Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1383222 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

t

potrzebna pomoc- trafilem do osrodka

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Nieprzeczytany postprzez Adek1358 » 30 Sie 2012, 14:29

witam. dzis mam nie typowy problem, otoz trafilem do ,,osrodka opiekunczo wychowawczego'' i chce jakos z tad wyjsc... dla mnie to zwykly poprawczak (kraty w oknach, zakaz wyjsc, chlopy siedza tu za narkotyki, kradzieze wlamania, pobicia itp) trafilem tu z rodzinnego domu dziecka sam nie wiem za co, bo mialem w miare dobre sprawowanie. dowiedzialem sie ze podobno demoralizowalem innych wychowankow... stoi za mna pare osob w tym wychowawcy kolonii na ktorych bylem przez wakacje i jezdze na nie od kilku lat. opinie mam w osrodku dobra, ale jestem tu dopiero ponad tydzien... moja mama pisala do sadu o rozpatrzenie sprawy w tepie natychmiastowym, wiec powinna nie dlugo byc sprawa (wyslala wczoraj). Ogolnie to chce waszych wypowiedzi w kwestii czy jest mozliwosc ze z tad wyjde na dniach i czy bylaby mozliwosc zeby sad oddal mnie mamie na miesiac probny (3mies) i jesli byloby wszystko ok to zostalbym u mamy, bo slyszalem ze sad czasami zgadza sie na cos takiego a reszte rodzenstwa (dwoch braci w tym jeden prawie pelnoletni i siostra) odzyskalaby w ,,pozniejszym terminie" ale sa w rodzinnym domu dziecka wiec oni tam moga wytrzymac a ja tu z przyjemniaczkami nie siedze i dostalem juz nie maly oklep za to ze jestem nowy... pozdrawiam
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym...

Adek1358

• Miejscowość:Kraków

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Michał K. » 30 Sie 2012, 16:24

Adek1358 napisał:osrodka opiekunczo wychowawczego

Do tego ośrodka się nie przychodzi od tak , musiałeś coś poważnego zrobić - co twoim zdaniem to pikuś . Pewnie byłeś wulgarny w stosunku do innych oraz inne przewinienia .
O zwolnienie to muszą się raczej twoi rodzice ubiegać.
Podstawową radą dla Ciebie , jest to żebyś się zmienił . Masz szansę wcześniej wyjść .
Na pewno masz tam kontakt z różnymi psychologami itp. więc z nimi porozmawiaj .

Awatar użytkownika
Michał K.

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 30 Sie 2012, 16:24

Awatar użytkownika
mgirl