Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1371992 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Play na kartę- rok ważności konta

Rozmowy o operatorach telefonii komórkowej.

Nieprzeczytany postprzez Sam Solo » 22 Kwi 2013, 19:50

Czy ma ktoś z was taką ofertę? Mam zamiar zmienić sieć i natknąłem się na takie coś. Jako że bardzo mało korzystam z telefonu to wydaje mi się że to jest coś dla mnie.
Szczególy oferty są takie:

Wartość doładowania 5-300 zł
Ważność połączeń wychodzących 365 dni
Ważność połączeń przychodzących 455 dni

Jakie są w tym kruczki? Czy rzeczywiście jeśli doładuje sobie telefon tylko raz powiedzmy za 5 zł i nie będę korzystal z telefonu to te 5 zł nie przepadnie mi przez rok i będę mógł w każdej chwili je wykorzystać, a odbierać połączenia jeszcze przez dodatkowe 3 miesiące? Jak dla mnie wydaje się to zbyt piękne.
Ja mało korzystam z telefonu, a do tej pory musialem doladowywac się co miesiac za 25 zł, bo w innym przypadku niewykorzystane środki przepadaly. A w moim przypadku przepadala większość.

Fajnie jakby ktoś z tą ofertą sie wypowiedział, bo nie ufam temu co piszą na stronie playa.

Sam Solo

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez slow » 23 Kwi 2013, 08:37

Szczerze mówiąc korzystałam już z opcji roku ważności konta jak i oferty "lubię to". Jednak ostatecznie wróciłam do klasycznej oferty. W urozmaiconych ofertach koszt sms 0,09gr, koszt połączenia do 0,29. W podstawowej ofercie smsy i rozmowy do osób w play są darmowe. Mi to się po prostu przestało kalkulować. Może dlatego, że zdecydowana większość moich znajomych ma numer w tej samej sieci.
Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

A. Mello

Awatar użytkownika
slow
Kumpel

• Miejscowość:Sant Cugat del Vallès
  • Pochwały:23

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 23 Kwi 2013, 08:37

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 23 Kwi 2013, 08:54

Sam Solo, kruczki są takie że smsy i rozmowy między play i innymi sieciami są o wiele droższe niż normalnie. Tak było przynajmniej pół roku temu, że dla Play'a była specjalna cena smsów zawsze podawana.
Czasem mam wrażenie, że całe życie czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy.
Zaczynam widzieć dźwięki i słyszeć kolory.

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

• Pochwały:85

Nieprzeczytany postprzez Tobias » 30 Kwi 2013, 11:23

No ale to nie jest wina Play, a konkurencyjnych sieci które chcą sobie dorobić. Natomiast w sieci Play można w zasadzie smsować i dzwonić za darmo. A jak ktoś dzwoni czy smsuje z innej sieci do nas, to już jest jego problem. Takiego dokonał wyboru.

Tobias