Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378117 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

? Seks przez ubranie ?

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

? Seks przez ubranie ?

Nieprzeczytany postprzez PropheT » 19 Mar 2006, 01:59

Mam problem z dziewczyną. „Chodzę” z Nią jakiś czas i gdy się z Nią całuje to nie mam takiej satysfakcji kiedy to było wcześniej, kiedy się poznaliśmy. Więc pomyślałem żeby nie spróbować „seksu przez ubranie”. Więc nasuwa mi się pytanie: Jak to mniej więcej wygląda, i czy to jest bezpieczne :?: (bo nie myślałem jeszcze o byciu tatusiem :? )
Proszę o wyrozumiałoś.
ThX

Awatar użytkownika
PropheT

• Miejscowość:Lublin

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Sebo » 19 Mar 2006, 09:38

lol jaki seks przez ubranie jak to sobie wyobrażasz ?? :P jeśli chodzi Ci o to, że będziecie w ubraniach, a ty na niej się położysz i będziesz sie poruszał to w ciąże nie zajdzie :P hehe ale żadna przyjemność z czegoś takiego :P zresztą masz 18 lat więc takie rzeczy powinieneś wiedzieć ;)
btw widze fan Qlimaxa ;) pozdro :)
Love, passion, music......Trance!!!!!
Trance..Not Just Music - It's a state of mind
Image

Awatar użytkownika
Sebo
Przyjaciel

• Miejscowość:Wrocław/Legnica
  • Pochwały:22

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 19 Mar 2006, 09:38

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez Kszoczanka » 19 Mar 2006, 11:23

Yyy.. on chyba ma na myśli petting.

"Petting (z ang.) to jedna z form aktywności seksualnej człowieka. Polega na pieszczeniu seksualnym drugiej osoby z pominięciem pełnego stosunku płciowego.

Istnieje wiele wersji definicji pettingu. Zasadniczo petting polega na zaawansowanych pieszczotach erotycznych, czyli pieszczeniu narządów płciowych lub innych stref erogennych partnera w taki sposób, że może dojść do osiągnięcia tzw. satysfakcji seksualnej, czyli orgazmu, ale inną metodą niż poprzez immisję (wprowadzenie) członka do pochwy. Jest to aktywność mająca zastąpić pełne współżycie seksualne. Według najszerszej definicji, pettingiem są wszelkie formy pieszczot z zastrzeżeniem podanym powyżej, w tym seks oralny, definicja węższa może oznaczać pieszczoty od pasa w górę, lub też wręcz przeciwnie, pobudzanie genitaliów ale bez immisji. Problematyczne jest również ujęcie w definicji stosunków doodbytniczych (i to bez względu na orientację seksualną). Generalnie jednak petting to tzw. seks bez stosunku.

Petting ma często miejsce w rozwoju seksualnym człowieka pomiędzy fazą masturbacji a rozpoczęciem normalnego życia płciowego. Umożliwia człowiekowi łagodne wejście w świat współżycia seksualnego (czyli uprawiania seksu z drugą osobą) poprzez poznanie i naukę ciała i reakcji, zarówno u siebie, jak i u partnera. Petting zasadniczo pozbawiony jest obaw o "sprawdzenie się", ból przy defloracji lub zajście w ciążę, mniejsze są też możliwości wystąpienia zaskakujących negatywnych doznań, wpływających na późniejsze życie seksualne, co może mieć miejsce w przypadku pierwszego pełnego stosunku z immisją i wytryskiem. Z tego powodu, petting bywa zalecany przez seksuologów jako etap rozwoju seksualnego człowieka przed pełnym stosunkiem seksualnym. Petting, jako jedna z metod współżycia w okresie przed defloracją kobiety, jest również dopuszczany, lub nawet zalecany przez te osoby o umiarkowanych poglądach, które przywiązują zasadniczą wagę do doniosłości aktu utraty przez kobietę dziewictwa. Jest więc jednym z krytycznych aspektów pojęcia tzw. czystości seksualnej. Przez osoby o bardziej rygorystycznych poglądach moralnych petting, szczególnie ten kończący się ejakulacją partnera, jest jednak niedopuszczalny jako naruszenie tej czystości. Takie jest np. stanowisko kościoła katolickiego.

Petting jest również metodą uprawiania seksu w stałych związkach, gdzie uprawianie seksu z immisją jest utrudnione lub nawet niemożliwe z powodu różnic w budowie anatomicznej narządów seksualnych partnerów. Petting jest oczywiście również formą urozmaicania życia płciowego u partnerów uprawiających normalne stosunki, może także zastępować stosunki seksualne np. w okresach płodnych, przy stosowaniu przez partnerów naturalnych metod zapobiegania ciąży. Seksuolodzy podają jednak, że sporadycznie może dojść do zajścia w ciążę podczas pettingu połączonego z wytryskiem nasienia bezpośrednio na kobiece narządy płciowe, lub wprowadzeniu go tam np. palcem."

Źródło: Wikipedia http://www.wkikipedia.pl

Zapraszam:

TU

I masz wiele stron poświęconych tym pieszczotom. :)
Powodzenia!
Image

Awatar użytkownika
Kszoczanka

• Miejscowość:wziąć na piwo?

Nieprzeczytany postprzez Sebo » 19 Mar 2006, 11:28

taaaa ale peeting to trochę co innego niż seks przez ubranie :P hehe no chyba, że o to mu chodziło ale to też powinien wiedzieć :P zresztą korzysta się z google :P
Image

Awatar użytkownika
Sebo
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez Kszoczanka » 19 Mar 2006, 11:29

Oj no może na to nie wpadł :P Ważne że potrafilismy mu pomóc chyba nie? :P 8)
Image

Awatar użytkownika
Kszoczanka

• Miejscowość:wziąć na piwo?

