Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372688 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Prawo jazdy boje się zrobić

Tutaj będą umieszczane wszystkie nic nie wnoszące, bądź też powtarzające się, tematy.

Nieprzeczytany postprzez oposq3 » 05 Wrz 2010, 19:24

Cześć jutro zapisuje się a prawko, dopiero wykłady, tylko ja nie jestem pewien czy ja wogóle na na kursach sobie dam rady,poprostu jak wsiadam do samochodu za kierownice to takiego mam stracha a co dopiero na kursach i egzaminie, nie wiem co i jak ile gazy na starcie itp. NIC
Wszyscy mówią dlaczego jeszcze prawka nie masz albo rób prawko każdy ma tylko nie ty.Nawet rodzice mnie nakłaniają lecz ja się nie czuje na siłach CO MAM ZROBIĆ ?? odpuścić ??
Mam jeszcze pytanie może mi ktoś tak z grubsza opisać jak przebiega cały ten proces zdawania, co to jest łyżwa,koperta itd

z gory thx pozdrawiam

oposq3

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez heniek » 24 Sie 2012, 01:46

Siemanko mialem tak samo a w sumie mam do tej pory tez boje sie prawka ale ktoregos dnia dokladnie 4 dni temu przelamalem strach :D Zapisalem sie na to prawko do mojego wuja 8) w 1 dzien pojechalem z nim do jego domu (on prowadzil) posiedzialem u niego z 1.5h potlumaczyl mi te rozne sytuacje itp itd dal mi plytke i ksciazke ze znakmi i wogole zeby sie z tego uczyc do teoretycznego egzaminu. Gdy juz mnie odwozil do domu powiedzial ze jutro po mnie przyjedzie i zacznemiy cos dzialac mowil ze pojedziemy do takiego miasteczka ok. 30km poza moja miejscowoscia bylem troche w strachu pomyslalem moze jutro on pojedzie a jak bedziemy na miejscu to bede mogl po jakis bezdrozach probowac jezdzic. Okazalo sie ze kiedy przyjechal powiedzial dobra wsiadaj tu zaczniemy troche sie wystraszylem ale mowie co mi zaszkodzi sprobowac :mrgreen: w samochodzie pokazal mi te wszystkie swiatla biegi itp itd mam przed swojim domem kawalek prostej drogi wiec kazal mi na niej kilka razy ruszyc wiec ruszylem z 4-5 razy bezblednie 8) bez kangurkow czy innych pierdol bylem juz w miare zadowolony wyjechalem z mojej drogi na glowna ulice i tez jakos dawalem rade normalnie biegi wrzucalem wszystko pieknie dojechalem do tej miejscowosci i czas wracac spowrotem gdy wracalem dostalem pochwale ze nie jezdze jak inni na 1 godzinie ze musi trzymac i kierownice i praktycznie pedalami swoimi obslugiwac im poweidzial mi ze ''jezdzisz jak bys juz byl na 8-10 godzini jazdy :mrgreen: a to byla moja 1(predzej nigdy za kolkiem nie siedzialem) teraz mam za 11h kolejna juz 2 jazde tez troche sie denerwuje ale pewnie bedzie jak z ta 1 ze bedzie wszystko wporzo :mrgreen: wiec radze isc na prawko wiem ze to troche stresujace ale widzicie po mnie tez sie balem a jak wsiadlem to okazalo sie ze nie ma co bo jest cacy wszystko.
Dzieki i pozdro a i sory ze pisalem bez tych ó ż ź ć ś itp poprostu strata czasu :D

heniek

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 24 Sie 2012, 01:46

Awatar użytkownika
mgirl

Odp: Prawo jazdy boje się zrobić

Nieprzeczytany postprzez marton11 » 24 Sie 2012, 01:53

Spokojnie dasz radę oni są tam po to żeby cię nie nauczyć i nawet bardziej im pasi jak ktoś nie probowaleś wcześniej bo nie masz głupich nawyków szczególnie jak ktoś próbował dieslem w automacie dosłownie koszmar instruktora

Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2
Image

marton11

Nieprzeczytany postprzez Hard Candy » 24 Sie 2012, 10:30

Patrzcie na date zalozenia tematu. Zamykam.
słowa zasłyszane choć wyraźniej brzmią
znaczą mniej

Awatar użytkownika
Hard Candy
Administrator

• Pochwały:40