Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1381211 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Po czym poznać ,że facet jest w Tobie zakochany?

Miłość i Przyjaźń to najpiękniejsze uczucia w życiu każdego z nas, należy więc z troską je pielęgnować. W dziale tym wypowiadamy się i dyskutujemy na tematy ogólne z nimi związane.

Nieprzeczytany postprzez sexilala » 11 Lut 2012, 22:58

Tak jak powyżej pytanie podane.
Czekam na odpowiedzi.
Jeżeli ktoś ma podawać bez sensowne zdania to niech się tu nie wypowiada.
Kochaj mnie ,za rękę prowadż mnie.
Od zła uchroń mnie .
Mój smutek rozwiń jak we mgle by nie pojawiał
za często się.
Od lęków uchroń mnie .
Moja rozpacz w ciszy pojawia się jak
nie ma za często cię.
Od goryczy uchroń mnie.
Moim sercem zajmij się.
Kochaj mnie,jeśli nie kochałeś to zsotaw mnie.

Awatar użytkownika
sexilala

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Ściema » 11 Lut 2012, 23:05

Różnie to bywa, często jest tak, że po prostu się z tobą zobaczyć hmm co jeszcze zaprasza na piwo, prawi komplementy i takie tak różne, powinnaś poznać :7
Zero smutków, zero złości wy*ebane po całości ;7

Awatar użytkownika
Ściema

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 11 Lut 2012, 23:05

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Arsen » 11 Lut 2012, 23:06

Nie chodziło przypadkiem bardziej o określenie "zauroczony", "podobam się facetowi", bo "zakochany" to z grubej rury walisz i odpowiedzi mogą być nie adekwatne .
dezinformacja i dezorganizacja

Awatar użytkownika
Arsen
Absolwent

• Pochwały:34

Nieprzeczytany postprzez zsz-unit » 11 Lut 2012, 23:07

Wątpię czy jest na to jedna odpowiedź... jeden będzie się jąkał i unikał kontaktu wzrokowego, inny będzie w milczeniu się na Ciebie gapić, jeszcze inny powie Ci to w prost... a jeszcze inny będzie się starać żebyś nigdy się nie dowiedziała.

Awatar użytkownika
zsz-unit

• Pochwały:2

Nieprzeczytany postprzez ema » 12 Lut 2012, 11:27

Można poznać po tym, że spędzi z Tobą 30 lat, wychowacie razem dzieci, stworzycie szczęśliwą rodzinę, dom, i będziecie patrzyli jak rosną Wam wnuczki - wtedy wiesz, że facet na prawdę Cie Kochał.
Wszystko inne może być różne w zależności od charakterów, może być fałszywe, może być błędnie odbierane.
Już niedługo wszystko się zmieni.

Awatar użytkownika
ema

• Pochwały:26

Nieprzeczytany postprzez Pizzaro » 12 Lut 2012, 11:35

Jak poznać, że jest zakochany ? Hm, znacie się jakiś czas, wiesz o jego istnieniu, jest dżentelmenem dla Ciebie, patrzy się na Twoją osobę, zawsze zagaduje, wysila się na jakieś miłe gesty etc.
Image
Image

no more heroes.

I'm out on the edge and I’m screaming my name
Like a fool at the top of my lungs
Sometimes when I close my eyes
I pretend I'm all right but it's never enough

[...]

Hello, hello
Anybody out there
Cause I don't hear a sound

Awatar użytkownika
Pizzaro
Absolwent

• Miejscowość:Częstochowa/Katowice
  • Pochwały:127

Nieprzeczytany postprzez sexilala » 12 Lut 2012, 12:50

Ogólnie chodziło mi o zakochanie a nie zauroczenie bo zauroczenie jest chwilowe.Proszę pisać jak najwięcej jak wiecie.Innym te informacje też by się tu przydały.
Kochaj mnie ,za rękę prowadż mnie.
Od zła uchroń mnie .
Mój smutek rozwiń jak we mgle by nie pojawiał
za często się.
Od lęków uchroń mnie .
Moja rozpacz w ciszy pojawia się jak
nie ma za często cię.
Od goryczy uchroń mnie.
Moim sercem zajmij się.
Kochaj mnie,jeśli nie kochałeś to zsotaw mnie.

Awatar użytkownika
sexilala

Nieprzeczytany postprzez ema » 12 Lut 2012, 14:06

sexilala - wiesz, chyba lepiej byłoby gdyby pytanie brzmiało 'po czym poznajesz, że Kochasz/czemu uważasz, że Kochasz?' Na swoich odczuciach łaytwiej napsiać, niż ocenić jakie mogą być objawy miłości faceta ;)
Już niedługo wszystko się zmieni.

