Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378899 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Orgazm wewnętrzny,pieszczoty

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Nieprzeczytany postprzez Girl_17 » 16 Lut 2010, 18:36

Hey ;) Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam ;)
A chce wiedzieć o tym tak ogólnie.
Kiedy chłopak robi mi palcówkę jest mi bardzo przyjemnie
ale nie czuję ,że dochodzę ;/ Przy minetce jest podobnie.
Nie czuje dużej przyjemności no i również nie mogę osiągnąć
orgazmu. Na dole jest mokro, jestem podniecona jednak nic z tego.
Podczas stosunku też nic nie czuję ;/
Jedynie czasem jak się ruszam na nim osiągam orgazm zewnętrzny.
Można pow, że się masturbuje ,a chłopak mi w tym pomaga. (Dziwnie to brzmi)
Problem w tym,że chciałabym żeby on doprowadził mnie do orgazmu.
Jednak nie wiem czy to ze mną coś nie tak? Czy to chłopaka wina?
Ale wątpię, bo stara się jak może a tu dalej nic :(
W czym tkwi problem? Miał ktoś podobną sytuację?
Z góry ths za odp ;)
„Żeby Być Kimś, Musisz Najpierw Być Sobą"

Awatar użytkownika
Girl_17

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Nineku » 16 Lut 2010, 18:46

Usilnie starasz dojść do orgazmu,skupiając na nim w trakcie pieszczot, może rozluźnij się? Może zmieńcie rodzaj pieszczot,jeżeli nie odczuwasz pełnej przyjemności. Grę wstępną przerzućcie na rozpalanie Cię bardzo stopniowe?
Image

Awatar użytkownika
Nineku
Przyjaciel

• Miejscowość:Opole
  • Pochwały:73

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 16 Lut 2010, 18:46

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez yncydent » 16 Lut 2010, 19:03

Możecie się też kochać w pozycji na jeźdźca. Wtedy Ty masz wszystko pod kontrolą. Możesz sama ustalać rytm i wszystko inne. Słyszałam, że ta pozycja jest pomocna w osiągnięciu orgazmu przez kobietę.
Tak jak napisała Nineku, musisz się wyluzować, nie możesz być spięta i nie myśl w kółko o tym, bo jeszcze bardziej się stresujesz.
Myślę, że grę wstępną powinnaś przedłużyć, żeby się jak najbardziej podniecić. ;)
splendor in the grass
Image

Awatar użytkownika
yncydent
Absolwent

• Pochwały:25

Nieprzeczytany postprzez Versoo » 16 Lut 2010, 19:34

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w pojęciu orgazm zewnętrzny. Nigdy jak do tej pory nie spotkałem się z takim określeniem i jeśli ktoś chciałby mi wyjaśnić byłbym bardzo wdzięczny z racji chęci powiększania swojej wiedzy.

Girl_17
- jeśli chodzi o osiągnięcie orgazmu przez kobietę to sprawa jest bardzo trudna. O ile zbadano różne chemiczne procesy w ciele, mózg itd Tak mechanizm orgazmu kobiecego jest zagadką do tej pory. Wszelkiego rodzaju pisma podają jak doprowadzić kobietę do wrzenia. Jest to sprawa indywidualna dla każdej z kobiet.

Polecał bym pieszczoty w różnej formie, zabawę ciałem. Musisz sama podpowiedzieć swojemu partnerowi co sprawia Ci największą przyjemność. Może nie jest to dla Ciebie pocieszenie ale są kobiety które nigdy nie osiągają orgazmu albo osiągają go po kilku, kilkudziesięciu latach współżycia. Wbrew pozorom mała część kobiet osiąga orgazm pochwowy (po przez penetrację). Najczęściej jest osiągany on po przez stymulację łechtaczki(Z racji jej silnego unerwienia i silnych doznań. Pochwa natomiast nie posiada w sobie zakończeń nerwowych i jest "nieczuła"na pieszczoty jako takie) i innych zewnętrznych części "brzoskwinki miłości" (określenie przeczytane w książce które przypadło mi do gustu).

Tak z racji swojego doświadczenia powiem że jestem ze swoją dziewczyną od ponad roku i ani razu nie miała orgazmu mimo tego że wszystko wskazywało na to że do niego się zbliża. Jednak nie zawsze chodzi o sam orgazm, wystarczy bliskość, pieszczoty poczucie bezpieczeństwa i osiąga się to do czego zmierzamy czyli - SATYSFAKCJĘ z przeżywania intymnych chwil. Proponuje się rozluźnić a na pewno przyjdzie kiedyś dzień że przeżyjesz tą "małą śmieć".

Na koniec przytoczę jeszcze słowa przeczytane
"Na orgazm kobieta musi sobie pozwolić, nie chcąc najlepszy kochanek nie zdoła sprawić że będzie szczytować. Chcąc osiągnąć go potrafi to zrobić z kimś zupełnie nie zaznajomiony ze sztuką kochania"

Pozdrawiam i życzę udanych prób.
Spodobały Ci się moje wypowiedzi? Odwiedź mnie na blogu...

http://sultriness.blog.onet.pl/ Nowa notatka.

