Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380672 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Przeziebiony pecherz a seks?

Twoje ciało wysyła Ci niepokojące sygnały? A może szukasz sposobu na poprawienie jego kondycji? Nie wiesz jaką dietę wybrać? Jeśli tak, to dział ten stoi dla Ciebie otworem.

Nieprzeczytany postprzez SecondChance » 24 Sty 2012, 02:55

Wyczytalam na forum takie oto objawy w czasie przeziebionego pecherzu.

bang-bang napisał:z cyklu z google za pan brat:

Badania statystyczne dowodza, ze zapalenie przecherza ma duzy wplyw na zycie intymne pacjetow I ich partnerow.
Pacjeci stwierdzaja ze:
-Sex powoduje zwiekszenie bolu I nadaktywnosc pecherza
-Odczucie bolu podczas stosunku lub po stosunku
-Generalnie powoduje ogolne zniechecenie do sexu
okolo 20% pacjetow nie jest wstanie urzymywac intymnych stosunkow z partnerem reszta stwierdza ze pomimo dyskomforu ciagle jest zdolna do wspolzycia.

Moje pytanie brzmi:
Czy te oto objawy dotycza takze kobiet?
Bo ta osoba odpowiadala niestety na zalozony temat przez faceta. A ja zastanawiam sie czy dotyczy to takze kobiety, czy sa takie same objawy? Bol pochwy przy stosunku i generalne zniechecenie do seksu.
Uzytecznik napisal " pacjeci " Wiec mysle ze chodzi tu tez o kobiety, jednakze wole sie upewnic.

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
Hip-hop we mnie tętni i nawet kiedy umrę,
Będę miała zamontowane dwa subwoofery w trumnie.

Awatar użytkownika
SecondChance

• Pochwały:1

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Nineku » 24 Sty 2012, 03:05

Podrażniana cewka powoduje, że kobieta cały czas odczuwa dyskomfort. Jeśli znasz zapalenie pęcherza z własnego doświadczenia, wiesz, że przez pierwsze dni nie myśli się o seksie. O ile nie popuścisz, masz wrażenie, że w każdej chwili oddasz mocz, bądź pieczenie w okolicy intymnej skutecznie zniechęca.
Image

Awatar użytkownika
Nineku
Przyjaciel

• Miejscowość:Opole
  • Pochwały:73

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 24 Sty 2012, 03:05

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez vetus » 24 Sty 2012, 17:17

Kobietom również się to zdarza. Moja dziewczyna mając zapalony pęcherz odczuwała spory dyskomfort podczas seksu. Zbadała to, zaczęła brać antybiotyk i po dwóch tygodniach było ok. Co jakiś czas problemy z pęcherzem wracają jej jednak. Bierze na to jakieś tabletki bez recepty.

Na kłopoty z pęcherzem wpływają także jakieś bakterie "dostarczane" przez partnera, a objawy (ból pęcherza) występują po ok. roku od rozpoczęcia współżycia. Lekarz zalecił picie szklanki wody (!) na jakiś czas (kilka godzin) przed stosunkiem. Ból ustąpił, ale dla pewności nadal szklanę wody moja kobieta przed seksem pije.

Awatar użytkownika
vetus
User Miesiąca

• Pochwały:74

Nieprzeczytany postprzez cyniczna » 26 Sty 2012, 10:48

Chyba facet Cię nie rzuci, jeśli nie będziesz współżyła z nim do momentu wyleczenia się...? To jest oczywiste, że przeziębienie pęcherza prowadzi do dyskomfortu, że boli i piecze, a nasila się jeszcze bardziej przy stosunku. Pójdź do lekarza, on Ci przepisze receptę, na spokojnie wylecz się i wszystko wróci do normy. :)
Mów do mnie jeszcze... Za taką rozmową
tęskniłam lata... Każde twoje słowo
słodkie w mem sercu wywołuje dreszcze -
mów do mnie jeszcze...

Mów do mnie jeszcze.. ludzie nas nie słyszą
Słowa twe dziwnie poją i kołyszą,
Jak kwiatem, każdem słowem twem się pieszczę -
Mów do mnie jeszcze..

Awatar użytkownika
cyniczna
Przyjaciel

• Miejscowość:in your mind
  • Pochwały:11

Nieprzeczytany postprzez Ludożerka » 30 Sty 2012, 17:25

vetus napisał:Lekarz zalecił picie szklanki wody (!) na jakiś czas (kilka godzin) przed stosunkiem.

Może po to, żeby po stosunku chciało się jej siusiu ^^
Poważnie- po stosunku dobrze jest iść się wysikać (trochę obscenicznie mi wyszło ;p ), żeby wypłukać bakterie, które mogły się dostać do cewki moczowej.
Ludożerka chce cukierka!
^_^

Awatar użytkownika
Ludożerka
Przyjaciel

• Miejscowość:Bezludna Wyspa
  • Pochwały:22

Nieprzeczytany postprzez TeaRose » 20 Lut 2012, 15:11

Mam częste problemy z pęcherzem, albo przeziębiony albo zapalenie. Raz podczas wspólnych wakacji z chłopakiem miałam zapalenie, podczas zbliżeń bardzo mnie bolało i nie potrafiłam czerpać przyjemności, bo czułam ogromny dyskomfort. Wyczytałam, że podczas stanów zapalnych seks nie jest wskazany...

Awatar użytkownika
TeaRose

• Miejscowość:kujawsko-pomorskie
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 20 Lut 2012, 16:25

W czasie leczenia na zapalenie/przeziębienie pęcherza nie powinno się współżyć. Nie tylko z powody dyskomfortu ale też przez to, że bakterie się wtedy "roznoszą". Trzeba przecierpieć bez seksu trochę czasu a potem dbać o pęcherz.
Moja siostra borykała się z tym i okazało się, że płyn do higieny intymnej, którego używała sprzyjał tym podrażnieniom (sprawdzała dwa razy). Od czasu odstawienia tego płynu i kuracji antybiotykowej problem nie wraca.
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:109