Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372297 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Plan cwiczen na siłowni dla kobiety

Dział dla każdego adepta żelaznego sportu. Prowadzimy dyskusje o zdrowym odżywianiu, suplementach, odchudzaniu i wszystkim co dotyczy kulturystyki.

Nieprzeczytany postprzez Juliana » 28 Maj 2012, 22:06

Chciałabym prosic o pomoc w doborze cwiczeń na siłowni, aby były fajne efekty:) Mam 172 cm i waże 63 kg. Marzy mi się troszke schudnac przed wakacjami, ale bardziej zalezy mi na wyrzezbionym brzuchu i pupie:)
Teraz moj trening wyglada tak, że biegam 5 min, pozniej 50 brzuszkow z obciażeniem 15 kg, przez 15 min jakas maszyna do joggingu i pozniej znowu bieganie ale gdzies 15-20 min, znowu brzuszki, bieganie, brzuszki. Nie wiem kompletnie jak sie do tego zabrac i prosze o rade kogos kompetentnego.
Fuck it...

Awatar użytkownika
Juliana

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez deathbringer » 06 Lip 2012, 15:25

Zamiast zaczynać od biegania, zacznij od treningu siłowego - ale nie tylko brzuszków, a całego ciała. Nie staniesz się pudzianem, musisz po prostu zastosować ciężary i liczbę powtórzeń odpowiednią dla Ciebie. Dzięki temu wyczerpiesz glikogen z mięsni i wątroby,i po treningu siłowym możesz iść biegać i czerpać energię z tłuszczu, jednocześnie spalając go.

deathbringer

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 06 Lip 2012, 15:25

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Puchaty » 30 Lip 2012, 14:18

poczytaj o treningu FBW (full body workout).

pierw siłownia potem aeroby (bieganie).

Awatar użytkownika
Puchaty
Moderator

• Miejscowość:Olsztyn
  • Pochwały:22