Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380771 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Problemy z cerą i włosami - co zrobić?

Kto z nas nie chce dobrze wyglądać? Dobry wygląd poprawia naszą samoocenę oraz sprawia, że czujemy się lepiej. Forum to będzie poświęcone kosmetykom, makijażowi, fryzurom oraz innym czynnikom, które sprawiają, że wyglądamy lepiej.

Nieprzeczytany postprzez Darox5 » 31 Paź 2011, 23:45

Witam, mam problem z moją twarzą.
1.Moja twarz jest cała w pryszczach. Macie jakieś skuteczne sposoby na to?
2.Chciałbym zapuścić włosy (podobają mi się długie włosy, a obecna fryzura mi się nie podoba). Możecie mi polecić jakie włosy by mi pasowały? Możecie podawać foto. Z góry dzięki :)
A to moje zdjęcie z kamerki internetowej:
Image
Ostatnio edytowany przez martuśka., 01 Lis 2011, 00:17, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Sprecyzowałam nazwę tematu.

Darox5

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez rowerka » 01 Lis 2011, 20:24

hej
nie możesz jeść fast foodów
kup sobie jakichś tonik i tabletki i może żel ale nie myj twarzy często bo będzie ci się jeszcze bardziej świeciła i potem ją wysuszysz.no i nie możesz jeść słodyczy ani pić gazowanego.wiem że to strasznie brzmi ale nic na to nie poradzę ,jak już się ma ten okropny trądzik to musisz podziękować niektórym rzeczom.
a propos tych włosów to nie zapuszczaj całkiem fajnie ci będzie jak zapuścisz sobie z tyłu nas samym dole i będziesz miał taką małą kite

rowerka

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 01 Lis 2011, 20:24

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez napalm » 01 Lis 2011, 23:01

Ja aktualnie mam Irokeza(siostrzenica mówi na to Shirokez) a z tylu mam taką fajną kitkę, możesz iść równie dobrze do kosmetyczki ona powinna ci pomóc,a resztę robisz tak jak osoba wyżej ci napisała i nie powinieneś jeszcze jeść ostrych rzeczy.
Myślę, więc jestem - Kartezjusz

napalm

• Miejscowość:Szczecin
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez Darox5 » 02 Lis 2011, 18:49

Tylko problem jest w tym, że miałem już różne żele/maście/toniki itp. ale to nie daje dużych efektów (przynajmniej na mojej skórze). Fast foodów nie jem prawie wcale, baardzo rzadko. Ze słodyczami i gazowanymi napojami nie powinno być problemu, ale ostre jedzenie bardzo lubie , ale postaram się. :wink:
A co do włosów to taka kitka to nie bardzo jak dla mnie... Wolałbym zapuścić włosy, tylko doradzcie mi jaka fryzura i jak dbać o włosy.

Darox5