Awatar użytkownika
Versoo

• Miejscowość:Poznań/Kalisz
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez Mojwa » 16 Lut 2010, 22:53

Rozumiem, że gdy się masturbujesz osiągasz normalnie orgazm?
Wiesz, Twój facet musi się Ciebie nauczyć - a Ty go naprowadzaj na to, co sprawia Ci największą przyjemność (choć ja np mam problem żeby coś mówić, cóż...). Każda kobieta odczuwa to inaczej, inne rzeczy na nią działają - dlatego często na początku współżycia (czy jak tam tego nie nazwać, bo nie o stosunek sam mi chodzi) kobiety nie osiągają orgazmu.

orgazm pochwowy jest dość trudny do osiągnięcia, najbardziej pomaga w tym chyba stymulacja punktu G.

swoją drogą, czy ja jestem szczęściarą, bo nie mam problemu z osiągnięciem orgazmu zwykle? o.O
Ci, którzy boją się cierpienia, już cierpią ze strachu.

Awatar użytkownika
Mojwa

Re: Orgazm wewnętrzny,pieszczoty

Nieprzeczytany postprzez Versoo » 16 Lut 2010, 23:20

Mojwa napisał:
orgazm pochwowy jest dość trudny do osiągnięcia, najbardziej pomaga w tym chyba stymulacja punktu G.

swoją drogą, czy ja jestem szczęściarą, bo nie mam problemu z osiągnięciem orgazmu zwykle? o.O

Chyb jesteś szczęściarą. A odnośnie punktu G z tego co przeczytałem jakiś miesiąc temu w internecie to lekarze obalili już teorie jego istnienia a potwierdziłem tą informacje czytając książkę. Chociaż książka podaje możliwość pojawienia się tego punktu u nie których kobiet a u niektórych nie.

Autor postu otrzymał pochwałę

Awatar użytkownika
Versoo

Nieprzeczytany postprzez Mojwa » 16 Lut 2010, 23:23

A odnośnie punktu G z tego co przeczytałem jakiś miesiąc temu w internecie to lekarze obalili już teorie jego istnienia a potwierdziłem tą informacje czytając książkę.

czyli na mnie działa siła sugestii? hmm... wydaje mi się że historie z nim związane są przesadzone, jednakowoż nie jest możliwe, żeby go całkiem nie było, za dużo się o nim mówi. najprawdopodobniej występuje tylko u niektórych kobiet, faktycznie.

Awatar użytkownika
Mojwa

Nieprzeczytany postprzez Versoo » 17 Lut 2010, 00:09

Mojwa napisał:czyli na mnie działa siła sugestii? hmm... wydaje mi się że historie z nim związane są przesadzone, jednakowoż nie jest możliwe, żeby go całkiem nie było, za dużo się o nim mówi. najprawdopodobniej występuje tylko u niektórych kobiet, faktycznie.

Nie wiem jak to jest z Tobą, mogę opowiadać na podstawie swojego doświadczenia oraz wiedzy wyczytanej w książce. Jak już mówiłem wcześnie co do tej siły sugestii, może po prostu tak jak pisałem wcześniej w odpowiedzi Ty pozwalasz swojemu organizmowi(nieświadomie) na orgazm. A tak z ciekawości osiągasz orgazm podczas penetracji czy też pieszczot?

Awatar użytkownika
Versoo

Nieprzeczytany postprzez Adele » 17 Lut 2010, 09:59

a może potrzebujesz więcej czasu ? Próbowaliście przedłużyć grę wstępną ?
Orgazm jest sprawą bardzo indywidualną , dlatego ciężko mi powiedzieć 'co jest nie tak'.
Możliwe, że twój partner skupia się jedynie na jednej sferze, kiedy ty potrzebujesz więcej pieszczot. Napisałaś, że
Girl_17 napisał:Jedynie czasem jak się ruszam na nim osiągam orgazm zewnętrzny.

Więc rozumiem, że masz na myśli orgazm łechtaczkowy, spowodowany stymulowaniem tegoż narządu ? Faktycznie jest on stosunkowo łatwiejszy do uzyskania. Aby dojść do orgazmu wewnętrznego, pochwowego, potrzeba więcej czasu. Spróbujcie pozycji głęboko penetrujących jak i tych, kiedy to ty dyktujesz, co i jak ( idealna tu jest pozycja na jeźdźca ). Postaraj się odstresować i daj się ponieść swojemu ciału.
Nie skupiaj się na chęci odczuwania przyjemności tylko po prostu ją odczuwaj :)
.Po bezsennej nocy papieros ma smak złowieszczy.

