Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372823 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Piosenki na dwa głosy :)

Wszystko co tyczy się muzy, wykonawców i sprzętu grajacego...

Nieprzeczytany postprzez >>MusicGirl<< » 11 Paź 2011, 19:08

Hej :)
Wiem, że każdą piosenkę da się zaśpiewać na dwa głosy, ale chodzi mi o piosenki, które w oryginale są tak wykonywane. Nie chodzi mi tu np. o "Panie Janie" czy inne kanony albo piosenki religijne. Np. momentami "Prócz ciebie nic" jest na dwa głosy. Znacie takie piosenki? Z góry dzięki :)
P.S. I mówię, że jak śpiewa np. kobieta i mężczyzna czy dwie kobiety to nie jest na dwa głosy, bo niektórzy tak uważają :P Chodzi o takie, gdzie śpiewają jednocześnie, ale nie mają tej samej linii melodycznej (a te same słowa).
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny" - Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
>>MusicGirl<<

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Skrzaciik » 11 Paź 2011, 19:16

The beatles- Let it be

Na warsztatach muzycznych fajnie na trzy głosy nawet to śpiewaliśmy ; ) Jak coś mi jeszcze wpadnie, to napiszę, na razie pojedynczy pomysł.
Holly: Wie pan, co to jest wściekła chandra?
Paul: Rodzaj depresji?
Holly: Depresję masz wtedy kiedy przytyjesz lub za długo pada. To zwykły smutek. Wściekła chandra to potworna rzecz. Nagle odczuwasz nieuzasadniony lęk.

Awatar użytkownika
Skrzaciik

• Miejscowość:Gdańsk
  • Pochwały:26

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 11 Paź 2011, 19:16

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 11 Paź 2011, 19:45

U2- Pride
Wprawdzie jest to w drugim refrenie, ale można opracować pod wszystkie i dodać wokalizy różne. Padam na ryj, podeślę Ci więcej, jak się ogarnę (;
Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

• Pochwały:70

Nieprzeczytany postprzez >>MusicGirl<< » 11 Paź 2011, 21:43

Dziękuję :)Angielskimi nie gardzę, ale znacie coś z polskich?
"Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny" - Ernest Hemingway

Awatar użytkownika
>>MusicGirl<<