zawsze istnieje ryzyko, że informacja wycieknie i wtedy trzeba sobie z tym poradzić.
"Wszystkie trudne dni i noce zdarzają się PO COŚ. Bo życiowe zakręty tak naprawdę tylko prostują nasze życie..."

Awatar użytkownika
Daria.
Przyjaciel

• Miejscowość:Gdańsk
  • Pochwały:50

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Pizzaro » 17 Paź 2011, 17:20

Zależy też, czy ta dziewczyna jest normalna i na tyle zaufana, że nie wygada tego komuś innemu. Wiadomo, że może mieć przyjaciółkę, czy przyjaciela i jej/jemu się zwierzać, ale zawsze trzeba mieć to zabezpieczenie.
Image
Image

no more heroes.

I'm out on the edge and I’m screaming my name
Like a fool at the top of my lungs
Sometimes when I close my eyes
I pretend I'm all right but it's never enough

[...]

Hello, hello
Anybody out there
Cause I don't hear a sound

Awatar użytkownika
Pizzaro
Absolwent

• Miejscowość:Częstochowa/Katowice
  • Pochwały:127

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 17 Paź 2011, 17:39

Patrząc subiektywnie - moim zdaniem jeśli jesteś pewny, że nie wyniknie z tego kłopot "chce związku" albo "jestem w dwupaku" no to w sumie czemu nie. Oczywiści też warto wybiec w przyszłość, pomyśleć na ile to starczy, czy aby na pewno jest to coś, czego chcemy.
Dodam, że dla mnie sformułowanie
Antykozak napisał:której się bardzo podobam od dawna

Znaczy dla mnie tyle, co "chciałabym związku" ale skoro nie to:
Antykozak napisał:Po prostu się przyznała, że ją bardzo pociągam i że chciała by się ze mną przespać

"Może uda się chociaż seks a z czasem związek". Rozumiem, że aby do zbliżenia doszło to jakiś pociąg fizyczny być musi ale to całe podobanie od dawna rozumiem tylko w jeden sposób.

Co do opinii innych - to wyda się na pewno, za jakiś czas, może za 10 lat - nie wiesz kiedy, nie wiesz w jaki sposób ale zapewne stanie się to. Takie rzeczy nie zostają bez echa. Tylko, że jeśli wyda się za 10 lat to i tak nikt się tym nie przejmie ale jeśli wyda się teraz to wiadomo. Może nawet któreś z Was zmęczyć się ukrywaniem spotkań, okłamywaniem ludzi itd. Może też pojawić się czas, kiedy Twoja koleżanka wygada się zaufanej przyjaciółce.

No właśnie - osobiście musiałabym się wygadać bo by mnie szlag jasny trafił. Czy to przez zakłopotanie czy szczęście z powodu tej sytuacji. Jestem ekstrawertyczką i nie potrafię tak emocjonujących wydarzeń trzymać w ukryciu. Zresztą, z czasem takie rzeczy "normalnieją" i powiedzenie o tym komuś przychodzi z łatwością.

Moim zdaniem i tak podjąłeś decyzję bo twierdzisz, że skoro jest okazja to warto skorzystać. To korzystaj a potem załóż temat, że pojawił się problem z "koleżanką" (czego Ci nie życzę ale na moje oko sprawa jest przesądzona).
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:109

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Nineku » 17 Paź 2011, 19:00

Antykozak napisał: jest normalną fajną dziewczyną.

Jeśli taki układ wam obustronnie przypasuje, to nikt nie musi o nim wiedzieć.

Antykozak napisał:że dziewczyna lubi się po prostu bzykać, to dla Nich już jest ku*wą

Sami jak przetkają jakieś rury to są macho .... szkoda słów na takich ludzi,
zwykle wykruszają się w swoim własnym towarzystwie, i zamyka się przed nimi świat,
gdy spoza blokowiska dupy do trzydziestki nie ruszą, chyba że do Holandii za pracą. Jupi :crazy:

Antykozak, ogarnij sobie priorytety życiowe, czy liczy się dla Ciebie respekt na podwórku u ziomków, co poza końcem nosa nic nie widzi, czy normalne życie.
Bo poza akceptacją samego siebie nic Ci więcej nie jest potrzebne.
Image

Awatar użytkownika
Nineku
Przyjaciel

• Miejscowość:Opole
  • Pochwały:73

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez luis » 17 Paź 2011, 21:40

A co ty nie wiesz, że z przyjaciółmi sie nie sypia?. Znalazłem ciekawy temat w necie. Poczytaj, może zrozumiesz http://www.we-dwoje.pl/seks;z;przyjacielem,artykul,4252.html
Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety.

Ludwik Van Beethoven

Awatar użytkownika
luis

• Miejscowość:Gdańsk
  • Pochwały:3

Seks z koleżanką.

Nieprzeczytany postprzez Tripper » 17 Paź 2011, 21:44

Chopie! Pjerdolą śmieci! Rvchaj póki ciepła, a nie się przejmujesz. Ale jednak. Jest to twoja jakaś bliższa przyjaciółka, czy tylko znajoma/koleżanka? Skoro jakaś bliższa przyjaciółka to się zastanów. Ale koleżanka/znajoma to e tam... :twisted: . Ona chce, ty też... Co w tym złego? Bez zobowiązań. Pamiętaj o gumkach.

//johanneskate: Ja Cię mogę wyrvchać pókiś ciepły. Ościk leci jako afrodyzjak, czekaj na mnie w szlafroczku.
''Czy tak naprawdę jesteś wierzący? Czy tylko nienawiść z innymi cię łączy...?
Wiesz gdzie trafiają twoje modlitwy, jak pragniesz co dzień tylko cudzej krzywdy...?
- Vienio ft. Łona, Fokus - Różnice''

''Zajrzeli do kufrów, zajrzeli do waliz. Nie zajrzeli do dupy, tam miałem socjalizm.''

Awatar użytkownika
Tripper