Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1371949 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

pomysły na wystrój pokoju

Tu możecie pisać na luźne tematy zupełnie nie związane z forum.. Dyskutować, kłócić się i takie tam. Oczywiście bez przesady.

Nieprzeczytany postprzez a_neta » 15 Cze 2010, 15:02

Podobny temat już był, ale mi chodzi o własnoręczne, ciekawe ozdobienie pokoju, jakieś nietypowe pomysły.

ja na przykład widziałam szafki obklejone czarno - białymi gazetami lub całą ścianę zdjęć lub narysowaną na ścianie gitarę

rzucajcie pomysły ;)
"Uśmiech jest jak sól, życie bez niego nie smakuje"
-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.

Awatar użytkownika
a_neta

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Kokieteria » 15 Cze 2010, 15:05

Mój kolega ma wszystkie ściany [łącznie z sufitem] obklejone płytami CD. Świetny efekt jeśli przykleisz płyty tak, aby widoczne były ich spody zamiast wierzchnich naklejek. ;)
Ewentualnie można zrobić to samo z płytami winylowymi.
Actually I try to be a Super Mom.

Awatar użytkownika
Kokieteria
Przyjaciel

• Miejscowość:Wrocław.
  • Pochwały:54

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 15 Cze 2010, 15:05

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez Catwoman » 15 Cze 2010, 18:17

U mojej koleżanki widziałam ramki na zdjęcia zrobione z kartonów i kredek :) Całkiem uroczo to wyglądało.

Fajnym pomysłem na udekorowanie pokoju są szablony malarskie. Ja mam dużą białą kwitnącą wiśnię :)
To err is human; to purr, feline.

Awatar użytkownika
Catwoman
Absolwent

• Pochwały:15

Nieprzeczytany postprzez askaa_ » 15 Cze 2010, 19:02

Kiedyś z siostrą malowałyśmy ściany jej pokoju gąbkami (zamaczasz w farbie i odciskasz na powierzchni, którą malujesz). Daje to bardzo fajny efekt.
Siła jest kobietą

Awatar użytkownika
askaa_

• Miejscowość:Tamże
  • Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez alex007 » 15 Cze 2010, 20:11

O to coś dla mnie. :jupi: Ja lubię różne style np. wystrój nowego yorku. Na ścianie wielka statua wolności (np. w Leroy Merlin są specjalne naklejki na ścianę), czarno białe obrazy (mosty, wieżowce), żyrandol z motywem ulicy, nowoczesne meble. Albo afryka, posąg słonia, żyrafy, dużo pomarańczowego i zachodów słońca. W rogu bębny afrykańskie, jakieś grzechotki. Świetnie pasują tu maski, ale sama bym się nie zdecydowała. Znajomy wuja ma takie i wyglądają strasznie. Fajny jest też zaklinacz deszczu. Taki etniczny bajer. :]

alex007

Nieprzeczytany postprzez Aura » 15 Cze 2010, 22:09

Ja jestem w fazie wykańczania swojego pokoju, i sobie wymyśliłam, że zaniosę do fotografa zdjęcia z dzieciństwa mojej Mamy (takie klimatyczne, czarno-białe) i poproszę o wydrukowanie powiększonych reprodukcji tych zdjęć. Chcę je potem zawiesić na sznurku, mam już wizję i w mojej głowie genialnie to wygląda ^^ winyle na ścianach też wyglądają efektownie.

Aura

• Pochwały:16

Nieprzeczytany postprzez martuśka. » 16 Cze 2010, 14:19

Mi podobają się kolaże - trzeba tylko umieć dopasować wszystko do siebie aby w tym nieporządku była jakaś formuła i jakiś konkret:)
Tylko ktoś naprawdę odważny jest w stanie dociekać prawdy o sobie, zmierzyć się ze swoimi słabościami, zmienić utrwalone nawyki. Czy warto? Trzeba odwagi, by nie stchórzyć przed życiem. Ale nie ma innego sposobu, jeśli chcemy stać się jego bohaterami.

Awatar użytkownika
martuśka.
Przyjaciel

• Pochwały:107

Nieprzeczytany postprzez Czekoladowa_Agrafka » 16 Cze 2010, 21:42

Bardzo fajne są takie jagby welurowe naklejki na ściany z Komfortu osobiście polecam.Podobają mi się też winyle powieszone na ścianie.Wielka tablica korkowa do której możesz poprzyczepiać różne duperelki.Ogromna rama na obraz z pustym środkiem a w tym "srodku" na ścianie powieszone zdjęcia.Bardzo mi się podobało jak moja koleżanka miała na ścianie powieszone chusty harcerskie różnych drużyn.Albo sombrrero na ścianie.A może grafitti sobie zrobisz.Albo wielka sieć rybacka a na niej zawieszone zdjęcia,kartki itp.Lub wielkie lustro w takiej czarnej,retro ramie z Ikei.Jest tyle pomysłów,ale mogłabyś napisać w jakim stylu ma być ta dekoracja.
"Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać
w twoim uśmiechu. "

Awatar użytkownika
Czekoladowa_Agrafka

Re: pomysły na wystrój pokoju

Nieprzeczytany postprzez a_neta » 22 Cze 2010, 14:33

Czekoladowa_Agrafka napisał:Jest tyle pomysłów,ale mogłabyś napisać w jakim stylu ma być ta dekoracja.

czekam na różne pomysły, hmmm style... też różne, zawsze coś można dopasować ;)
"Uśmiech jest jak sól, życie bez niego nie smakuje"
-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.

Awatar użytkownika
a_neta

Nieprzeczytany postprzez Aysha » 22 Cze 2010, 22:01

Ja mam na ścianach parę płyt winylowych. Fajnie wyglądają, a ja lubię takie stare "badziewia". Po za tym podoba mi się pomysł ( i zamierzam go zrealizować) z tablicą korkową. Miałaby być ona od sufitu aż do podłogi, i dowolnej szerokości. Fajnie wygląda jak przypinasz różne "pamiątkowe dzienne rzeczy, np metkę z ubrań z napisem "House" czy coś takiego xD
To zależy od wykonawcy, ale efekt naprawdę fajny :wink:
Chcesz być kimś? Bądź sobą!

Awatar użytkownika
Aysha

• Miejscowość:Toronto.
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez White_Rose » 22 Cze 2010, 23:05

Kilka moich propozycji:

1. Image
2. Image
3. Image