Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1378124 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Miłośc a duża różnica wieku

Masz problem w miłości? Nie wiesz jak rozwiązać wstydliwą kwestię związaną z seksem? Pisz tutaj, chętnych do pomocy nie brakuje.

Miłośc a duża różnica wieku

Nieprzeczytany postprzez Magduszka19 » 05 Sie 2006, 14:26

Mam 19 lat....czasem czuje się jeszcze jak zagubione w tym świecie dziecko i przytulam się do misia , którego dostałam od taty czasem ubieram się wyzywająco i idę na dyskotekę czasem płaczę czasem krzyczę na wszystkich wokoło czasem kocham czasem nienawidzę ...mam 19 lat i jestem w związku z mężczyzną w wieku 38 lat....Pewnie myślicie ,że zwariowałam ale jeśli zwariowałam to tylko z miłości do Niego. Pewnie myślicie , że jestem z nim dla kasy ale to nieprawda - zresztą to nie żaden bogaty biznesmen tylko zwykły szary człowiek.Powiecie , że chodzi mu o seks , ale gdyby tak było dawno wykorzystałby okazje a on powiedział , że to ma być moja decyzja , nie jego . Powiecie , ze może ma rodzinę - tak ma 2 dorastających synów ale z żoną jest po rozwodzie od 2 lat a między dziećmi a Nim nigdy nie będę stawać.Powiecie , że mógłby być moim ojcem i macie racje , ale czy to znaczy ze mamy zrezygnować z miłości bo za dużo lat nas dzieli??Powiecie ze dzieli nas jedno pokolenie ale czy to od razu skazuje nas na nieszczęśliwe życie??Może myślicie ze taki związek nie ma przyszłości - tez nie jedną noc nad tym myślałam , ale jak patrzę w jego kasztanowe oczy i słyszę jego ciepły spokojny głos nie wyobrażam sobie swojego świata bez Niego. Jesteśmy ze sobą pół roku i to było najszczęśliwsze pół roku w moim życiu.Boli mnie jedno. Ze wszyscy są przeciwko Nam i Naszej miłości . Moja mama tego nie akceptuje , nalega , żebym to zakończyła ale wie , że nic nie może zrobić.Tata nic nie wie , bo nie mieszka z nami.Reszta rodziny ma mieszane uczucia , dla znajomych to jest śmieszne.Ale co w tym śmiesznego , że dwoje ludzi się kocha i pragnie być ze sobą??Rodzina Jego w większości to akceptuje a moja go rani:( Ja tylko nie rozumiem dlaczego moja mama nie chce nam dać szansy??Dlaczego innym tak przeszkadza ta różnica wieku??Czy nie ważniejsze jest to , że dobrze nam ze sobą , ze sie rozumiemy , że czujemy do siebie tak dużo??

Magduszka19

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez tabi » 08 Sie 2006, 19:11

nom, ale niektorzy niby sie kochaja, biora slub a po 10 latach juz maja siebie dosyc, czesto szybciej :)
tabiZ

Awatar użytkownika
tabi

• Miejscowość:Olkusz

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 08 Sie 2006, 19:11

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum

Nieprzeczytany postprzez wiewiora098 » 12 Sie 2006, 20:10

ja mialam faceta lat 11 starszego od siebie tez go kochalam ale wszystko sie rozsypalo kiedy zaczelam kombinowac ze slubem i wlasnym dzieckiem. bylismy z soba prawie 5 lat.pomyslalas dziewczyno o tym ze bedziesz chciala miec z nim dzieci?? a jak ty zajdziesz w ciaze za okolo 2 lata to on bedzie mial 40 a jak dziecko 18 to on 68 i nie doczeka dziecka wesela
i znowu wiewiora jest z wami!!!!

wiewiora098

• Miejscowość:Gorzów Wlkp

Nieprzeczytany postprzez Magduszka19 » 14 Sie 2006, 14:21

Dziękuje wszystkim za wyrażenie swoich opinii i pozdrawiam cieplutko :) Jak na razie będę z nim a jak to się potoczy pokaże życie:)Przecież nie będę z kimś młodszym tylko dlatego , żeby był na ślubie swoich dzieci czy doczekał wnuków.Zresztą bywa , że nawet młody ojciec tego nie doczeka...

Magduszka19

Nieprzeczytany postprzez tef » 14 Sie 2006, 18:13

no tylko z tym młodszym możesz dłuzej być patrząć przyszłościowo

Awatar użytkownika
tef

• Miejscowość:Racibórz

Nieprzeczytany postprzez rita » 14 Sie 2006, 18:40

Oj, przeciez ślubu jeszcze nie biorą.To dopiero początek zwiazku! Z dziećmi w starszym wieku,rzeczywiście moze być kłopot, bo potem dzieciaki w szkole na ojca mówią dziadek.Człowiek tez nie ma cierpliwości do dzieci, szybciej sie denerwuje i bardziej o dziecko boi.
To co było kiedyś dzisiaj już się nie odstanie .

Awatar użytkownika
rita

• Miejscowość:poznań

Nieprzeczytany postprzez sobin » 14 Sie 2006, 19:02

moim zdaniem wiek sie nieliczy tak samo wyglad tez niepowien sie liczyc najważniejsze co człowiek ma w srodku :] jesli czujesz cos do niego to badz z nim :P
Usiądź wygodnie na przejażdżkę cię zabiorę
Po moim życiu przejedziesz się jak po rejonie :) :) :)...

Awatar użytkownika
sobin

• Miejscowość:Żeszuf

Nieprzeczytany postprzez Predator » 14 Sie 2006, 23:48

E, ktoś widzi jakis problemik, bo ja nie ;P

Awatar użytkownika
Predator
Przyjaciel

• Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez v. » 16 Sie 2006, 01:30

Magduszka19,
Tata nic nie wie , bo nie mieszka z nami

szukasz faceta czy drugiego ojca? bo to raczej wyglada na to drugie.
jeden za systkich, syscy za jetneko
Image

Awatar użytkownika
v.

• Miejscowość:wziąść na piwo?

Nieprzeczytany postprzez *FraiL* » 16 Sie 2006, 15:33

Miłość przezwycięży wszystko, naprawdę wszystko :) Trzymaj się.
All I ever learned from love was how to shoot at someone who outdrew you...

Awatar użytkownika
*FraiL*

• Miejscowość:Łódź

Re: Miłośc a duża różnica wieku

Nieprzeczytany postprzez tancereczka » 15 Lip 2007, 14:56

Bardzo spodobalo mi sie to co napisalas, jesli jest tak jak piszesz to to na prawde piekne, i ja ci sie wcale nie dziwie bo ja mam 20 a moj juz niestety byly chlopak 31 to troszke mniejsza roznica ale jednak roznica, nam to nie przeszkadzalo i nikomu w okolo, zwiazek niestety posypal sie bo on ma syna 5letniego za ktorym bardzo teskni i podobno dla jego dobra wraca do bylej dziewczyny, pol roku bylismy ze soba i w ciagu tego czasu przezylam wiecej niz w ciagu calego mojego zycia tzn uczucia milosci, rozpaczy, pieknego sexu, wspanialych chwil, wiem ze ta historia opisana byla przez ciebie rok temu ale jesli jeszcze zagladasz na to forum to odezwij sie do mnie, chetnie poslucham szczegułów noi tego jak wam sie uklada, zycze ci jak najlepiej!pozdro
Jedna na cały świat...upragniona i odwieczna... zawsze wszechobecna ja ...

tancereczka

• Miejscowość:silence