na szczęście rodzice mi dali
łatwopalne ciało

Awatar użytkownika
Adele

• Miejscowość:Toruń
  • Pochwały:6

Nieprzeczytany postprzez Girl_17 » 17 Lut 2010, 22:03

Jakby to ogólnie pow hmmm..
Versoo orgazm wewnętrzny to orgazm pochwowy, a zewnętrzny to łechtaczkowy.
Dlatego użyłam takich pojęć ;) A i dzięki Ci za pomocne informacje :)
Być może i racja, że należy poświęcić więcej czasu na grę wstępną.
Bo ostatnio zauważyłam, że z tym u mnie słabo. Ciężko mnie podniecić ;/
Nie wiem dlaczego się tak dzieje.
Jak już pisałam podczas palcówki, jest mi bardzo przyjemnie,na dole mokro
ale nie czuję tego jakbym dochodziła. A tego typu pieszczoty były czasem
i nawet codziennie. Więc może faktycznie to sprawa podniecenia.
I ten cytat
Adele napisał:Nie skupiaj się na chęci odczuwania przyjemności tylko po prostu ją odczuwaj
daje do myślenia :) Dziękuje za rozsądne wypowiedzi :)
„Żeby Być Kimś, Musisz Najpierw Być Sobą"

Awatar użytkownika
Girl_17

Nieprzeczytany postprzez Versoo » 17 Lut 2010, 22:35

Girl_17, domyśliłem się o co chodzi dlatego napisałem odpowiedź, jednak pytanie było w kwestii upewnienia się. Mam nadzieje że nasze podpowiedzi Ci pomogły.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Versoo

Nieprzeczytany postprzez Mojwa » 17 Lut 2010, 22:57

A tak z ciekawości osiągasz orgazm podczas penetracji czy też pieszczot?

z ciekawości odpowiem - podczas pieszczot bez problemu, podczas penetracji już trudniej, ale się też da radę :faja: (eot)

Awatar użytkownika
Mojwa

Nieprzeczytany postprzez Versoo » 17 Lut 2010, 23:06

Mojwa, to takie pytanie w kwestii potwierdzenia mojej teorii :) Dziękuje bardzo za odpowiedź. Administrację przepraszam za odbieganie od tematu.

Awatar użytkownika
Versoo

Nieprzeczytany postprzez brulion » 30 Gru 2010, 10:26

W sumie ciekawe rzeczy tu piszecie, no ale szkoda, ze nie zawsze da sie orgazm osiągnąć. Przede wszystkim trzeba wiedzieć dlaczego go nie ma, a przyczyn jest wiele, łącznie z anorgazmią. Wiele kobiet korzysta z urządzeń typu Lady Laser, czyli medycznych sprzętów, które pomagają im w osiągnięciu orgazmu i to jak się okazuje działa.

brulion

Nieprzeczytany postprzez James » 30 Gru 2010, 12:57

Ja tam z kolei czytałem, że kilka orgazmów to mit: orgazm łechtaczkowy, a pochwowy to jedno i to samo, a ludzie sobie tylko wmawiają, że są inne.
Ponoć kobiety o szerokiej miednicy o wiele łatwiej dochodzą od tych, które mają ją węższą, a czasem w ogóle. Dawno temu czytałem ten artykuł, więc nie pamiętam szczegółów, ale była chyba mowa o tym, że gdy jest szersza miednica, to mięśnie pochwowe są bardziej rozwinięte, czy coś w ten deseń i że wtedy doznania są o wiele silniejsze, a co za tym idzie - bezproblemowy orgazm.

Zauważyłem też, że zdrowy tryb życia i zdrowe odżywianie przyczynia się do spraw łóżkowych. Odkąd zacząłem się zdrowo odżywiać, biegać i ćwiczyć na siłowni, to odczuwam o wiele więcej przyjemności z pieszczot, jak i dojść mogę bez problemu po kilku minutach, gdy tego będę chciał.
Gdzieś ktoś na forum pisał, że jego partnerka biega regularnie i dochodzi po minucie, więc chyba coś w tym jest.
Przed zdrowym odżywianiem niestety miałem problemy z dojściem, jak i z samą erekcją. Wiem, że to temat o kobiecym orgazmie, ale chyba aż tak bardzo się nie różnimy i czynniki zdrowego odżywiania, regularnego wysiłku fizycznego działają podobnie na obie płci.

Szczerze, jak byłem spokojny, to teraz coraz bardziej się zaczynam bać. Mianowicie pieścimy się z partnerką poprzez ocieranie przez bieliznę i dochodzi bez problemu. Boję się, co będzie, gdy zaczniemy współżyć. To rzeczywiście taki wielki problem u kobiet? :(

Myślałem, że to kwestia psychiczna tylko i wyłącznie, a że poprzez pieszczoty dochodzi bez problemu, to myślałem, że i przy penetracji problemu nie będzie. Teraz, po przeczytaniu tego tematu, niestety zaczynam mieć wątpliwości :/
Strasznie mnie to dręczy, bo teraz jest cudownie, gdy się pieścimy i boję się, że sytuacja się obróci o 180 stopni w momencie, gdy zaczniemy współżyć.

James

• Miejscowość:Katowice
  • Pochwały:3