Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1380677 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Mój tekst w formie audio

Jeśli tworzysz coś i chcesz zaprezentować swoje prace innym, poprosić o radę albo podzielić się doświadczeniem w dziedzinie sztuki, to jest to miejsce w sam raz dla Ciebie. W dziale tym umieszczamy wiersze, rysunki, rzeźby, nagrania muzyczne oraz inne dzieła.

Mój tekst w formie audio

Nieprzeczytany postprzez Bezosobowy » 06 Mar 2013, 15:57

Witajcie, chciałbym się z wami podzielić moim pierwszym utworem (kiepskim), ale na przyszłość będę się starał i ogarnę te programy.

Dzielę się tylko dlatego, ponieważ nie mam tak naprawdę z kim, nigdy nie mówiłem o swoich uczuciach dlatego wpadłem na pomysł ażeby udostępniać swoją twórczość obcym osobom. Często piszę teksty, którymi się wkrótce podzielę, ale jeszcze nie wiem w jakiej formie, bo nagrywanie mi nie wychodzi.

No nic, zapraszam was do przesłuchania. Krytyka mile widziana, jestem asertywny i na pewno wyciągnę z tego jakąś naukę.

http://www.youtube.com/watch?v=Vob93dgOppE

Pamiętajcie, że uczucia i emocje to nie zabawa...

Pozdrawiam,
Miłosz

Bezosobowy

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Mój tekst w formie audio

Nieprzeczytany postprzez ironova » 06 Mar 2013, 16:01

Tekst niezły, bit niezły, głos niezły, ale mógłbyś popracować trochę nad flow i ja nagrałabym tekst w trochę innym "rytmie" (w innych miejscach akcentowanie).
Różni­ca po­między sek­sem i śmier­cią po­lega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że ro­bisz to sam.

-Woody Allen

Awatar użytkownika
ironova

• Pochwały:1

Mój tekst w formie audio

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 06 Mar 2013, 16:01

Awatar użytkownika
mgirl

Mój tekst w formie audio

Nieprzeczytany postprzez Bezosobowy » 06 Mar 2013, 17:26

ironova napisał:Tekst niezły, bit niezły, głos niezły, ale mógłbyś popracować trochę nad flow i ja nagrałabym tekst w trochę innym "rytmie" (w innych miejscach akcentowanie).

Dziękuję za komentarz. Ogólnie to był próbkowy materiał, który wyszedł kiepsko (wiem). Niestety nie mam za bardzo warunków, aby nagrać coś dobrze, ale może kiedyś się uda.

Ops, musiałem usunąć film, ponieważ wrzuciłem złą wersję;/ Nie potrafię słuchać sam siebie więc stąd ten błąd...

Bezosobowy