Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1375602 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Mam problemy ze sobą

Każdy z nas ma jakiś problem, którego nie potrafi albo nie wie jak go rozwiązać. Jeżeli coś Cię trapi, nie krępuj się pisz otwarcie... na pewno ulży Ci na sercu.

Mam problemy ze sobą

Nieprzeczytany postprzez Czas_umierac » 06 Sty 2007, 13:20

Ostanio z dnia na dzień czuje sie coraz gorzej... Chodzi mi tu o psychikę, coraz częsciej myśle o samobójstwie. Kiedyś też miałem myśli samobójcze, ale miałem do pomocy przyjaciela, gdyby nie on to możliwe ze bym dziś tu nie pisał. Teraz nie mam żadnego przyjaciela, i można powiedzieć ze jestem sam, oczywiście mam kolegów ale to nie jest to samo co przyjaciel któremu można wszystko powiedzieć i który potrafił by pomóc. Ostatnio sie zakochałem... Przy tej dziewczynie czuje sie szczęśliwy, zapominam o wszystkich problemach poprostu jest mi z nią zajebiście, wszystko było by ładnie tyle ze ja nie wiem czy ona chce ze mną być miałem sie z nią spotkać przed wczoraj ale przekłada te spotkanie, czy chce ? Sam już nie wiem, tyle ze jeśli by nie chciała sie spotkać to raczej by mi powiedziałą ze nie mam na co liczyć?Już sam nie wiem co pisać więcej... A z tym samobójstwem to sam nie wiem ;] Narazie tylko sie okaleczam, sprawia mi to przyjemośc, ciężko to opisać... No i to było by na tyle. :?
Ostatnio edytowany przez Czas_umierac, 06 Sty 2007, 14:06, edytowano w sumie 1 raz
<...>

Czas_umierac

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez michalsz1b2 » 06 Sty 2007, 13:55

Człowieku nigdy tego nie rób!! To nic dobrego pamiętaj BAŹ SOBA a napewno cie zakakceptuje byłem w podebnej sytuacji więc cie rozumiem :) Tylko bez tego okaleczania. Słuchaj, nie pytaj ją odrazu daj jej sie pznac nie proponuj spotkania od razu DAJ JEJ CZASU!! dziewczyna tez sie boi czy jesteś odpowieni itp. więc jesli coś nie tak psiz do mnie an GG uwielbiam pomagac ;D Pozdrawiam "Chodzacy poradnik" ;D

michalsz1b2

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 06 Sty 2007, 13:55

Awatar użytkownika
mgirl

Nieprzeczytany postprzez Wizzard » 06 Sty 2007, 14:37

Omg ja się wiele razy "zakochiwałem" w twoim wieku ale nigdy z tego powodu nie miałem myśli samobójczych...To jest raczej normalne w tym wieku i jeszcze nie raz się pewnie w kimś zabujasz bez wzajemności i co za każdym razem będziesz się zabijał? W wieku 14 lat trudno o prawdziwą i wielką miłość...Liczysz, że nawet jak się zgodzi z tobą być to co będzie z tobą do grobowej deski? Raczej wątpię...A jak z tobą zerwie znowu będziesz się zabijał? To nie jest żaden sposób na rozwiązywanie problemów tylko świadectwo tchórzostwa przed stawieniem życiu czoła i słabości...Jeżeli teraz masz myśli samobójcze z powodu dziewczyny to jak zamierzasz poradzić sobie w dorosłym, samodzielnym życiu? Tam będziesz miał o wiele więcej przeciwności do pokonania.

Co do chlastania się to taka sama głupota jak samobójstwo...Powiedz mi w jaki sposób ci to może pomóc? Zamiast myśleć jak wybrnąć z sytuacji i działać w kierunku wyrwania tej laski tracisz czas na cięcie się.

Moja rada weź się za działanie i myślenie co zrobić w tej sytuacji i nie trać czasu na rozczulanie się nad sobą.
Ostatnio edytowany przez Wizzard, 06 Sty 2007, 14:40, edytowano w sumie 1 raz
..::Żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś::..
Image

Awatar użytkownika
Wizzard

• Miejscowość:Warszawa

Nieprzeczytany postprzez Jigga » 06 Sty 2007, 14:40

Ostatnio coraz więcej nastolatków chce popełnić samobójstwo. Sam nie wiem czym to jest spowodowane, ale uwierz mi, że kiedyś przydarzy ci się coś dobrego i pomyślisz "dobrze, że wtedy tego nie zrobiłem". Samobójstwo to żadne wyjście. Na naszym forum jest troche o samobójstwach i samookaleczaniu się więc możesz trochę poczytać na ten temat.

