Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1363017 postów.

Centrum pomocy online

Zobacz nieprzeczytane posty

Play na kartę- rok ważności konta

Rozmowy o operatorach telefonii komórkowej.

Nieprzeczytany postprzez Sam Solo » 22 Kwi 2013, 19:50

Czy ma ktoś z was taką ofertę? Mam zamiar zmienić sieć i natknąłem się na takie coś. Jako że bardzo mało korzystam z telefonu to wydaje mi się że to jest coś dla mnie.
Szczególy oferty są takie:

Wartość doładowania 5-300 zł
Ważność połączeń wychodzących 365 dni
Ważność połączeń przychodzących 455 dni

Jakie są w tym kruczki? Czy rzeczywiście jeśli doładuje sobie telefon tylko raz powiedzmy za 5 zł i nie będę korzystal z telefonu to te 5 zł nie przepadnie mi przez rok i będę mógł w każdej chwili je wykorzystać, a odbierać połączenia jeszcze przez dodatkowe 3 miesiące? Jak dla mnie wydaje się to zbyt piękne.
Ja mało korzystam z telefonu, a do tej pory musialem doladowywac się co miesiac za 25 zł, bo w innym przypadku niewykorzystane środki przepadaly. A w moim przypadku przepadala większość.

Fajnie jakby ktoś z tą ofertą sie wypowiedział, bo nie ufam temu co piszą na stronie playa.

Sam Solo

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez slow » 23 Kwi 2013, 08:37

Szczerze mówiąc korzystałam już z opcji roku ważności konta jak i oferty "lubię to". Jednak ostatecznie wróciłam do klasycznej oferty. W urozmaiconych ofertach koszt sms 0,09gr, koszt połączenia do 0,29. W podstawowej ofercie smsy i rozmowy do osób w play są darmowe. Mi to się po prostu przestało kalkulować. Może dlatego, że zdecydowana większość moich znajomych ma numer w tej samej sieci.
Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

A. Mello

Awatar użytkownika
slow
Kumpel

• Miejscowość:Barcelona
  • Pochwały:19

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 23 Kwi 2013, 08:37

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez johanneskate » 23 Kwi 2013, 08:54

Sam Solo, kruczki są takie że smsy i rozmowy między play i innymi sieciami są o wiele droższe niż normalnie. Tak było przynajmniej pół roku temu, że dla Play'a była specjalna cena smsów zawsze podawana.
...

Awatar użytkownika
johanneskate
Administrator

• Pochwały:79

Nieprzeczytany postprzez Tobias » 30 Kwi 2013, 11:23

No ale to nie jest wina Play, a konkurencyjnych sieci które chcą sobie dorobić. Natomiast w sieci Play można w zasadzie smsować i dzwonić za darmo. A jak ktoś dzwoni czy smsuje z innej sieci do nas, to już jest jego problem. Takiego dokonał wyboru.

Tobias