Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1372314 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

odchudzanie

Można tutaj pisać wszystko na temat płci pięknej (pięknej?) Jest to oczywiście też miejsce na "babskie pogaduchy".

odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez toska » 19 Cze 2007, 14:59

jestem bardzo szeroka w biodrach..... i mam grube nogi .... jakie polecacie ćwiczenia na to ?? zeby schudnąć....... bo ja ostatnio duzo przytyłam.... i jeszcze na dodatek...... na twrazy sie też zaokrągliłam !!! potrzebuje omysł na proste ćwiczenia... plis... pomóżcie... tylko nie te 6 weidera.... bo to jets głupie '/;/ .........

Awatar użytkownika
toska

• Miejscowość:gdzis na pd polski ;p

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Runaway » 19 Cze 2007, 19:00

http://samozdrowie.interia.pl/forma/mikser_trenerski

tu jest sporo roznych cwiczn, podzielonych na grupy.
Kiedys tez strasznie przejmowałam sie tym, ze mam grube uda i duza pupe, ale w sumie przywykłam do tego i wole wyglądac tak, a nie jak kosciotrup ;)

Awatar użytkownika
Runaway

• Miejscowość:somewhere :P

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 19 Cze 2007, 19:00

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez Lunatyk » 19 Cze 2007, 19:37

To może przestań jeść, morduj się na treningach i w ogóle zostań anorektyczką? Powodzenia... :? :?

weźcie dziewczyny, nie potraficie siebie zaakceptować. najlepiej wszystkie od razu poróbcie sobie operacje na te krzywe nosy i wielkie brzuchy :!: :!: :!:
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest."
K.C.

Awatar użytkownika
Lunatyk

• Miejscowość:śląsk

Nieprzeczytany postprzez Olcia » 19 Cze 2007, 22:00

lato mamy ;)
wymjmuj rowerek i jedź , moge Cię zapewnić ze poczujesz sie rześko i mozna schudnąć po przejechaniu 30 km schudłam 1,100 ;)
pozatym siatkówka, pływanie i wszelkie inne sporty
Odwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle

Awatar użytkownika
Olcia

Nieprzeczytany postprzez Aśika » 19 Cze 2007, 22:22

Lunatyk napisał:najlepiej wszystkie od razu poróbcie sobie operacje na te krzywe nosy i wielkie brzuchy :!: :!: :!:

A zasponsorujesz? ;>

Okrągłe biodra to rzecz kobieca. Ale jeśli bardzo Ci to przeszkadza, poszukaj ćwiczeń Callanetics. Są szalenie męczące i wymagają ogromnego wysiłku, ale dają rezultaty.
Image "Gdzie jednak jest potwór, znajdzie się i cud."

Awatar użytkownika
Aśika

• Miejscowość:Zależnie od nastroju
  • Pochwały:4

Nieprzeczytany postprzez marinnis » 20 Cze 2007, 18:29

Proponuje ćwiczenia Tami Lee : "Ja chcę mieć taki brzuch" i "Ja chcę mieć takie pośladki" ,rower i basen. Naprawdę świetnie pomaga, ja schudłam juz 1 kg w ciagu 1,5 tygodnia;))) i fajnie jędrne cialo się robi;)
"Gdyby miało być inaczej,czy nie było by tak już?"

marinnis

Re: odchudzanie

Nieprzeczytany postprzez Pina » 20 Cze 2007, 19:17

toska napisał:plis... pomóżcie... tylko nie te 6 weidera.... bo to jets głupie '/;/ .........

Właśnie te ćwiczenia chciałam Ci polecić ^_^
Glupie , ale podobno skuteczne i widac niezłe efekty .
Odstaw słodycze , teraz , w porze lata jedz więcej wrzyw i owoców , zrezygnuj z tłustych , smazonych potraw . Rób brzuszki , jeźdź na rowerze , wybierz sie na basen , biegaj , graj z kumpelkami w piłkę , urządzaj wyprawy terenowe , np. w góry ;) Nie koncentruj sie na tym , ze chcesz schudnąc , po prostu jedz mniej a cześciej i więcej sie ruszaj .

Hmmm ... Tak mi przyszło do głowy teraz :twisted:
A ile Ty w ogole wazysz i ile masz wzrostu?
Bo moze Ty wcale nie potrzebujesz odchudzania? ;)

`Sometimes I feel, that I am from another world... - she sad.

Awatar użytkownika
Pina

• Miejscowość:Wioska Muminków :D
  • Pochwały:3

Nieprzeczytany postprzez Pollyanna » 25 Cze 2007, 16:09

a ja mam bardzo grube nogi!!! T_T T_T T_T T_T T_T
Kiedy nadejdzie deszcz, naucz się przechodzić pomiedzy kroplami...