Awatar użytkownika
Jigga

• Miejscowość:Olesno/Opole
  • Pochwały:1

Nieprzeczytany postprzez Czas_umierac » 06 Sty 2007, 14:43

hehe Wizzard, gdzie ja napisałem ze to przez nią mam mysli samobójcze?! GDZIE ?! Mam wiele innych problemów... o których nie koniecznie chcem pisać ...

Vin, Bardzo duzo czytałem na temat samobójstw, samo okaleczania... Doszłem do wniosku ze samo okaleczanie to nic złego ? Co sie stanie jak ze mnie wytłoczy sie pare mililitrów krwi ? Od tego sie nie umiera;] Z tym samobójstwem narazie "poczekam" choć teraz raczej myśle o "wykorzystaniu" w pełni swojego życia... Bo przecierz jest jedno ?
Ostatnio edytowany przez Czas_umierac, 06 Sty 2007, 14:46, edytowano w sumie 1 raz
<...>

Czas_umierac

Nieprzeczytany postprzez michalsz1b2 » 06 Sty 2007, 14:44

Vin napisał:Ostatnio coraz więcej nastolatków chce popełnić samobójstwo. Sam nie wiem czym to jest spowodowane, ale uwierz mi, że kiedyś przydarzy ci się coś dobrego i pomyślisz "dobrze, że wtedy tego nie zrobiłem". Samobójstwo to żadne wyjście. Na naszym forum jest troche o samobójstwach i samookaleczaniu się więc możesz trochę poczytać na ten temat.

Problem rozwiązany xD gadałem z nim xD :PP ogulnie to samobujstwo to sie od tewj ASni zaczoło robic jakąś modą :|

michalsz1b2

Nieprzeczytany postprzez MC-arcin » 06 Sty 2007, 14:52

Wizzard ma tutaj troche racji co do ciecia sie, wiem ze to jest trudna sytuacja i trundo z niej wybrnac ale ciecie Ci pomoze tylko na chwile... wiem ze czujesz ukojenie gdy sobie potniesz reke czy cus innego ale zanim sie potniesz to pomysl dobrze czy to aby napewno pomozne rozwiazac Twoje wszystkie problemy... Co do milosci to heh... Szczera rozmowe proponuje skoro przeklada spotkania nonstop to widocznie nie chce sie z Toba spotkac i byc ale boi Ci sie tego powiedziec prosto w twarz... A mozesz mi powiedziec czemu straciles przyjaciela (jak nie chcesz to nie mow)...? Czasami przyjaciele sa na wyciagniecie reki... ;)
Bedzie dobrze ;) Powodzenia 3maj sie ;)
Lubię naleśniki i jajecznicę na maśle.

Awatar użytkownika
MC-arcin

• Miejscowość:Wrocław/ok Częstochowy
  • Pochwały:2

Nieprzeczytany postprzez Czas_umierac » 06 Sty 2007, 14:57

MC-arcin, Hmm jak ? SAm nie wiem jak do tego doszło... pewnego dnia po powaznej rozmowie z nim padł taki teks "Narazie" I koniec;/ Ja wiem ze to głupio i dziwnie brzmi ale tak było ... Ostatnio próbowaliśmy odzyskać ze sobą konakt ale nie za dobrze to wyszło...

Tyle ze ona mi mówi ze chce sie ze mną spotykac ... ale ja mam ciągle wątpliwości moze jestem przewrażliwiony...
<...>

Czas_umierac

Nieprzeczytany postprzez MC-arcin » 06 Sty 2007, 15:01

ale ja mam ciągle wątpliwości moze jestem przewrażliwiony...

Tez jest to mozliwe... A to Twoja pierwsza milosc??
Lubię naleśniki i jajecznicę na maśle.

Awatar użytkownika
MC-arcin

• Miejscowość:Wrocław/ok Częstochowy
  • Pochwały:2

Nieprzeczytany postprzez Wizzard » 06 Sty 2007, 15:11

Tu masz cały temat o samobójstwie może ci pomoże http://m-forum.pl/topics31/samobojstwo- ... vt2890.htm .