Nieprzeczytany postprzez PropheT » 20 Mar 2006, 00:56

Nie nie. :| Nie jestem 'typowym prawiczkiem' który od niedawna odkrywa uroki bycia z kimś blisko. Źle mnie zrozumieliście, po prostu chciałem usłyszeć cos normalnego na ten temat, a nie sztywne regułki z encyklopedii (dzięki Kszoczanka) ja to wiem. Co Wy o tym sądzicie.

Qlimax 4ever :D

Awatar użytkownika
PropheT

• Miejscowość:Lublin

Nieprzeczytany postprzez Sebo » 20 Mar 2006, 09:23

ale powiedz jeszcze czy tobie chodzi o ten peeting czy jakiś seks przez ubranie (nie wiem co to :P ) bo jeśli chodzi o peeting to jest bardzo przyjemny i to, że dziewczyna w ciąże zajdzie jest raczej mało prawdobne :)
Image

Awatar użytkownika
Sebo
Przyjaciel

Nieprzeczytany postprzez Kibol » 20 Mar 2006, 12:21

Miałem kiedys szalona znajomą która siedząc mi na kolanach (byłem ostro nawalony) skakala po moim ale moj był w ubraniu a jej chyba tez mbo jak tak skakała to sie przebudzilem i nic nie bylo. kiedys jeszcze z nia sie kilka razy mamlałem jak byłem troszke trzezwy i pieścilem ktoche jej ciało io nic więcej mawet nie wiem czy jest dobra w te klocki :)
to chyba był seks przez ubranie jak skakała po mnie hehe albo jej sie cos sniło a nie wiem sam hehe.
Co do petingu to mnie sie on kojarzył z lizaniem pipki :D
Krew&HonoR&Ojczyzna.Blut&EhRe&VateRland.Blood&HonouR&FatheRland.
Tylko Biel Skóry Twej Tylko Twa Polska Krew
Walka z lewactwem itp na każdej płaszczyźnie!

Kibol

• Miejscowość:GóRnygo ŚloNSka :D
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez Leeloo » 29 Kwi 2006, 17:01

Sebo napisał: :P jeśli chodzi Ci o to, że będziecie w ubraniach, a ty na niej się położysz i będziesz sie poruszał to w ciąże nie zajdzie :P hehe ale żadna przyjemność z czegoś takiego :P
btw widze fan Qlimaxa ;) pozdro :)

Nie wiem jak ty, ale jeśli jest sie blisko z osobą ktora sie kocha, mozna wielu rzeczy sprobować. I takie coś tez jest mile, bo wyraza bliskość:P I przyjemność też własnie taka jest...:D Ale do orgazmu nie dojdziesz:D:D:D
Choć życie ciąży i psychika siada...
Nie poddam sie - to moja zasada!!!

Awatar użytkownika
Leeloo

Nieprzeczytany postprzez Magda » 30 Kwi 2006, 18:22

Ale do orgazmu nie dojdziesz:D

Tu jestem innego zdania :P
"Pierwsze westchnienie miłości to ostatnie westchnienie rozumu" - Kornel Makuszyński

"I have a dream" - Martin Luther King

Image

Awatar użytkownika
Magda

• Miejscowość:Leverkusen

Nieprzeczytany postprzez Kibol » 30 Kwi 2006, 20:31

można dojść do orgazmu :)
jezeli pociąg jest :)
Krew&HonoR&Ojczyzna.Blut&EhRe&VateRland.Blood&HonouR&FatheRland.
Tylko Biel Skóry Twej Tylko Twa Polska Krew
Walka z lewactwem itp na każdej płaszczyźnie!

Kibol

• Miejscowość:GóRnygo ŚloNSka :D
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez Leeloo » 30 Kwi 2006, 21:19

Looz:d najpierw mówicie, ze przez ubranie jest do dupy...a teraz???
Pozatym nie wiem jak tam z psychika tego chłopaka, bo chłopaczyna moze strzelić od razu:P jak sie podnieci:P ale to nie jest rozwiazanie;p
Ja tam do orgazmu dochodze, bo mój chłopak jest po prostu dobrym kochankiem:D:D:D
Choć życie ciąży i psychika siada...
Nie poddam sie - to moja zasada!!!

Awatar użytkownika
Leeloo

Nieprzeczytany postprzez Dicembre » 03 Sie 2006, 05:34

Nieprawdą jest to że seks "przez ubranie" jest bezpieczny! kobieta może zajść w ciążę przez ubranie. Jeśli mężczyzna będzie miał wytrysk to jest ryzyko bo plemniki przemieszczają się nawet przez ciuchy.
Umieram gdy Ciebie mi brak, lecz żyję bo czekam aż otworzysz oczy powiesz że widzisz czujesz kochasz też.

Warto mieć marzenia i doczekać się ich spełnienia...

Awatar użytkownika
Dicembre

• Miejscowość:Kielce

Nieprzeczytany postprzez kofffana 007 » 03 Sie 2006, 12:12

w tym całym seksie przez ubranie chodzi o to ze facet mimo swojego ubrania dotyka partnerki tam....w taki sposob jakby sie kochali i robi to dosc mocno aby czuc z tego jakąś przyjemnosc aby czuc cos milego to jest bezpieczne chyba ze ubranie jest bardzo cienkie i dojdzie do wytrysku ale to i tak malo prawdopodobne :wink:

kofffana 007

Nieprzeczytany postprzez Riise » 11 Sie 2006, 22:08

Dicembre nie możliwe jest zajście w ciąże przez ubranie... aby doszło do zapłodnienia plemniki muszą znależć się w środku w pochwie przynajmniej... gdyby było inaczej to po seksie analnym podczas wypływania spermy dochodziło by do zapłodnienia a tak nie jest... pozdro

Riise