Witamy na M-Forum.

Jesteśmy internetową społecznością, która zrzesza tysiące młodych ludzi. Jesteś nastolatkiem, szukasz porady, a może chcesz jej udzielić innym? Poznaj nowych przyjaciół i bądź z nimi w stałym kontakcie. Załóż konto i wyraź siebie na naszym forum, na którym użytkownicy napisali już 1375902 postów.

Zobacz nieprzeczytane posty

Kłócie w kolanie

Twoje ciało wysyła Ci niepokojące sygnały? A może szukasz sposobu na poprawienie jego kondycji? Nie wiesz jaką dietę wybrać? Jeśli tak, to dział ten stoi dla Ciebie otworem.

Kłócie w kolanie

Nieprzeczytany postprzez Michał K. » 01 Lut 2012, 03:17

Witam . Dzisiaj po treningu w nogę ( mam co wtorek ) zauważyłem , że jak dużo pobiegam to później czuję takie dziwne kłucie w kolanie od zewnętrznej strony kolana ...
Żeby przybliżyć to proszę link to jest dokładne miejsce .
http://iv.pl/images/27228805342699278257.jpg ( To nie jest moja noga -- noga z google ;) )

Pytam się Was , bo może ktoś miał jakiś problem z kolanem . Jestem dosyć uczulony na takie sprawy , bo mój kolega przez kolano chodził pół roku o kulach i mówił wcześniej zawsze -- że jemu nic nie jest .
Czy mam się zgłosić do lekarza ? Czy wystarczy jakaś maść ?

Awatar użytkownika
Michał K.

• Pochwały:1

Podziel się tym tematem ze znajomymi!

Odpowiedzi

Kłócie w kolanie

Nieprzeczytany postprzez Nineku » 01 Lut 2012, 03:30

Pojawienie się bólu jest już sygnałem, że coś w Twoim organizmie jest nie tak.
Na początek wykluczyłabym rozrost tkanki, który towarzyszy uprawianiu sportów, nerwobóle czy po prostu reumatologiczne zapalenie stawu, którego ból jest trudny do zlokalizowania właśnie w kolanie.
Wstępnie spróbowałabym użyć maści rozgrzewających i przeciwbólowych, voltaren żel czy coś podobnego,
dodatkowo i profilaktycznie zgłosiłabym się na badania krwi w kierunku reumatologicznym.
W moim przypadku nie został on w porę zdiagnozowany i przez miesiąc leżałam w szpitalu na miliard innych przypadłości, a zaczęło się tez przez kłucie w kolanie, a później gorączkę.
Image

Awatar użytkownika
Nineku
Przyjaciel

• Miejscowość:Opole
  • Pochwały:73

Kłócie w kolanie

Nieprzeczytany postprzez mgirl » 01 Lut 2012, 03:30

Awatar użytkownika
mgirl

• Miejscowość:M-Forum