Btw zmień nazwę tematu na bardziej adekwatną do twojego problemu bo zaraz ci jakiś modek warna grzmotnie :P .
..::Żałuj tylko tego czego nie zrobiłeś::..
Image

Awatar użytkownika
Wizzard

• Miejscowość:Warszawa

Nieprzeczytany postprzez Przycho » 06 Sty 2007, 16:04

Wiesz w wieku 14 lat wydaje sie ze to jedyna dziwczyna na swiecie ;D a tak naprawde to za dziwczynami zaczniesz sie uganiac za pare lat ;-) a co do Niej to moze poprostu nie mogla cos wypadlo ... Sadze ze o swoich problemach powinienes pogadac z rodzicami. Nie mow im moze odrazu ze sie okaleczasz bo sie przestrasza , zacznij spokojnie ze cos Ci nie pasuje i tak dalej. Powinni Ci pomoc ;-)
()"..()
( (T)
(,,) (Ö)Ö)

Awatar użytkownika
Przycho

• Miejscowość:Zambrów

Nieprzeczytany postprzez agatek » 06 Sty 2007, 16:10

Gdy czytam takie posty jak Twój to opadają mi ręce, i nie tylko!
Nie rozumiem ludzi którzy chcą sobie odebrać jedyne co naprawdę mają -
życie.
Pomyśl, tyle ciekawych rzeczy przed Tobą :shock:
Nie żal ci choć trochę? Problemy trzeba oswajać i rozwiązywać a nie bezradnie zabijać się.
Pomyśl co będzie dalej. Zabijesz się i co?Właśnie i nic.Nie masz pewności że gdzieś istnieje niebo, piekło. Koniec. Nie będzie cie. Chcesz tego?

Co do samokolaczania nigdy bym czegoś takiego nie zrobiła chociażbym miała niewiem jakie problemy, a już szczególnie z powodu chłopaka.
Jak można kaleczyć samego siebie...
I co Ci to daje?
Marną satysfakcje, niewiem może poczucie że panujesz nad swoim ciałem i całym światem?

Tylu ludzi chciałoby żyć , a umiera na wojnach, z powodu ciężkich chorób, a tu taki element MA MYŚLI SAMOBÓJCZE :evil:

Ludzie, leczcie się naprawdę.
Widzę że zapanowała wśród dzieciaków wielka moda na samobójstwa.. :roll:
~JaKby NiE bYło bęDzIe bArDzo mIło~

Awatar użytkownika
agatek

• Miejscowość:CK

Nieprzeczytany postprzez Czas_umierac » 06 Sty 2007, 16:37

E tam rodzice... oni maja swoje problemy, niech mysla ze wszystko jest ok

[ Dodano: Sob Sty 06, 2007 15:37 ]
agatek, Przeczytaj wszystko od nowa i popraw posta... po pierwsze gdzie ja napisałem że okaleczam sie przez nią? A z tym samo okaleczaniem jest mi dobrze, poprostu!
<...>

Czas_umierac

Nieprzeczytany postprzez Kibol » 06 Sty 2007, 16:44

czas umierać jak Ty sie teraz tniesz to co to będzie za kilka lat :shock:
też kiedys podobnie robiłem paliłem sie żyby zdławić ten gniew :twisted:
Chłopcze nie rób tak po co ci to i niemyśl o zabijaniu jeszcze wszystko może sie Tobie ułożyć młody jesteś GŁOWA DO GÓRY :)
Dziewczyna może czeka na twój ruch. Więc Walcz :!: :!: :!:
Pozdrawiam :D
Krew&HonoR&Ojczyzna.Blut&EhRe&VateRland.Blood&HonouR&FatheRland.
Tylko Biel Skóry Twej Tylko Twa Polska Krew
Walka z lewactwem itp na każdej płaszczyźnie!

Kibol

• Miejscowość:GóRnygo ŚloNSka :D

Nieprzeczytany postprzez Loly » 06 Sty 2007, 16:45

Czas_umierac napisał:A z tym samo okaleczaniem jest mi dobrze, poprostu!

Tego nie rozumiem i nie wiem jak zrozumieć?
Co jest w tym przyjemnego?
(Ja jak widzę krew to mdleję... a już w ogóle jeśli to moja krew.)

Nie ważne jak wielkei byłyby Twoje problemy - miną.
A życia już nie wrózisz, wiec uważaj na nie.
Wiele kobiet nie potrafi zrezygnować z dążenia o kariery, ale są zbyt słabe by zwyciężyć. Noszą uniform i do tego szklane pantofelki. Co można zdziałać w takich butach? Niewiele, najwygodniej się w nich wyczekuje na księcia, który podaruje królestwo.

Awatar użytkownika
Loly
Przyjaciel

• Miejscowość:Poznań