Awatar użytkownika
ema

• Pochwały:26

Nieprzeczytany postprzez SeksownyNarciarz » 14 Lut 2012, 13:50

moim zdaniem jako znawca na poczatku jego libido wzrasta, zaczyna sie pocić. czasami podczas spotkania z nim, jego rece moga sie lepic.

SeksownyNarciarz

Nieprzeczytany postprzez bzdryngolek » 13 Mar 2012, 12:19

Ja mam ciekawy przypadek... Na początku się wkurzałam, nawet popłakałam raz, a teraz zaczyna mnie to kręcić, ale z drugiej strony... hm. Osądźcie sami.
Spotykam się od ponad roku z bardzo przystojnym chłopakiem, ja również jestem bardzo atrakcyjna i z tych takich skrytych, tajemniczych kobietek ;) zaczęło się od wspólnych spacerów, wyjazdów, potem, tak jakoś po pół roku spotykania się, Pan NN zaprosił mnie do restauracji.. spotykamy się do tej pory.. ale - kompletnie nie wiem, czy on spotyka się ze mną na zasadzie: o, fajna koleżanka - czy jednak zależy mu na czymś więcej. Teraz sygnały, jakie wysyła od początku:
Fizyczne:
delikatnie dotyka moich dłoni, włosów
kładzie mi głowę na ramieniu jak gdzieś jedziemy, np busem
chwyta często moją dłoń
niemal bez przerwy patrzy mi się w oczy i ostatnio bardzo często - na usta
siada bardzo blisko mnie, tak że bardzo mocno "przylegamy" do siebie (mnie to strasznie podnieca :PPP)
całuje mnie w policzek na pożegnanie, raz nawet w dłoń
ostatnio w ogóle zmienił się w sensie wyglądu, zaczął bardzo dbać o siebie, był u fryzjera, ubiera się tak fajniej, ma jakąś nową perfumę, od której mi słabo :PP (oczywiście pozytywnie)

Kontaktowo:
i tutaj właśnie klapa na całej linii - przykład, ostatnio odprowadził mnie na przystanek, będąc z kolega, co ja uważam za wpadkę, bo moim zdaniem powinien najpierw odprowadzić kolegę, potem mnie. No ale owszem, mogę się mylić.
Poznając mnie ze swoimi przyjaciółmi, zaczął większą uwagę zwracać na swoje koleżanki, niż na mnie, ale tylko przez jakieś 15 minut, potem zajął się już mną.
Jak próbuję go sprowokować do czegoś.. wyznania, pocałunku.. to tak jakby "ucieka", zmienia temat, nie daje mi się poznać w ogóle bardziej, staje się zdystansowany, wręcz obojętny - co mnie kuźwa boli, bo się w nim mocno zauroczyłam.
Jak się ja nie odzywam przez kilka dni, to z kolei on zabiega o spotkanie, pisze, dzwoni.
Spotykamy się regularnie dwa razy w tyg - ale nie widzę, żeby jakoś do szaleństwa chciał tych spotkań.
Mówię, mija już rok - i w sumie, nie ukrywam, zaczęło mnie to kręcić ale nie na tyle, żebym miała czekac w nieskończoność. taka niepewność na początku jest super, to tylko bardziej podnosi temperaturę podczas spotkań - raz jeden powiedział mi, że kiedyś za bardzo się spieszył i wiele na tym stracił, a teraz woli wszystko robić powoli - może miał to własnie na myśli? Ale z drugiej strony, co tu ukrywać, faceci przecież myślą seksem :P więc jak to możliwe, że on tak długo wytrzymuje bez pocałowania mnie? Bo mi już się krew gotuje przy nim...
No i co mi powiecie na to??
Jest to w ogóle możliwe, żeby dowiedzieć się co on czuje?
Bo właściwie on na tym straci, jeśli ja jednak trafię na podobny typ, który już będzie wiedział, czego oczekuję - i zakocham się w innym?
To jest bardzo realne.
Proszę o opinie, szczególnie panów. On jest skryty, momentami chłodny, ale jak mówię, wysyła takie sygnały, które wg opinii na różnych forach, świadczą o zakochaniu. To co z nim jest nie tak? Może ja robię jakiś błąd? Ale mam wrażenie, że on wie, raczej na pewno wie, że ja jestem nim zauroczona.
Tak to z mężczyznami właśnie :)

bzdryngolek

Nieprzeczytany postprzez malula » 13 Mar 2012, 14:27

To jak się wobec Ciebie zachowuje;) jak Cię traktuje ;)

malula