Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1383193 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

t

Kody w Plusie i stan konta

Rozmowy o operatorach telefonii komórkowej.

Nieprzeczytany postprzez RakiRaki » 05 Paź 2009, 21:57

Witam wszystkich. Nie mam zielonego pojęcia jak sprawdzić stan konta, mam telefon na abonament w sieci Plus. Poza tym chciałbym wykupić jakiś pakiet smsów i też nie wiem kompletnie jak, nie znam kodów ani nic, znalazłem tylko kody do simplusa, ale to są telefony na kartę. Bo przecież chyba da się wykupić smsy też dla telefonu na abonament no nie? Jak ktoś wie to bardzo proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
RakiRaki

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Nieprzeczytany postprzez Liszka » 06 Paź 2009, 09:41

RakiRaki napisał:Bo przecież chyba da się wykupić smsy też dla telefonu na abonament no nie?
No nie. Muszę Cię zmartwić, w abonamencie nie ma czegoś takiego jak wykupienie darmowych smsów, casem w ofercie abonamentu możesz wybrać osobe, do której masz darmowe rozmowy, albo smsy, jeżeli nie masz tego w umowie- masz pecha.
Wysyłasz sms o treści "P" na 2580, wtedy dostajesz info ile minut masz jeszcze do wykorzystania. Jeżeli na ten sam numer wyślesz "N" to odpiszą Ci na ile już nadzwoniłeś
Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje.
♥♫

Awatar użytkownika
Liszka
Przyjaciel

• Pochwały:70

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 06 Paź 2009, 09:41

Awatar użytkownika
mgirl

Re: Kody w Plusie i stan konta

Nieprzeczytany postprzez RakiRaki » 06 Paź 2009, 15:30

Dzięki za odpowiedź. Dzięki temu wiem, że mój rachunek już przekroczyłem o 60 złotych O_O Mam pecha...

Awatar użytkownika
RakiRaki

Nieprzeczytany postprzez Puchaty » 14 Paź 2009, 20:48

w abonamencie jak chcesz pakieta to musisz gonic do salonu badz gadac z nimi przez telefon (ale zeta za rozmowe a czasem z idiotą nie idzie gadać ;P ).

Ja miałem smialo pakiet na neta i smsy.

Puchaty
Przyjaciel

• Miejscowość:Gda
  • Pochwały:22