Kocham Cię królewiczu z bajki ;*

Awatar użytkownika
Pollyanna

• Miejscowość:z daleka

Nieprzeczytany postprzez kleo_17 » 25 Cze 2007, 21:25

[fquote="Lunatyk"]eźcie dziewczyny, nie potraficie siebie zaakceptować. najlepiej wszystkie od razu poróbcie sobie operacje na te krzywe nosy i wielkie brzuchy[/fquote]

Nikt tu nie mówi o morderczym odchudzaniu i operacjach. Trzeba dbać o swoją linię. Pełne kształty są ok ale opychające się grubaski już nie. Wcześniej miałam też problem z udami i biodrami. Dieta...ale nie na 2 tygodne. Na całe życie. Zrezygnowałam z pewnych rzeczy i nie żałuje. I dzięki temu mam normalne kształty.

[fquote="Pollyanna"]a ja mam bardzo grube nogi!!![/fquote]

Ja też. Ale w moim przypadku to są mięśnie. Żadna dieta ani cwiczenia mi nie pomogą.
:'( T_T :'( T_T :'(
"Żyj szybko, umieraj młodo"

Awatar użytkownika
kleo_17

• Miejscowość:Za Siedmiogrodu

BRZUSZKI

Nieprzeczytany postprzez anty » 26 Cze 2007, 17:10

jestem szczupłą ale mój brzuch jest delikatnie muwiąc brzydki zebym nie wiem co robiła jestem chudsza tylko w nogach a brzuch ani drgnie i ne wiem co robi.................................. :
"(...) bo człowiek najczęściej żałuje nie tego co zrobił, ale tego czego nie zrobił, a zrobić mógł."

Awatar użytkownika
anty

Nieprzeczytany postprzez mordajedna » 26 Cze 2007, 17:23

heh mięsnie cięzko się zrzuca to fakt^^ (nawet nie wie jak)

ale jezeli chcesz zrzucić nadmiar tego czegoś na nogach to zacznij szybkie spacery :) pzejdz miasto dookola ale nie tak poprotu jak chodzisz...musisz robić tzw wymach rękoma czyli idziesz normalnie ale twoje ręce muszą zachowywac się tak jak bys biegła...

jezeli na początek to za mało to zacznij biegać:) 10 km dziennie (niemusisz szybko wazne zebys biegła) i po miesiącu zobaczysz efekty (najlepiej rob sobie zdjęcia co miesiąc..to bardzo podbudowywuje i zachęca do dalszych cwiczen)

jedz duzo owocow....nie jedz calych obiadow..jezeli jestes glodna wypij mleko albo zjedz jabłko banana 0,5kg truskawek czy cokolwiek....:D anizeli masz "odgrzać" sobie obiad w mikrofali !!:)

cwicz jescze streetching w domu i po roku będziesz nie do poznania:)
nie zperazaj sie ze to trwa rok;p efekty widac o wiele szybciej a przy okazji przejdziesz na inny tryb odrzywiania się:) wyrobisz sobie nawyk codziennego cwiczenia;p i po problemi:) nie mysl tylo ze gdy zaczniesz cwiczyc to zobaczysz roznice po kilku dniach....do teo zeba samozaparcia i wielkiej chęci...powodzenia:D
Image
Shot at 2007-07-16

Awatar użytkownika
mordajedna

• Miejscowość:Deszczownia :D:D
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez kleo_17 » 26 Cze 2007, 17:37

Dzięki mordajedna za radę. Postaram się to wdrożyć w rzeczywistość. To dziś wieczorkiem czeka mnie jogging :)

Awatar użytkownika
kleo_17

Nieprzeczytany postprzez anty » 26 Cze 2007, 18:34

anty napisał:jestem szczupłą ale mój brzuch jest delikatnie muwiąc brzydki zebym nie wiem co robiła jestem chudsza tylko w nogach a brzuch ani drgnie i ne wiem co robi.................................. :

chciałabym sprostować, to nie ja napisałam tą odpowiedź tylkko ma KKKKKKKKKKKKOOOOOOOOOOOCCCCCCCCHHHHHANAAAA siostra!!!
nie mam pojęcia jak ona to zrobiła!!!!!!!!!!!!!!, a na ładny wygląd nóg dobre jest bieganie, nie szybko i krótko, tylko wolno, ale długo, sprawdziłam, polecam ;)
"(...) bo człowiek najczęściej żałuje nie tego co zrobił, ale tego czego nie zrobił, a zrobić mógł."

Awatar użytkownika
anty

Nieprzeczytany postprzez kleo_17 » 26 Cze 2007, 18:52

Zapomniałam dodać. Odchudzałam się i nadal trzymam dietę tzn. tak aby nie przytyć :) straciłam tłuszczyk na brzuszku, udach ale poniżej kolan nadal moje nogi są bardzo grube :/ :/ :/ Spróbuję z bieganiem ale czy to bardziej nie wyrobi mi mięśni??? Ja chcę je stracić a nie ukształtować.

mordajedna napisał:streetching

Głupi mi ale co to jest streetching??? :oops:

Awatar użytkownika
kleo_17

Nieprzeczytany postprzez cyniczna » 26 Cze 2007, 21:25

dużo daje bieganie (szczególnie na nogi).. ;)
także rzucaj wszystko i ,,leć" na jooging ;)
Polecam szczególnie rano :):)
No i dieta.. to podstawa ;)

Awatar użytkownika
cyniczna
Przyjaciel

• Miejscowość:in your mind
  • Pochwały:11